Szerző Téma: Toyota gyári multimédia központ és navigáció  (Megtekintve 179858 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9386
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #210 Dátum: 2018.11.01 15:32:07 »
Ha jól látom, finoman szólva is olcsó lett a 3 éves MapCare frissítés: 129 EUR
Vagy valamit benéztem?

Parker72

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 121
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #211 Dátum: 2018.11.02 08:03:41 »
Ha jól látom, finoman szólva is olcsó lett a 3 éves MapCare frissítés: 129 EUR
Vagy valamit benéztem?

Én is ennyiért vettem tavasszal, akkor meghirdetett akció volt. Most passz, de kb ez az az összeg ami emészthető. 

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9386
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #212 Dátum: 2018.11.02 13:21:18 »
Én is ennyiért vettem tavasszal, akkor meghirdetett akció volt. Most passz, de kb ez az az összeg ami emészthető.
Eszerint már nem akciósan ennyi, ennek csak örülök :)
Nekem 2020 tavaszi frissítés még benne lesz a 3 évben (2017. júniusi az autó), utána meglátom majd. Ennyiért már versenyképes az újabb 3 év  :yes:

Parker72

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 121
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #213 Dátum: 2018.11.02 13:33:17 »
Eszerint már nem akciósan ennyi, ennek csak örülök :)
Nekem 2020 tavaszi frissítés még benne lesz a 3 évben (2017. júniusi az autó), utána meglátom majd. Ennyiért már versenyképes az újabb 3 év  :yes:

Utána visszaemelték a rendes /229€/ árra, most lehet, hogy akció van újból, vagy ahogy írod ez marad (jó lenne!  ::)) Én idén vettem először az akcióban tavasszal, a 229-t soknak tartottam, örültem az akciónak.  :clap:

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #214 Dátum: 2018.12.01 13:52:04 »
Sziasztok,
egész kis segítségre lenne szükségem. A toyota.hu oldalon beregisztráltam az autómat és a navigációs rendszeremet. Az e-boltból kiválasztottam a térképet, fizettem érte (0 forintot, mert 2 éves az autó). Megjelent a letöltés elindítottam letölteni, de mikor megláttam milyen nagy a file, leállítottam (munkahelyemen nem akartam annyival terhelni a hálózatot, gondoltam majd hazamegyek és otthonról letöltöm. Hazaértem, bejelentkeztem, de már nem jelenik meg a letöltés gomb, és újra megvásárolni sem tudom, mert azt mondja, egyszer már megvásároltam. Az ügyfélszolgálat elérhetetlen (munkanapokon 16 óráig, de senki nem veszi fel, pedig szerintem ma munkanap van), írtam nekik e-mailt.
A hétvégén akartam a térképet frissíteni, mert a jövő hétre eléggé kellene...

Köszönöm!

Megoldás: A chrome letöltési előzményekben megtaláltam, és tudom folytatni a letöltést :-) .
« Utoljára szerkesztve: 2018.12.01 14:16:07 írta mondi »
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4160
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #215 Dátum: 2018.12.01 21:02:28 »
Megoldás: A chrome letöltési előzményekben megtaláltam, és tudom folytatni a letöltést :-) .
md5 checksum-ot eressz rá ha van ilyen, mert a szüneteltetett letöltés nálam mindig detektálható eltérést csinál az installereken.

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #216 Dátum: 2018.12.03 23:26:17 »
md5 checksum-ot eressz rá ha van ilyen, mert a szüneteltetett letöltés nálam mindig detektálható eltérést csinál az installereken.
oké köszi!
Igazából nem volt más választásom, mert újra már nem tudtam letölteni...
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #217 Dátum: 2018.12.05 12:45:12 »
Sziasztok,
egész kis segítségre lenne szükségem. A toyota.hu oldalon beregisztráltam az autómat és a navigációs rendszeremet. Az e-boltból kiválasztottam a térképet, fizettem érte (0 forintot, mert 2 éves az autó). Megjelent a letöltés elindítottam letölteni, de mikor megláttam milyen nagy a file, leállítottam (munkahelyemen nem akartam annyival terhelni a hálózatot, gondoltam majd hazamegyek és otthonról letöltöm. Hazaértem, bejelentkeztem, de már nem jelenik meg a letöltés gomb, és újra megvásárolni sem tudom, mert azt mondja, egyszer már megvásároltam. Az ügyfélszolgálat elérhetetlen (munkanapokon 16 óráig, de senki nem veszi fel, pedig szerintem ma munkanap van), írtam nekik e-mailt.
A hétvégén akartam a térképet frissíteni, mert a jövő hétre eléggé kellene...

Köszönöm!

Megoldás: A chrome letöltési előzményekben megtaláltam, és tudom folytatni a letöltést :-) .
Amikor ez a probléma volt jeleztem az ügyfélszolgálatnak és tegnap fel is hívtak. A probléma nem csak az, hogy egyszer lehet letölteni, hanem az is, hogy az aktivációs kódot is csak akkor mutatja meg, később nem. A problémát értik, sokan jelzik ezt, és ők is tudják, hogy egy webshopnak úgy kellene működnie, hogy ha egyszer megvettem egy szoftvert akkor bármikor ott van és letölthetem. Különösen, hogy másik autóba nem is tudom telepíteni, tehát nincs olyan veszély, hogy továbbadnám (vagyis nem nagyobb, mint az egyszeri letöltésnél).
A srác, aki hívott ígérte, hogy keresi a megoldást, de még nem tudja. Elég nyűgös leszek, ha emiatt nem tudok térképet frissíteni. Azt viszont elismerte, hogy a probléma náluk van és az ő rendszerük a rossz.

Valami csak történhetett azóta, mert mostmár újra le tudom tölteni. Szóval megoldotta!
« Utoljára szerkesztve: 2018.12.05 12:48:33 írta mondi »
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

mozsaf

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #218 Dátum: 2018.12.08 17:54:56 »
Tudja esetleg valaki, hogyan frissíthető a Touch 2 with Go szoftvere (tehát nem a térkép, hanem a teljes szoftver, firmware vagy operációs rendszer)?
Az én autómba egy másik törött gépkocsiból vásároltam meg a szettet, beszereltem és működik is, csak pl. a Gépjármű funkcióknál teljesen üres a menü. Emellett időnként nagyon lassú a szoftver, szaggatnak a menüeffektusok stb. Mivel 2016-os rajta a szoftver, szerintem lehetne frissíteni valahogy.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9516
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #219 Dátum: 2018.12.08 19:19:32 »
A térképfrissítéssel együtt frissül a rendszer is. Magában a frissítő pakkban benne van a rendszerfrissítés is, mindig, még akkor is, ha ugyanaz marad a verzió.

Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 907
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #220 Dátum: 2018.12.08 20:47:17 »
Engem a « military » opció érdekelne a menüben, mert utálom, hogy sokat pofázik.
Miért nem lehet csak annyi, hogy fordulj balra, egyenesen, stb. Persze mvan amikor több infó kell, de nem mindig... :hmmmm:

mozsaf

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #221 Dátum: 2018.12.09 10:41:41 »
Sajnos a GPS-t még nem tudtam kipróbálni, mert az antennát nem kaptam meg a fejegységgel együtt... :(
Tud egyébként valaki segíteni mi lehet a gyári GPS antenna cikkszám és hol tudnám "baráti áron" beszerezni? Vagy egy másik,- kompatibilis is jó lehet, csak menjen.

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #222 Dátum: 2019.01.08 14:48:04 »
A térképfrissítések milyen átfutással követik az valós helyzetet?
Karácsonykor frissítettem a 2018.2 verzióra a térképet, és az áprilisban átadott várpalotai elkerülő még nincs benne.
Továbbá még két kérdés:
- Mikor szokott kijönni az évi első és második frissítés (bocs, most ismerkedem még ezzel).
- A telepítéskor lazán rányomtam, hogy west, és utána jutott eszembe, hogy májusban lesz egy utam Fiumébe, de nem emlékszem pontosan, Horvátország még a west-ben van? köszönöm!

Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12151
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #223 Dátum: 2019.01.08 18:24:36 »
HR tuti nincs a western eu régióban a térképesek szerint ahogy eddig láttam. ahogy mi sem.
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9516
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #224 Dátum: 2019.01.08 21:29:45 »
Áprilisban szokott kijönni a .1, októberbe a .2.