Szerző Téma: Toyota gyári multimédia központ és navigáció  (Megtekintve 176967 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

tomimidi

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #180 Dátum: 2018.10.22 09:44:32 »
2-3 héten belül lesz elérhető frissítés.
Na ez jo hir! Köszönöm az infot.

By Tapatalk....


Fhalasz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #181 Dátum: 2018.10.23 23:00:47 »
Kíváncsian várom én is, nekem is .11.0WL van és idegesít, hogy a 37-esen még mindig 60-as sebességkorlátot ír, pedig mikor megcsinálták már az utat.

Üdv mindenkinek! Fhalasz

dutra

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #182 Dátum: 2018.10.25 06:12:10 »
Kijött az őszi frissítés.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #183 Dátum: 2018.10.25 08:16:55 »
Szuper, délután letöltöm, telepítem :-)
Kijött az őszi frissítés.

Tapatalkkal küldve


Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #184 Dátum: 2018.10.25 13:24:19 »
Jópár másodpercig nézegettem az utolsó két kommentet, hogy Nagycitrom tényleg magában beszélget-e... :D

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #185 Dátum: 2018.10.25 13:31:10 »
Jópár másodpercig nézegettem az utolsó két kommentet, hogy Nagycitrom tényleg magában beszélget-e... :D
És tényleg :D :D :D
(én meg telefonról néztem és fel sem tűnt)

Mod: akkor legyen más :)
« Utoljára szerkesztve: 2018.10.25 15:02:39 írta Nagycitrom »

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #186 Dátum: 2018.10.25 15:08:56 »
Letöltöttem, kimásoltam, este feltelepítem.  :)

Annyira tetű lassú a telepítés, hogy az már gáz. 4,5 GB a komplett frissítés és kb 50 percet szüttyög vele (valami fél magos 15 éves celeron proci lehet benne, mert az 4 dollárral olcsóbb volt a piacon  :censored:).
Azon morfondíroztam, hogy ha szépen apránként kigyomlálom belőle az összes olyan ország térképét, amit tutira nem fogok hiányolni, vajon lerövidítem a telepítést?  :hmmmm:

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #187 Dátum: 2018.10.25 18:05:15 »
Megtörtént, kb fél óra volt.
A activationCode fájlba beírtam az aktivációs kódot, úgy mentettem el a drive-ra így nem kellett pötyögnöm az autóban.
Kigyomláltam a felesleges térképeket, így jelentősen csökkentettem a telepítési időt (így is érthetetlenül lassú  :cry: ).
Ennyit meg kibír az akksi gyújtáson, így nem pöfögtem fél óráig alapjáraton (rühellem alapjáraton járatni a motort  :censored: )

A tapasztalatokról később.

tomimidi

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #188 Dátum: 2018.10.25 18:22:31 »
Megtörtént, kb fél óra volt.
A activationCode fájlba beírtam az aktivációs kódot, úgy mentettem el a drive-ra így nem kellett pötyögnöm az autóban.
Kigyomláltam a felesleges térképeket, így jelentősen csökkentettem a telepítési időt (így is érthetetlenül lassú  :cry: ).
Ennyit meg kibír az akksi gyújtáson, így nem pöfögtem fél óráig alapjáraton (rühellem alapjáraton járatni a motort  :censored: )
A tapasztalatokról később.

Köszi az infót! Gyors voltál! Holnap én is feltolom Pest felé menet. M1-en lesz időm szerintem bőven! Kíváncsi leszek én is, hogy alapszinten változott-e a rendszer. Nem tudom van-e "version history" valahol toyota-nál, de ilyenkor nem lenne rossz az sem. Gondolom ami funkció jó lenne, az most nincs benne... Nem tudom hol lehetne jelezni hivatalosan is, hogy mi az ami nagyon elférne fejlesztésként...

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #189 Dátum: 2018.10.25 18:27:01 »
Köszi az infót! Gyors voltál! Holnap én is feltolom Pest felé menet. M1-en lesz időm szerintem bőven! Kíváncsi leszek én is, hogy alapszinten változott-e a rendszer. Nem tudom van-e "version history" valahol toyota-nál, de ilyenkor nem lenne rossz az sem. Gondolom ami funkció jó lenne, az most nincs benne... Nem tudom hol lehetne jelezni hivatalosan is, hogy mi az ami nagyon elférne fejlesztésként...
A szoft verzió maradt 0101B8

Itt biztosan nem olvassák a kívánság listát  :D

Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 900
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #190 Dátum: 2018.10.25 21:02:40 »
Szervizben ideadják ha viszek usb-t? Mármint, gondolom, hogy az alvázszám alapján be lehet bárhol azonosítani, hogy a most 2 éves ótóra még ingyenes a frissítés? Mivel holnap reggel indulunk haza így majd csak egy bô hét múlva lesz újra idôm az ügyfélszolgálattal szüttyögni felhasználó név újraindítás ügyben. Egyébként ez meg katasztrófa. Tényleg az lesz, hogy másik email cimet kell regisztrálnom, mert beszart a rendszeük. :censored:

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #191 Dátum: 2018.10.25 21:18:41 »
Nálam is jön lefele. Valóban lassú a folyamat, úgy 35 perc körül szokott lenni, én akkor szoktam feltenni amikor amúgy dugóban kell üljek :cry:

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #192 Dátum: 2018.10.25 21:22:47 »
Szervizben ideadják ha viszek usb-t? Mármint, gondolom, hogy az alvázszám alapján be lehet bárhol azonosítani, hogy a most 2 éves ótóra még ingyenes a frissítés? Mivel holnap reggel indulunk haza így majd csak egy bô hét múlva lesz újra idôm az ügyfélszolgálattal szüttyögni felhasználó név újraindítás ügyben. Egyébként ez meg katasztrófa. Tényleg az lesz, hogy másik email cimet kell regisztrálnom, mert beszart a rendszeük. :censored:
Igen. Nekem az első frissítést ott csinálták. 3 évig ingyenes  :yes:

dutra

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #193 Dátum: 2018.10.26 09:17:59 »
Ha gonosz lennék, lefotóznám a kocsim jobb elejét új profilképnek ;)

Nekem amúgy 7,8 GB a frissítés, és kerek 64 percig tartott ma hajnalban feltenni... Szerintem felárat fizetnek, hogy ennyire lassú navi rendszert gyártassanak a kocsikba (biztos fogyasztásra van optimalizálva).

Nem mertem még menet közben frissíteni, de ahogy olvasom, nem szokott gond lenni. Legközelebb megpróbálom.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #194 Dátum: 2018.10.26 09:25:40 »
Jah. Hadd pörögjön a szerviz óradíja.  :no: