Szerző Téma: Toyota gyári multimédia központ és navigáció  (Megtekintve 177010 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Qqtyn

  • Újonc.
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #90 Dátum: 2018.03.19 17:43:43 »
Sajnos  a címlistából 195 kb 5-öt talál meg, a többire a következő üzik jönnek
"A cím nem navigálható. Szeretné módosítani a címet?"
"Hoppá! Sajnos a cím nem található a térképen."
Lehet karakter probléma?
Milyen karakterkészletet használsz?

Qqtyn

  • Újonc.
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #91 Dátum: 2018.03.19 17:48:52 »
Tükrözéssel lehet más navit használni, mozit nézni? Ti mire használjátok?

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #92 Dátum: 2018.03.19 22:07:17 »
Sajnos  a címlistából 195 kb 5-öt talál meg, a többire a következő üzik jönnek
Egyetlen járható út: vizsgáld meg, miben különbözik az az 5 a többitől...

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #93 Dátum: 2018.03.19 22:08:38 »
Esetleg érdemes lehet elolvasni, hogy mi az a hülye üzenet amit kiír, és aszerint eljárni. Én egy éve használom iPhone-nal, egyszer párosítottam, azóta minden tökéletesen működik.
"Fordítsa a monitort a nyomtató felé, így a Windows nem küld többé olyan hibaüzenetet, hogy nem látja a nyomtató eszközt."
« Utoljára szerkesztve: 2018.03.19 22:17:30 írta robi (Robi) »

Qqtyn

  • Újonc.
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #94 Dátum: 2018.03.21 17:00:53 »
Hiába nézegettem mi különbség, a karakteren kívül nem találtam eltérést. Lehet a karakterkészlet az oka. Nem maradt más megoldás felvettem egyesével a kedvencek közé a címeket, de szerintem ez a legrosszabb megoldás. Ha már van egy névjegyzék, akkor mi a probléma a címek átvételével. Nem ezt vártam volna. Kicsit fura hogy nálunk olyan rendszert árulnak, ami Magyarországon nincs támogatva Coyote. Én nagyon szerettem a Waze-ben, hogy tájékoztathattam autós társaimat az általam észlelt út információkról és információt kaptam várható ellenőrzésekről. Ez nagyon hiányzik.Üdv

Mikus

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 54
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #95 Dátum: 2018.03.21 17:58:29 »
Hiába nézegettem mi különbség, a karakteren kívül nem találtam eltérést. Lehet a karakterkészlet az oka. Nem maradt más megoldás felvettem egyesével a kedvencek közé a címeket, de szerintem ez a legrosszabb megoldás. Ha már van egy névjegyzék, akkor mi a probléma a címek átvételével. Nem ezt vártam volna. Kicsit fura hogy nálunk olyan rendszert árulnak, ami Magyarországon nincs támogatva Coyote. Én nagyon szerettem a Waze-ben, hogy tájékoztathattam autós társaimat az általam észlelt út információkról és információt kaptam várható ellenőrzésekről. Ez nagyon hiányzik.Üdv
A Waze egy közösségi navigációs program, jószerével az egyetlen ilyen jellegű. Ebből a szempontból nem hasonlítható össze a piac többi szereplőjével. A Toyota Touch 2 Go navija is képes (viszonylag) friss információkat letölteni, amennyiben a telefonon keresztül kapcsolódni tud a Netre. A torlódásokat jelzi, új útvonalat készít, radaroknál is figyelmeztet, azonban a felhasználó számára csak a radar koordináták beküldésére van lehetőség. Az egész rendszer a friss információkat tekintve sokkal kevésbé rugalmas és gyors mint a Waze, de ez csak Magyarország területére érvényes, Nyugat-Európában (már Bécsben is) gyakrabban frissülnek a forgalmi adatok.
Ami a telefon szinkronizációt illeti, nem volna szabad hibát jeleznie. Én iOS rendszerrel használom, abszolút zökkenőmentes a működés, szinkronizálás, de Android rendszeren még inkább annak kellene lennie, a nyújtott szolgáltatás is sokrétűbb. Én megpróbálnám törölni a párosítást és a teljes adatbázist (ha több telefon van párosítva, azokat is) és újból kezdeni a procedúrát. Az Androidot is érdemes frissíteni, ha nem a legújabb van fönt. Tapasztalataim szerint a Touch 2 Go tárkapacitása viszonylag véges, 1000 darab fölötti kontaktnál az ABC vége már lemarad. Persze ez nyilván függ az egy kontakthoz tartozó adatmennyiségtől, fotótól, stb.

Mikus

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 54
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #96 Dátum: 2018.03.21 18:10:21 »
Egyetlen járható út: vizsgáld meg, miben különbözik az az 5 a többitől...
Ha szabályosan (szabványosan) lettek beírva a kontaktok, nem volna szabad karakter eltérésnek lennie. Tudtommal az Android is egyetlen karakterkészletet használ a kontaktoknál, szerintem az nem okozhat szinkronizációs gondot. A kontaktokhoz tartozó mezők kitöltése esetleg bezavarhat, ha ott nagy az összevisszaság...

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #97 Dátum: 2018.03.21 18:39:38 »
Kicsit fura hogy nálunk olyan rendszert árulnak, ami Magyarországon nincs támogatva Coyote.
Én használom külföldön a Coyote-ot, de nem vagyok hasra esve tőle.  Nem jelzi, hogy milyen veszély, 60%-ban nem volt semmi (se torlódás, se más akadály), tehát igazából nem nagyon sajnálom, hogy Mo-n nem működik.
Igazi megoldás az lenne persze, ha simán kitehetném a Waze-t a kijelzőre és kezelni is tudnám onnan.

Mikus

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 54
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #98 Dátum: 2018.03.21 18:58:10 »
Én használom külföldön a Coyote-ot, de nem vagyok hasra esve tőle.  Nem jelzi, hogy milyen veszély, 60%-ban nem volt semmi (se torlódás, se más akadály), tehát igazából nem nagyon sajnálom, hogy Mo-n nem működik.
Igazi megoldás az lenne persze, ha simán kitehetném a Waze-t a kijelzőre és kezelni is tudnám onnan.
Azt nem tudom, hogy Android esetén milyen lehetőségeket kínál a Touch 2 Go, de a Car Play-t (amivel az iOS-t lehetne tükrözni) sajnos nem vette meg a Toyota...

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #99 Dátum: 2018.03.21 19:00:43 »
Én használom külföldön a Coyote-ot, de nem vagyok hasra esve tőle.  Nem jelzi, hogy milyen veszély, 60%-ban nem volt semmi (se torlódás, se más akadály), tehát igazából nem nagyon sajnálom, hogy Mo-n nem működik.
Igazi megoldás az lenne persze, ha simán kitehetném a Waze-t a kijelzőre és kezelni is tudnám onnan.

A Te embered Kozelszky Csabi.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

janicomp

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #100 Dátum: 2018.04.19 09:01:52 »
A tavaszi térképfrissítés letölthető a Toyota honlapjáról

Mikus

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 54
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #101 Dátum: 2018.04.19 13:23:07 »
A Te embered Kozelszky Csabi.
Lehet hogy az enyém is. Hol találom őt?

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #102 Dátum: 2018.04.19 14:03:48 »
A tavaszi térképfrissítés letölthető a Toyota honlapjáról
Ez melyik számon fut? Jelenleg nálam a 6.11.0L van
« Utoljára szerkesztve: 2018.04.19 14:09:16 írta Nagycitrom »

Mikus

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 54
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #103 Dátum: 2018.04.19 14:14:44 »
Ez melyik számon fut? Jelenleg nálam a 6.11.0L van
Az a friss verzió (meg a 6.11.0H).

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #104 Dátum: 2018.04.19 16:24:40 »
Az a friss verzió (meg a 6.11.0H).
Bocs, elírtam, a 10-s van fent és a 11-est töltöttem le most. Köszi!