Toyota Klub Magyarország Egyesület > Általános

Toyota gyári multimédia központ és navigáció

<< < (120/121) > >>

Thomas59:
Egyetértek! Egyelőre kivárok.  :cry:

Nagycitrom:

--- Idézetet írta: Thomas59 - 2024.03.28 19:43:20 ---Egyetértek! Egyelőre kivárok.  :cry:

--- Idézet vége ---
Szerintem arra várni, hogy ez a fejegyég (Touch 2 with Go) megint kap akciós 1 áráért 3 év frissítést - hiú ábránd. Én elengedtem, mert a Toyota is elengedte már ezt  :cry: .
Mivel mostanában egyre kevesebbet megyek, nem annyira hiányzik az online közlekedési infó. Ha elegem lesz belőle, akkor meg rakok bele egy androidos fejegységet

Thomas59:
Namost amit nem értek, hogy nekem jön az online közlekedési infó, a dugójelzés. Lehet, hogy nem is érdemes egyelőre a térképre várni? De más, pl. időjárás, üzemanyag árak stb., nem.

Nagycitrom:

--- Idézetet írta: Thomas59 - 2024.03.31 19:23:12 ---Namost amit nem értek, hogy nekem jön az online közlekedési infó, a dugójelzés. Lehet, hogy nem is érdemes egyelőre a térképre várni? De más, pl. időjárás, üzemanyag árak stb., nem.

--- Idézet vége ---
Mázlista. Vagy varázsló  :whistling:
Nekem egyedül a közlekedési infó kellene, de ugye a licsensz lejárt, minden Toyota fiókhoz tartozó dolog nem elérhető, így a Tom-Tom sem  :no: :cry:.

Thomas59:
 :clap: Ma is jött az info egy 52 perces stauról Passau körül, de reméltem, hogy feloldódik mire odaérünk, és így történt. :clap:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése