Szerző Téma: F1 versenyek  (Megtekintve 342732 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

tutinet

  • Vendég
Re: F1 versenyek
« Válasz #1695 Dátum: 2009.11.03 21:12:42 »
Ha Fisicót Trullival vetem össze Trulli fényévekkel jobb volt ebben a Toyotában.
Ha már olaszt ültetnek a Ferrariba Trulli jobban megérdemelte volna Massa ülését , mint Fisico.

1 éve sajnos a rossz döntésekről szól a Ferrari csapat. Fejetlen a vezetés mióta nincs ott Todt és Brawn. Ez nagyon meglátszik.
Most nem Trullit fényezem de ő még képes volt jó piziciókat szerezni az edzéseken és képes volt pár jó versenyt is futni.
Glock sokkal középszerűbb és unottabb szerintem.
Ha a Toyota maradn az F1-ben akkor Koba és Trulli pont jó páros lenne az előbbi a frissesség és dinamika  az utóbbi a tapasztalat miatt.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: F1 versenyek
« Válasz #1696 Dátum: 2009.11.03 22:02:41 »
Fisichellánál jobb Trulli, ez tény. De amúgy ha én döntési pozícióban lennék, őt is kitenném. Motiválatlan, fáradt, túl óvatos benyomást kelt. Tud gyorsan menni, de ez nem elég.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

tutinet

  • Vendég
Re: F1 versenyek
« Válasz #1697 Dátum: 2009.11.04 21:58:48 »
"A Toyota bejelentette, hogy visszavonul a Formula-1-ből, mivel a gyártó hatalmas veszteséget könyvelhetett el a szériagyártás terén. A japán gyár elnöke, Akio Toyoda elmondta, hogy nem a sikertelenség miatt döntöttek a távozás mellett.

"Ez egy nehéz, de elkerülhetetlen döntés volt. Már az elmúlt esztendőben is kérdésessé vált a Formula-1-es szereplésünk a gazdasági válság miatt." - jelentette ki a japán szakember, aki elmondta, hogy teljesen visszavonulnak, és a jövőben még motorokat sem szállítanak.

"Akkor sem döntöttünk volna máshogyan, ha sikerül nyerni, de szomorú, hogy nem tudtunk olyan autót építeni a versenyzőknek, amellyel harcba szállhattak volna a győzelemért. Szeretnék elnézést kérni a rajongóktól, hogy nem tudtuk teljesíteni a céljainkat."

A csapat Formula-1-es tevékenysége során tizenhárom dobogós helyet, és 278,5 pontot szerzett."

Azért nem volt rossz a szereplés a Hondánál pl. sokkal jobbak voltak. Konstans középmezőny egyszer-egyszer villantásokkal.

"Adam Parr (Williams): "A Formula-1-ben tény, hogy a csapatok jönnek és mennek. Ezzel véget érhet a gyártók uralma.""
Remélem ti következtek gusztustalan Williams. Mert mindig másokban keresitek a hibát. Főleg, hogy a Toyota kb. 2x annyi pontot szerzett, mint a Williams. Pedig ott van a "tehetséges" Rosberg is..... :whistling: :whistling:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: F1 versenyek
« Válasz #1698 Dátum: 2009.11.04 23:09:22 »
A Williams csapatot amúgy sem értettem sosem. Tulajdonos úrnak - még csapatfőnök korában - rendszeres taktikája volt, hogy az éppen friss világbajnokát kirúgta (Rosberg papa, Piquet papa, Mansell, Hill)
music     

tutinet

  • Vendég
Re: F1 versenyek
« Válasz #1699 Dátum: 2009.11.05 21:18:58 »
Dr. Gáz gondolkodhat, hogy mire festi a Hiacet........ :whistling: