Szerző Téma: Toyota gyári multimédia központ és navigáció  (Megtekintve 176989 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #330 Dátum: 2019.09.16 20:57:45 »
Itt is pont ugyanilyen.

Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 900
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #331 Dátum: 2019.09.16 21:24:20 »
Nagyon köszi mindkettőtöknek! Akkor mégsem őrültem meg. Nincs ilyen gombom. Csak a POI gomb :(

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #332 Dátum: 2019.09.16 22:10:32 »
Nagyon köszi mindkettőtöknek! Akkor mégsem őrültem meg. Nincs ilyen gombom. Csak a POI gomb :(
A tied 2016-os, az enyém 2017 (Touch2 & Go). Lehet, hogy széria szerint csak bizonyos számtól frissül?  Azért egy még nem 3 éves, tehát garanciális és alap támogatási időn belüli készülékre igazán megadhatták volna. Kár hogy nem pár nappal ezelőtt tisztáztuk ezt, mert a nyári talin kint volt a Toyota képviselete, megkérdeztem volna, hogy hogyan van ez. Így is meg tudom kérdezni, csak bonyolultabb. A jövő héten talán tudok választ adni neked.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #333 Dátum: 2019.09.17 20:15:43 »
Biztos, hogy van rendes netkapcsolata a fejegységnek? Bluetooth internetmegosztást beállítottál a telefonon? (gyakran ezt a telefonon minden egyes alkalommal be kell pipálni, csak egy segédappal lehet automatizálni hogy BT csatlakozásakor a net megosztása is kapcsolódjon be - ez telófüggő dolog)

Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 900
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #334 Dátum: 2019.09.17 22:06:06 »
Jaja, igy van a kapcsolat, ahogy írod.

janicomp

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #335 Dátum: 2019.09.24 09:38:12 »
Üdv!
Mindenki sír, hogy milyen a navigáció. Talán lehetne panaszkodni a Toyotánál. Amíg ez nem történik meg addig nem fog történni semmi. Talán a klubnak kellene aláírásokat gyűjteni és továbbítani a Toyota felé. Másképpen nem lesz foganatja.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #336 Dátum: 2019.09.24 11:40:48 »
Üdv!
Mindenki sír, hogy milyen a navigáció. Talán lehetne panaszkodni a Toyotánál. Amíg ez nem történik meg addig nem fog történni semmi. Talán a klubnak kellene aláírásokat gyűjteni és továbbítani a Toyota felé. Másképpen nem lesz foganatja.
Hajrá!

Nem így működik - szerintem. Pl egy Google szerződést világ szinten nem fognak újra tárgyalni 15 aláírás miatt. Nem a TMCE hatásköre ez.

janicomp

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #337 Dátum: 2019.09.24 22:41:25 »
Hajrá!

Nem így működik - szerintem. Pl egy Google szerződést világ szinten nem fognak újra tárgyalni 15 aláírás miatt. Nem a TMCE hatásköre ez.
Hát pontosan erről beszélek. Mindenki sír, de tenni nem akar senki! Elég szomorú. Én már annyit reklamáltam, hogy mindig az volt a válasz, hogy egyedül vagyok más még eddig nem reklamált! Ez a válasz pontosan olyan, mintha aki hozzászól , úgy néz ki, mintha Toyota alkalmazott lenne a hozzászóló

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #338 Dátum: 2019.09.25 09:21:30 »
Hát pontosan erről beszélek. Mindenki sír, de tenni nem akar senki! Elég szomorú. Én már annyit reklamáltam, hogy mindig az volt a válasz, hogy egyedül vagyok más még eddig nem reklamált! Ez a válasz pontosan olyan, mintha aki hozzászól , úgy néz ki, mintha Toyota alkalmazott lenne a hozzászóló
Azzal kezdtem, hogy hajrá! [emoji6]

Én mondjuk nem sírok, de ha szeretnéd aláírom. De ez kb az óceánból pohárral vizet merni, mert magas a vízszint kategória.

Felsorolnád, hogy pontosan milyen problémád van a navis média egységgel?

Tapatalkkal küldve


Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 900
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #339 Dátum: 2019.09.25 22:01:04 »
Mindig is naiv voltam ilyen kérdésekben. De azért őrzök egy köszönő levelet amit Akio Morita irt alá.....
De felhívtak a Toyota Európától is amikor panaszkodtam a My Toyota oldalon és javasolták, hogy a szervizen keresztül próbáljam orvosolni. Mindenesetre azt értékeltem, hogy valaki vette a fáradtságot, időt és reagált.
Szerintem igen is jelezni kell, ha valami szar, mert ezzel jelezzük, hogy fontos nekünk, és szeretnénk ha jobb lenne.
Nézzük csak a hireket, most éppen a Continentál épít le, stb. A cégek szeretnének eladni, ehhez előbb-utóbb vásárlók is kellenek, akik többé-kevésbé szeretnének elégedettek lenni.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #340 Dátum: 2019.09.27 21:03:09 »
Én nem sírok, mert szerintem jó a gyári navi.

bandika82

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #341 Dátum: 2019.10.01 11:30:43 »
Sziasztok!

Egy pár napja vettünk barátnőmnek egy 2015ös yarist :clap: egy 7" Touch2 multymédia van benne (navi nélkül) Kérdésem az lenne, hogy erre az egységre tudok e letölteni a my.toyota.eu ról frissítéséeket, e-boltból alkalmazásokat.  Ha a Multimédia regisztrálásra megyek ott csak Touch2 go vagy Touch2go pluszt lehet regisztrálni...

Válszotokat előre is köszönöm!
« Utoljára szerkesztve: 2019.10.05 11:00:30 írta Trotter66 »

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #342 Dátum: 2019.10.05 11:01:07 »
Sziasztok!

Egy pár napja vettünk barátnőmnek egy 2015ös yarist :clap: egy 7" Touch2 multymédia van benne (navi nélkül) Kérdésem az lenne, hogy erre az egységre tudok e letölteni a my.toyota.eu ról frissítéséeket, e-boltból alkalmazásokat.  Ha a Multimédia regisztrálásra megyek ott csak Touch2 go vagy Touch2go pluszt lehet regisztrálni...

Válszotokat előre is köszönöm!

Sajnos nem, de teszteld le az oldalon. Én is így tettem.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

BOBO

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #343 Dátum: 2019.10.05 14:47:55 »
Sziasztok!Egy2006-os RAV 4 tulajdonosa vagyok amelyben b9004 tipusu navigacios multimedia rendszer van es szeretnek erdeklodni hogy hol talalhato a gps antennaja mert nem mukodik a navigacios rendszer benne .

SZILBAL

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #344 Dátum: 2019.10.05 20:06:01 »
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni??
Új Toyota Avensis (2018-1.8 benzin) tulajdonoskén szeretném kérdezni, hogy ha USB pendrive-ot használok zenék lejátszására, miért vált a automatikusan az USB lejátszási módra a gyári fejegység ( Touch 2 navi nélküli! ) a kocsi minden indításakor... Indításkor megszólal a rádió, majd pár másodperc után átvált az USB lejátszására. Ez másnál is így van? Ez normális? Nem érzem életszerűnek, hogy a pendive-ot állandóan ki-be kelljen húzni/dugni attól függően, hogy rádiót vagy valami mást szeretnék hallgatni... Menüben nem találtam erre vonatkozóan beállítási lehetőséget. Számomra roppant idegesítő ez a jelenség... Ha valaki tud megoldást, kérem ossza meg velem!