Szerző Téma: Toyota gyári multimédia központ és navigáció  (Megtekintve 176966 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #360 Dátum: 2019.11.13 14:35:26 »
Probalom kideriteni, hogy van-e kulonbseg a "Map Update ...6.14.0L" es a Map Care 3 evig ingyenes frissites kozott.  :hmmmm:
Az update térkép és készülék frissítést tartalmaz, a Map Care meg térkép és szoftvercsomag frissítést. Tudtommal.

Tapatalkkal küldve


Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 900
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #361 Dátum: 2019.11.13 19:36:35 »
Igen, koszi, en is igy ertelmezem, csak keresem a csavart, hogy miert van ugyan azon az aron.
De lehet, hogy jobb most racuppanni, mielott rajonnek, hogy valamit elfelejtettek. Mert regebben ez a csomag akciosan 169 euro volt, ha jol emlekszem, siman meg 229... :hmmmm:

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #362 Dátum: 2019.11.13 20:34:24 »
Nekem még a tavaszi frissítés lejön ingyen, júniusban lesz 3 éves, tehá jövö ilyenkrra kellene egy ilyen akció. Hogy lesz ilyen akkor is, nem tudom,  de jo lenne [emoji16]

Tapatalkkal küldve


Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 900
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #363 Dátum: 2019.11.14 07:58:56 »
Vegul, ugy dontottem, hogy nem varom meg az ugyfelszolgalat valaszat, mert; az nem azonnal van, viszont ha ki akarjak "javitani" az akciot, akkor elbuktam egy kedvezmenyes arat.
Igy most szepen lefenykepezgettem a kepernyot amin egyertelmuen a 3 eves frissitesek/ervenytartam van es megvettem. Ha esetleg jovore a frissites nem jonne le, akkor tudok hivatkozni a vasarlaskor fennallo kondiciokra. De remelem, hogy rendben lesz.
Most toltodik le a 7,4 GB.  ;)

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #364 Dátum: 2019.11.14 10:57:14 »
Vegul, ugy dontottem, hogy nem varom meg az ugyfelszolgalat valaszat, mert; az nem azonnal van, viszont ha ki akarjak "javitani" az akciot, akkor elbuktam egy kedvezmenyes arat.
Igy most szepen lefenykepezgettem a kepernyot amin egyertelmuen a 3 eves frissitesek/ervenytartam van es megvettem. Ha esetleg jovore a frissites nem jonne le, akkor tudok hivatkozni a vasarlaskor fennallo kondiciokra. De remelem, hogy rendben lesz.
Most toltodik le a 7,4 GB.  ;)
Máskor is volt már ilyen akció, amikor a hároméves átadták az egy éves áráért. Nem gondolnám hogy ez átverés lenne vagy tévedés.

Tapatalkkal küldve


Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #365 Dátum: 2019.11.14 15:28:41 »
Minden évben van a 2 -re, de sajnos a T&G re nincs. Már többször megkérdeztem miért diszkriminálják a régit, még csak nem is válaszoltak

bferas

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #366 Dátum: 2019.11.27 08:55:03 »
Sziasztok!
Egy kis segítségre szorulnék.
Toyota Auris Hibrid ToyotaTouch2Go rendszere USB-ről nem a mappa struktúrát használva játssza le a számokat (MP3)
Hiába választom ki a mappa szerinti lejátszást. Igaz a beállításoknál sem találja a mappákat, hanem a fájl neveket írja ki.
Az előző autóban JVC lejátszó volt ott rendesen működött.
Van valami trükkje hogy kell a mappa, vagy fájlokat elnevezni, esetleg egy mappába hány fájl lehet?
Egyik ismerősömnek RAV 4-ese van Ő is szenved ezzel a problémával.
Köszi a segítséget.
Üdv Ferás

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #367 Dátum: 2019.11.27 15:37:18 »
Sziasztok!
Egy kis segítségre szorulnék.
Toyota Auris Hibrid ToyotaTouch2Go rendszere USB-ről nem a mappa struktúrát használva játssza le a számokat (MP3)
Hiába választom ki a mappa szerinti lejátszást. Igaz a beállításoknál sem találja a mappákat, hanem a fájl neveket írja ki.
Az előző autóban JVC lejátszó volt ott rendesen működött.
Van valami trükkje hogy kell a mappa, vagy fájlokat elnevezni, esetleg egy mappába hány fájl lehet?
Egyik ismerősömnek RAV 4-ese van Ő is szenved ezzel a problémával.
Köszi a segítséget.
Üdv Ferás
ár nem Auris, hanem Avensis, de Touch 2 & Go (2017). Nincs mappa  struktúra, viszont van Előadó, Album, Zenék, Lejátszási listák, műfajok.

Ha a mappában levő zenéket egy album névre szerkeszted, máris megoldás lehet. Vagy csinálsz belőlük lejátszási listát. Egy MP3 TAG szerkesztő progi kell csak hozzá és tömeges kijelöléssel elég gyorsan megoldható.
Pl az összes hardmetal zenét a "Hörgős zene gyermek altatásához" albumnak nevezed át, már mehet a zúzás :D

Tapatalkkal küldve

« Utoljára szerkesztve: 2019.11.27 15:39:49 írta Nagycitrom »

bferas

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #368 Dátum: 2019.11.29 11:54:10 »
Köszönöm!
 műkszik. :clap:

frreco

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #369 Dátum: 2020.01.11 10:50:50 »
Sziasztok,
Szeretném megkérdezni hogy új Toyota Rav4 gyári navigáció egyszerűen használhatatlan, Magyarországon nem ismer fel címeket, Ausztriában sem, de visszafele ha beütöttem a magyar címet pontosan visszanavigált, biztosan én vagyok hozzá nem értő, vagy le kell tölteni valami frissítést, mi a teendő? Válaszotokat előre is köszönöm.
F.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #370 Dátum: 2020.01.11 11:40:45 »
Sziasztok,
Szeretném megkérdezni hogy új Toyota Rav4 gyári navigáció egyszerűen használhatatlan, Magyarországon nem ismer fel címeket, Ausztriában sem, de visszafele ha beütöttem a magyar címet pontosan visszanavigált, biztosan én vagyok hozzá nem értő, vagy le kell tölteni valami frissítést, mi a teendő? Válaszotokat előre is köszönöm.
F.
Nálad az mit jelent, hogy Mo-n "nem ismeri fel a címeket"? [emoji848]
Kiválasztod az országot. Az megy?
Elkezded beírni a várost, csak olyan betűt ad, amilyen város létezik.
Majd az utcanévnél is ugyanígy van és a házszám is dettó.
A POI nagyon szegényes sz tény, de ott ha adsz netet a fejegységnek, akkor tudsz más adatbázisban is ketesni, az már sokkal jobb (igaz a google szintjét az is csak messziről közelíti).
Ha meg nagyon nem boldogulsz, olvasd el a kezelésit. És ha még az sem elég, akkor mivel gsranciális, vidd be a szervizbe.

Ha pontosabban leírod, hogy mi a hiba, talán tudunk segíteni (én 2 éve használom a Touch 2 & Go-t)

Tapatalkkal küldve


Tomó007

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #371 Dátum: 2020.01.26 06:30:38 »
Sziasztok szeretnék érdeklődni hogy Toyota t27 Avensis 2016 os évjárat hoz van e még térképfrissítés tudom hogy három éves elmúlt és hogy van e a telefon tükrözésre lehetősége? 

Válaszotokat előre is köszönöm.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #372 Dátum: 2020.01.26 10:11:48 »
Sziasztok szeretnék érdeklődni hogy Toyota t27 Avensis 2016 os évjárat hoz van e még térképfrissítés tudom hogy három éves elmúlt és hogy van e a telefon tükrözésre lehetősége? 

Válaszotokat előre is köszönöm.
Természetesen van térkép és szoftver frissítés - de fizetős. MyToyota oldalon regisztrálod az autót és a média egységedet, majd az e-Boltban vehetsz hozzá - talán még mindig akciósan - frissítést.

Nem, sajnos nincs tükrözés és a Touch 2 rendszerre nem is lesz a Toyotától. Vannak egyéb probálkozások több-kevesebb eredménnyel.

Tapatalkkal küldve


Tomó007

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #373 Dátum: 2020.01.26 15:31:12 »
Nagyon szépen köszönöm a segítséged!

Parker72

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 121
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #374 Dátum: 2020.02.06 20:18:45 »
Helló,
Másnak sem frissül rég óta a üzemanyag app?  :hmmmm:
Köszi!