Szerző Téma: Toyota gyári multimédia központ és navigáció  (Megtekintve 180269 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #225 Dátum: 2019.01.08 22:48:21 »
HR tuti nincs a western eu régióban a térképesek szerint ahogy eddig láttam. ahogy mi sem.
Magyarország és Szlovákia benne volt, szóval HR is simán lehet.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

huan

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 57
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #226 Dátum: 2019.02.02 08:20:06 »
Sziasztok!
Gyári Touch & Go navigáción 2012-es térképek vannak. A hivatalos toolbox-os frissítésen kívül (119Euro) és a Navilex-es frissítésen kívül létezik olcsóbb frissítés?
(2013-as Prius+)

http://navilex.hu/touch&go.html

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #227 Dátum: 2019.02.27 13:59:38 »
Szia!
Navi frissítés miatt csörögj rám: +36203332787
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Sziszitheone

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #228 Dátum: 2019.04.01 22:20:45 »
Megtörtént, kb fél óra volt.
A activationCode fájlba beírtam az aktivációs kódot, úgy mentettem el a drive-ra így nem kellett pötyögnöm az autóban.
Kigyomláltam a felesleges térképeket, így jelentősen csökkentettem a telepítési időt (így is érthetetlenül lassú  :cry: ).
Ennyit meg kibír az akksi gyújtáson, így nem pöfögtem fél óráig alapjáraton (rühellem alapjáraton járatni a motort  :censored: )

A tapasztalatokról később.
Szia!
Új vagyok itt. Láttam nagy tapasztalatod van a Touch2go navi szoftverrel. Szeretném a segítségedet kérni.
Regisztráltam még tavaly az autómat a toyota.hu-n. Most volt az első szervizem és mondták, hogy van újabb navi verzió a Touch2gora. Gondoltam mi sem egyszerűbb, kiolvasom a jelenlegi verziót, aztán beírom, letölt.. Gondoltam én.  Érdekes módon a jelenlegi szoftverem mintha nem létezne a rendszerben. 6.11.0WL a szoftververzió. Mit kell letöltenem és felrakni a Touch2gora?
Előre is köszönöm a segítséget.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9387
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #229 Dátum: 2019.04.01 23:07:25 »
Szia!
Új vagyok itt. Láttam nagy tapasztalatod van a Touch2go navi szoftverrel. Szeretném a segítségedet kérni.
Regisztráltam még tavaly az autómat a toyota.hu-n. Most volt az első szervizem és mondták, hogy van újabb navi verzió a Touch2gora. Gondoltam mi sem egyszerűbb, kiolvasom a jelenlegi verziót, aztán beírom, letölt.. Gondoltam én.  Érdekes módon a jelenlegi szoftverem mintha nem létezne a rendszerben. 6.11.0WL a szoftververzió. Mit kell letöltenem és felrakni a Touch2gora?
Előre is köszönöm a segítséget.
Az autó mellett a multimédiás fejegységet is regisztrálni kell a készülék azonosítóval (a menüben megtalálod)
Térkép/szoftver frissítés általában októberben és áprilisban van. Én most még csak a 6.12-es tavaly októberit látom csak. Azt most már nem telepíteném azt fel, mert 1-2 hét és jön az új, várd meg.
A menetéről itt olvashatsz.
Megveszed az e-boltban (amikor rákattintasz még pénzes, de a kosaradban már ingyenes lesz, ha benne vagy a 3 év ingyenes időben). A többit már megtalálod az előbb linkelt PDF-ben vagy itt visszaolvasol egy picit, leírtuk már párszor.

Sziszitheone

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #230 Dátum: 2019.04.01 23:27:27 »
Az autó mellett a multimédiás fejegységet is regisztrálni kell a készülék azonosítóval (a menüben megtalálod)
Térkép/szoftver frissítés általában októberben és áprilisban van. Én most még csak a 6.12-es tavaly októberit látom csak. Azt most már nem telepíteném azt fel, mert 1-2 hét és jön az új, várd meg.
A menetéről itt olvashatsz.
Megveszed az e-boltban (amikor rákattintasz még pénzes, de a kosaradban már ingyenes lesz, ha benne vagy a 3 év ingyenes időben). A többit már megtalálod az előbb linkelt PDF-ben vagy itt visszaolvasol egy picit, leírtuk már párszor.
Köszönöm a gyors választ!
Már tavaly beregisztráltam a navigációt. Megcsináltam én mindent amit lehetett. Minden pöpecül megy a navin, internet, csatlakozások lejátszás minden.
Ez a nyomi frissítés zavar meg, hogy nem adja fel a verziómat.
No de végre megtaláltam mit kell letölteni. Kipróbálom, de várom a következőt.
Köszönöm a segítséget!!!!

lzolka

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 58
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #231 Dátum: 2019.04.03 20:32:23 »
A Navilexnél már elérhető a 6.13.0 L és H 2019 tavaszi frissítés a Touch2 navigációkhoz.
Toyota oldalon még nincs fent, de ezek szerint várható hogy jövő héten ott is megjelenik.

isti1968

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #232 Dátum: 2019.04.09 21:12:54 »
Toyota Corolla Verso 2006 1.8 asba létezik gyári navigációs rendszer?

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9387
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #233 Dátum: 2019.04.09 21:21:37 »
Toyota Corolla Verso 2006 1.8 asba létezik gyári navigációs rendszer?
Ha volt is, felejtsd el. Elavult, nehézkes frissíteni.
Használj telefont (Waze, Maps) vagy az árából vegyél egy 2 DINes androidos fejegységet, sokkal előrébb leszel vele.
A 2016-17-től már mondjuk, hogy jók a toyota navik. Korábbira én nem költenék.

isti1968

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #234 Dátum: 2019.04.09 21:34:51 »
Ha volt is, felejtsd el. Elavult, nehézkes frissíteni.
Használj telefont (Waze, Maps) vagy az árából vegyél egy 2 DINes androidos fejegységet, sokkal előrébb leszel vele.
A 2016-17-től már mondjuk, hogy jók a toyota navik. Korábbira én nem költenék.

Köszi ! Nézegettem androidos fejegységeket, meg olvastam sok tesztet, nagyon sok esetben a rádió érzékenységére panaszkodnak.
Létezik esetleg valami bevált típus ?

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9387
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #235 Dátum: 2019.04.09 21:43:06 »
Köszi ! Nézegettem androidos fejegységeket, meg olvastam sok tesztet, nagyon sok esetben a rádió érzékenységére panaszkodnak.
Létezik esetleg valami bevált típus ?
Az is igaz, és sajnos van egy lutri faktor. Én nem vettem, de a FB csoportban sokan vettek. Van akinek 3 éve hibátlan és imádja, de van akinek 3 hónap alatt meghalt.

Tehát passz. Nem tudok konkrét típust ajánlani. A 2009-es T27-esemben nincs, csak sima CD-s fej van. Nem is cseréltem, ott telefon a navi. A 2017-esben gyári van, de az már online kap közlekedési infót, az majdnem waze szintű.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9387
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #236 Dátum: 2019.04.09 21:46:32 »
A Navilexnél már elérhető a 6.13.0 L és H 2019 tavaszi frissítés a Touch2 navigációkhoz.
Toyota oldalon még nincs fent, de ezek szerint várható hogy jövő héten ott is megjelenik.
Most néztem rá, még mindig a 6.12-es van csak a My Toyota oldalon.

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4160
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #237 Dátum: 2019.04.09 21:47:36 »
Toyota Corolla Verso 2006 1.8 asba létezik gyári navigációs rendszer?
Ha igen, akkor azt 13 évesen már nem raknám bele. Avensisbe vettem motoros felnyílós navit, de 7"-os tablet megy bele a gyári screen helyére(majd valamikor amikor lesz rá kedv és idő), a gyári navi értelmetelen, elavult és irdatlan drága hozzá a térkép.
szerk.
Látom csak Nagycitromot ismételgetem. :D

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10673
Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #238 Dátum: 2019.04.10 11:11:05 »
Én a 2din-es gyári TNS510-es gyári navit szereltettem be, SD kártyán rajta a teljes EU térkép. Magyar hang és menü, illetve volt rajta olyan kimenet is, így van színes tolatókamera is rákötve. Külön cd nyílás, ami mp3-at is lejátszik, van usb, bt, szóval a mai napig megállja a helyét. Nekem bevált, és mégis gyári maradt.  ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4160
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #239 Dátum: 2019.04.10 12:58:55 »
a mai napig megállja a helyét. Nekem bevált, és mégis gyári maradt.  ;)
A motoros felnyílós komplett szettek nem ilyenek, volt aki megvette, behozta, majd realizálta, hogy nincs rá térkép sem. Azokban az országokban ahol van, erősen elavult érzetet nyújt. 2005-ben még teljesen oké volt(jó, nem, de akkoriban rtechnikának tűnt), de kb. 2008-tól kezdett felhasználóbarát irányba elmenni a térképek felülete.