Szerző Téma: Toyota gyári multimédia központ és navigáció  (Megtekintve 176993 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

szimpli

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #165 Dátum: 2018.10.17 21:38:14 »
Köszönöm megnézem hátha sikerül beazonosítani. De esetleg azt tudja valaki ha nem Touch 2 van hanem a sima Touch akkor fel tudom e telepíteni rá a 6.11.2H térképfrissítést amit a mytoyotába veszek?
Meg, hogy az estore alkalmazást hogyan tudnám rárakni?

tomimidi

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #166 Dátum: 2018.10.18 10:34:19 »
Srácok! Valakinek van infója arról, hogy a Touch2 rendszerhez szoktak-e kiadni alaprendszer frissítést? Fogalmam sincs mi a legutolsó de nálam szoftver verzió: 0101B8 Ez a brutál "megfontolt" menükezelés és bluetooth kapcsolat aktiválási ideje nagyon idegesítő! Az hogy a zenékbe meg nem lehet beletekerni az meg teljesen érthetetlen számomra.. Remélhetőleg foglalkoznak azért vele és a kis apró hasznos funkciók/javítások bekerülnek. Szóval ha létezik hozzá frissítés, akkor feltételezem egy hivatalos szervizben kérhető az update, nem? Mit tudtok róla? Köszönöm!

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #167 Dátum: 2018.10.18 10:42:53 »
Komplett frissítést kap a rendszer évente kétszer a térképfrissítéssel együtt, ami online tölthető le. De azért ne remélj sok változást.
Én bele tudok tekerni a zenékbe, igaz sima MP3-akat használtam a pendrive-on, te nem?

tomimidi

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #168 Dátum: 2018.10.18 10:57:32 »
Komplett frissítést kap a rendszer évente kétszer a térképfrissítéssel együtt, ami online tölthető le. De azért ne remélj sok változást.
Én bele tudok tekerni a zenékbe, igaz sima MP3-akat használtam a pendrive-on, te nem?
Ertem. Nalam with go van, de mi van azokkal akiknrk nincs gps modul telepitve es csak sima touch2 van? Nalam is sima mp3 de nem tudok beletekerni... .

Tapatalkkal küldve az én BLA-L29 eszközömről


tomimidi

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #169 Dátum: 2018.10.18 12:20:43 »
Komplett frissítést kap a rendszer évente kétszer a térképfrissítéssel együtt, ami online tölthető le. De azért ne remélj sok változást.
Én bele tudok tekerni a zenékbe, igaz sima MP3-akat használtam a pendrive-on, te nem?
Neked hol mutatja a beletekerés lehetőségét és milyen szoftver verzió van a Touch2-ön? Rendszer infó szerint nálam 6.11.0.WL, a térkép 2018v1. tehát nem régi.
És még egy gond, hogy akinek két kártyás telefonja van, ott a hívás előtt mondjuk hasznos lehetne a képernyőn megjelenő kérdés, miszerint melyik hívószámról menjen ki a hívás. De ezek csak finomságok amik jól esnének.... Aztán lehet csak nekem és mindenki másnak megfelel úgy ahogy van.

szmore

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #170 Dátum: 2018.10.18 17:35:49 »
Szevasztok. A segítségeteket szeretném kérni. Most vettem egy Auris Touring Sport Hybridet 2014-es. Már ott elakadtam, hogy nem tudom melyik navi van a kocsiba vagy a Touch & Go Plus vagy a Touch 2 with Go Plus. Ezen szeretném frissíteni a térképet. A toyotánál 67000Ft lenne.Én valami olcsóbb megoldásra gondoltam. Regisztráltam a mytoyota oldalon ott ki is dob egy 119 eurós lehetőséget de az elvileg csa Touch 2 höz jó.És nem merem megvenni hátha az enyémhez nem jó. Az estore-t is próbáltam telepíteni de bedugom a pendrive-ot és nem történik semmi. Attól félek, hogy a térképnél is ez lenni és ennyi pénzért nem szeretnék csak úgy próbálkozni. Közben letöltötzem egy régebbi 4.3-as frissítést próba ként mert ez ingyenes ezt a telepítőt már el tudtam indítani a kocsiba

A legszembetűnőbb különbség, hogy ha Go Plus-szod van, akkor van benne Wifi kapcsolat, ha csak bluetooth van, akkor sima go.
A szoftvereket nem tudom :( nekem csak az e-store-t engedné pendrive-ról telepíteni.

szmore

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #171 Dátum: 2018.10.18 17:38:17 »
Neked hol mutatja a beletekerés lehetőségét és milyen szoftver verzió van a Touch2-ön? Rendszer infó szerint nálam 6.11.0.WL, a térkép 2018v1. tehát nem régi.
És még egy gond, hogy akinek két kártyás telefonja van, ott a hívás előtt mondjuk hasznos lehetne a képernyőn megjelenő kérdés, miszerint melyik hívószámról menjen ki a hívás. De ezek csak finomságok amik jól esnének.... Aztán lehet csak nekem és mindenki másnak megfelel úgy ahogy van.

Én úgy tudok beletekerni (mindenbe, telefonról, spotify-ról, cd-ről..), hogy folyamatosan nyomva tartom a kormányon lévő léptető gombot.
Nekem is ez a verzió van a mostani navimon, neked engedi a térkép testreszabását a my.toyota oldalon? Nekem nem jelenik meg ez a verzió a listában és így nem engedi....

szmore

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #172 Dátum: 2018.10.18 17:42:34 »
Szevasztok. A segítségeteket szeretném kérni. Most vettem egy Auris Touring Sport Hybridet 2014-es. Már ott elakadtam, hogy nem tudom melyik navi van a kocsiba vagy a Touch & Go Plus vagy a Touch 2 with Go Plus. Ezen szeretném frissíteni a térképet. A toyotánál 67000Ft lenne.Én valami olcsóbb megoldásra gondoltam. Regisztráltam a mytoyota oldalon ott ki is dob egy 119 eurós lehetőséget de az elvileg csa Touch 2 höz jó.És nem merem megvenni hátha az enyémhez nem jó. Az estore-t is próbáltam telepíteni de bedugom a pendrive-ot és nem történik semmi. Attól félek, hogy a térképnél is ez lenni és ennyi pénzért nem szeretnék csak úgy próbálkozni. Közben letöltötzem egy régebbi 4.3-as frissítést próba ként mert ez ingyenes ezt a telepítőt már el tudtam indítani a kocsiba

Én a helyedben nem a gyári navin gondolkodnék, ezek az androidos fejegységek sokkal jobbak (ha tudsz neki netet adni), viszont bebukod vele a gyári energiamonitort!
https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=toyota+auris+android&_sacat=0

szimpli

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #173 Dátum: 2018.10.18 18:05:31 »
Köszönöm az ötletet elgondolkodok rajta. Nem hangzik rosszul.

tomimidi

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #174 Dátum: 2018.10.19 19:04:35 »
Én úgy tudok beletekerni (mindenbe, telefonról, spotify-ról, cd-ről..), hogy folyamatosan nyomva tartom a kormányon lévő léptető gombot.
Nekem is ez a verzió van a mostani navimon, neked engedi a térkép testreszabását a my.toyota oldalon? Nekem nem jelenik meg ez a verzió a listában és így nem engedi....

Igaz, valóban van valami tekerés feeling. De ez mégsem az. Azért jó tudni! Köszönöm! Amit nem értek hoyg tekerés gomb miért nem fért bele a taskbarba a tallózás gomb akkora hogy mellette a két kis ikon elférne és igazán fontos lenne. Vagy kézzel belehúzni a timeline-ba ahol a dal jár éppen.... Nem értem....

Nekem sincs benne ez a verzió. 6.11.0WL helyett 6.12.0WL van fent amit le tudok tölteni. De nem értem ez a verzió miért nincs fent ami nálunk van. Gondolom te se merted beletolni az újabb verzió szerintit.

szmore

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #175 Dátum: 2018.10.19 20:05:31 »
Nem, én sem mertem. De nekem problémásabb is, mert nem ezzel a navival rendeltem az autót...
Jövő héten cserélik, majd azzal próbálom meg.

tomimidi

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #176 Dátum: 2018.10.21 09:17:01 »
Nem, én sem mertem. De nekem problémásabb is, mert nem ezzel a navival rendeltem az autót...
Jövő héten cserélik, majd azzal próbálom meg.

Van valakinek esetleg hasonlóan 6.11.0WL szoftver verzióval telepített touch2 rendszere, amit már sikeresen frissített? A fentiben elírtam! 6.11.0WL van nálam jelenleg és a 6.11.2WL-t tudom megadni szoftver verziónak. Ez előtt pedig csak a 6.10.0WL van. Érdekes hogy pont a 11.0 maradt ki. Jelentőse nem tudom mennyi. Esetleg tudja valaki?

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #177 Dátum: 2018.10.21 18:11:08 »
Van valakinek esetleg hasonlóan 6.11.0WL szoftver verzióval telepített touch2 rendszere, amit már sikeresen frissített? A fentiben elírtam! 6.11.0WL van nálam jelenleg és a 6.11.2WL-t tudom megadni szoftver verziónak. Ez előtt pedig csak a 6.10.0WL van. Érdekes hogy pont a 11.0 maradt ki. Jelentőse nem tudom mennyi. Esetleg tudja valaki?
Nálam (Touch 2 with Go) szintén 6.11.0WL szoft verzió van, 2018 v1 térképpel (áprilisi frissítés). Nincs elérhető térkép, csak a tavaszi.
« Utoljára szerkesztve: 2018.10.21 18:17:05 írta Nagycitrom »

tomimidi

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #178 Dátum: 2018.10.21 18:18:45 »
Nálam (Touch 2 with Go) szintén 6.11.0WL szoft verzió van, 2018 v1 térképpel (áprilisi frissítés). Nincs elérhető térkép, csak a tavaszi.

Köszönöm az infót! Szerdán rákérdezek Toyotánál úgy is megyek személyesen!

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #179 Dátum: 2018.10.21 18:47:17 »
Köszönöm az infót! Szerdán rákérdezek Toyotánál úgy is megyek személyesen!
2-3 héten belül lesz elérhető frissítés.