Toyota Klub Magyarország Egyesület > Általános

Toyota gyári multimédia központ és navigáció

<< < (2/121) > >>

Nagycitrom:

--- Idézetet írta: baltamas - 2015.09.03 11:08:25 ---Szasztok!
Új Toyota Avensis (2008. 2.0VVti) tulajdonosként kérdezném, hogy mi az a Waze, de közben a neten utánanézve látom, hogy egy ingyenes közösségi közlekedési program, ami navigációra is használható. Kérdezném, hogy ezt letöltve a gyári navi készüléken lehet-e futtatni, vagy csak mobilról egyéb eszközről használjátok, és mi a működtetésének menete?

--- Idézet vége ---
Gyári navin csak a gyári navis program fut.
A Waze-t androidra, iPhonra és Win Phonra tudod letölteni, ezeken tudod használni

baltamas:

--- Idézetet írta: Nagycitrom - 2015.09.03 12:16:00 ---Gyári navin csak a gyári navis program fut.
A Waze-t androidra, iPhonra és Win Phonra tudod letölteni, ezeken tudod használni

--- Idézet vége ---

Köszönöm!

robi (Robi):
Vagy utólagosan beépített androidos multimédia fejegységen, de ez offtopik itt.

Bicskei:
Én számtalan navit használtam már, waze-t is, kedvencem a TomTom volt, azóta sem találtam annyira jó és egyértelmű kezelőfelületet sehol.
A gyári navival most elég jól elboldogulok, bár érdemes az utat is nézni, ma a TMC mindenképp le akart terelni a Hungáriáról, pedig egész jól haladt - szerinte dugó volt.
Ugyanez a waze-el is előfordult, Mogyoródiról akart egy 50m-es szakaszt kerülni úgy 6-800m kerülővel. Aztán belepofázott a telefonos beszélgetésembe. Utána töröltem...

Nagycitrom:

--- Idézetet írta: Bicskei - 2015.09.03 20:07:08 ---Én számtalan navit használtam már, waze-t is, kedvencem a TomTom volt, azóta sem találtam annyira jó és egyértelmű kezelőfelületet sehol.
A gyári navival most elég jól elboldogulok, bár érdemes az utat is nézni, ma a TMC mindenképp le akart terelni a Hungáriáról, pedig egész jól haladt - szerinte dugó volt.
Ugyanez a waze-el is előfordult, Mogyoródiról akart egy 50m-es szakaszt kerülni úgy 6-800m kerülővel. Aztán belepofázott a telefonos beszélgetésembe. Utána töröltem...

--- Idézet vége ---
Nincs az a TMC, ami pár perccel a baleset után lehoz a pályáról a rumlis szakasz előtt (Waze). Sok félórát spórolt már meg nekem a pályán ezzel.
A hangot meg le lehet venni ((teljes navi - csak figyelmeztetések - néma)  ;)

Van egy 730Go TomTom nekem is, de közel sem tud annyira "figyelmesen tervezni", mint a waze. Egy újra tervezés is min 5-10 mp, ami a waze-nál 1. Egy pesti sok kis utcás szitunál ez nagyon nem mindegy.

Szerintem nagyon elhamarkodottan döntöttél amikor törölted  :flowers:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése