Szerző Téma: F1 versenyek  (Megtekintve 342802 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Versenyek
« Válasz #90 Dátum: 2004.05.30 20:17:58 »
Mit van úgy kiakadva mindenki ? Schumacher megérdemel minden egyes újabb sikert . Ez az ember és ez a (jelenlegi formáját neki köszönhetően elnyert) csapat páratlan ! De , kérdem én : nem ugyanúgy adott a lehetőség , pénz , technológia , szakembergárda stb stb minden más csapatnak is (na jó , ha nem is mindegyiknek , de a nagyoknak mindenképpen)  :?:  Talán Schumacher és a Ferrari tehet arról , hogy a többiek szarok ? Hogy legfeljebb csak időnként megvillanni képesek (mint pl. a múltkor Trulli) , de egyenletes csúcsteljesítményt nyújtani nem ? Nem a Ferrari olyan jó , hanem a többiek gyíkok , nem képesek kiállítani egy ütőképes autó/versenyző kombinációt  :!:

Ami pedig magát Schumachert illeti : én véletlenül pont azóta (93 óta) nézem rendszeresen a F1-et , amióta Schumacher elkezdett sikeres lenni (bár korábban is gyakran néztem , de azóta minden versenyt) . Mondjatok nekem még egy versenyzőt , aki 11 évig folyamatosan akar és tud is nyerni ! Aki mellett minden konkurrens hosszú távon leszerepel ! Hakkinen volt talán az egyetlen , aki méltó ellenfele volt , de sajnos nála is csak három évig tartott a lendület . Schumacher viszont most is ugyanúgy dolgozik a sikerért , és ugyanúgy örül is neki . Szerintem ez emberileg is példátlanul szimpatikus tulajdonság !

Jaj , hogy leírta tavaly mindenki ... Hogy temették , hogy ünnepelték az átmeneti problémáit ... Montoya apja azt nyilatkozta Hockenheim után , hogy "Schumacher fog még szenvedni" ... Én pedig azt gondoltam Indianapolis után , hogy "Isten nem ver bottal"  [smilie=sm39.gif]  ... Jó lecke volt az is - és ez is , ami a mostani szezonban történik - mindenkinek , aki tavaly repeső örömmel sietett egyszer s mindenkorra leírni Schumit és a Ferrarit  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Versenyek
« Válasz #91 Dátum: 2004.05.30 20:29:07 »
Idézetet írta: "music"
Úgy látszik, mégiscsak leigazolják R. Schumachert. Nade ennyiért??? 100 milka 5 év alatt + prémium. Hol élünk már :evil:  :evil:


Erről csak annyit , hogy a BAR éveken át fizetett a fantasztikus Zsakkvillnővnek évi 35 milliót , azért a nulla teljesítményért , amit produkálni tudott  :?  ... Mindenesetre ez a Sato gyerek egyértelműen százszor jobb , bár a kamikáze-mentalitásán még lehetne kicsit finomítani  :wink:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Versenyek
« Válasz #92 Dátum: 2004.05.30 20:34:11 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Mit van úgy kiakadva mindenki ? Schumacher megérdemel minden egyes újabb sikert . Ez az ember és ez a (jelenlegi formáját neki köszönhetően elnyert) csapat páratlan ! De , kérdem én : nem ugyanúgy adott a lehetőség , pénz , technológia , szakembergárda stb stb minden más csapatnak is (na jó , ha nem is mindegyiknek , de a nagyoknak mindenképpen)  :?:

Ez a baj, hogy páratlan. Így unalmas a dolog.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Versenyek
« Válasz #93 Dátum: 2004.05.30 20:40:59 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Mit van úgy kiakadva mindenki ? Schumacher megérdemel minden egyes újabb sikert . Ez az ember és ez a (jelenlegi formáját neki köszönhetően elnyert) csapat páratlan ! De , kérdem én : nem ugyanúgy adott a lehetőség , pénz , technológia , szakembergárda stb stb minden más csapatnak is (na jó , ha nem is mindegyiknek , de a nagyoknak mindenképpen)  :?:

Ez a baj, hogy páratlan. Így unalmas a dolog.


Már akinek ;)

Mondjuk , amikor pl. Hakkinennel vívta a nagy csatáit , azt én is élveztem persze  :)  ... De tekintettel arra a káröröm-áradatra , ami tavaly rá és a Ferrarira zúdult amikor egy rövid időre nem ők voltak a legjobbak , ezt a mostani földbedöngölést is élvezem - jajjj de jó , ahogy kussol a sok keselyű , aki tavaly már ripszropsz eltemette őket  [smilie=sm39.gif]
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Versenyek
« Válasz #94 Dátum: 2004.05.30 21:15:12 »
Idézetet írta: "Palaczk"
tekintettel arra a káröröm-áradatra , ami tavaly rá és a Ferrarira zúdult amikor egy rövid időre nem ők voltak a legjobbak , ezt a mostani földbedöngölést is élvezem - jajjj de jó , ahogy kussol a sok keselyű , aki tavaly már ripszropsz eltemette őket  [smilie=sm39.gif]

Na igen, szájhősökben sosincs hiány...
Hovatűntdémonhill
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Versenyek
« Válasz #95 Dátum: 2004.05.30 22:17:41 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
tekintettel arra a káröröm-áradatra , ami tavaly rá és a Ferrarira zúdult amikor egy rövid időre nem ők voltak a legjobbak , ezt a mostani földbedöngölést is élvezem - jajjj de jó , ahogy kussol a sok keselyű , aki tavaly már ripszropsz eltemette őket  [smilie=sm39.gif]

Na igen, szájhősökben sosincs hiány...
Hovatűntdémonhill


Hát ez az ... Hova is tűnt ? ;)

Mondjuk , idióta önimádó dilettáns Paliktól nekem is feláll a hátamon a szőr  :pal3:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Versenyek
« Válasz #96 Dátum: 2004.06.03 11:23:02 »
Történnek a dolgok...

Da Matta lenyomta Sumit a teszten. Ilyen eddig nem volt. (Sumi is 77 kört ment :) valamint a pályacsúcsot repesztő Sato mögött végzett 0.15 mp-el.

Ralf lassan bejelentődik.
... és a Panasonic helyett a Microsoft lesz a főszponzor !!! (felemás érzés.)

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Versenyek
« Válasz #97 Dátum: 2004.06.03 11:51:02 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
... és a Panasonic helyett a Microsoft lesz a főszponzor !!! (felemás érzés.)


Addig nincs baj amíg a Microsoft csak a pénzt adja. (Azt elfogadnám én is. :-) )
Attila 31
  - Avensis
- Prius

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Versenyek
« Válasz #98 Dátum: 2004.06.03 12:12:13 »
de sokakban már a név is negatív töltésű.

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Versenyek
« Válasz #99 Dátum: 2004.06.03 12:15:17 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
de sokakban már a név is negatív töltésű.

Igaz, pl. nekem is.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Versenyek
« Válasz #100 Dátum: 2004.06.03 12:49:00 »
Remélem a szoftvereket nem ő adja.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Versenyek
« Válasz #101 Dátum: 2004.06.03 23:50:35 »
Én inkább azt nem tudom , vajon mennyire jó választás a Kissumi  :?  ... Voltak jó pillanatai a múltban , de amit az utóbbi időben produkál , az kalap szart sem ér  :disgusted:  ... Sosem fogja kinőni a "megmutatom , hogy vagyok olyan jó , sőt jobb , mint a bátyám" komplexust - és ami a nagyobb baj : nyilvánvalóan messze-messze nem olyan jó  :alright:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Versenyek
« Válasz #102 Dátum: 2004.06.04 09:15:56 »
Aszongyák az okosak, hogy már több mit egy éve szivatják, ezért sz@rik bele az egészbe. Hátha lesz motivációja.

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Versenyek
« Válasz #103 Dátum: 2004.06.04 21:37:19 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Én inkább azt nem tudom , vajon mennyire jó választás a Kissumi  :?  ... Voltak jó pillanatai a múltban , de amit az utóbbi időben produkál , az kalap szart sem ér  :disgusted:  ... Sosem fogja kinőni a "megmutatom , hogy vagyok olyan jó , sőt jobb , mint a bátyám" komplexust - és ami a nagyobb baj : nyilvánvalóan messze-messze nem olyan jó  :alright:


Sajnos én is hasonlóan gondolom. :(((
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Versenyek
« Válasz #104 Dátum: 2004.06.06 13:41:12 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
Aszongyák az okosak, hogy már több mit egy éve szivatják, ezért sz@rik bele az egészbe. Hátha lesz motivációja.


Neki csak egyetlen motivációja van : hogy legyőzze a bátyját . Erre pedig nyilvánvalóan képtelen :?  . Na , talán ha a Nagysumi végül majd otthagyja a F1-et (ami akárhogy is , de nem túl hosszú idő kérdése) - akkor talán felszabadul a Kicsi ezalól a nyomás alól ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )