Szerző Téma: F1 versenyek  (Megtekintve 342951 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Versenyek
« Válasz #45 Dátum: 2004.03.21 12:03:00 »
Azért ült Toyotába, mert olyan kocsija még nem volt. Nem figyeltétek meg, minden évben más kocsival megy, mert azt hiszi, az a rossz. Most egy OFF Nissannal ON akar menni, amit a Kis Sándor csapata csinál neki.  Nem látja be, hogy egy nagy 0, bocsi 0 így helyesebb.

A forma1-es közvetítést szeretem, mert a heti 7-es után ez a másik vicces program, ami jó  :D
Most láttátok kit tettek be a Héder Barna helyett?
A Barátok köztös volt Csabát. (A nevét nem jegyeztem meg nem hiába ő is egy nagy 0, na nem akkora mint a Palik)
1 mondatot nem tud helyesírási hiba nélkül elmondani.
Magyaroknak ez jutott. Legalább nincs reklám a felvezető kör alatt, mint németben.
De Zsolti helytállt, begurult az utolsó helyen. Ehhez mondjuk egy Toyota Yaris is elég lenne, csak azzal később érne be, de legalább élvezné a vezetést és nem csúszkálna a pályán  :D
Ezzel biztos végigmenne.
És csak 1 szer kellene kiállni a boxba  :D
Laco 73 :D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Versenyek
« Válasz #46 Dátum: 2004.03.21 15:35:57 »
Rosszul látjátok a helyzetet, a kommentátorok is megmondták, hogy Baumgartner célba ért, míg mondjuk Räikkönen, meg R. Schumacher nem. Tehát ? jobb náluk. :lol:
music     

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Versenyek
« Válasz #47 Dátum: 2004.03.21 16:01:20 »
Ez tény, de az is, hogy ha egy Yarissal indulna, akkor is beérne ugyanúgy, most nem mindegy, hogy 4 lap van a neve mögött, vagy 35?
Laco 73 :D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Versenyek
« Válasz #48 Dátum: 2004.03.21 16:11:50 »
Idézetet írta: "KLaco"
Ez tény, de az is, hogy ha egy Yarissal indulna, akkor is beérne ugyanúgy, most nem mindegy, hogy 4 lap van a neve mögött, vagy 35?


Hát igen, és az is gond, hogy a Yarisba be kéne tenni egy 3000-es szívómotort. Mondjuk nem lenne semmi.... :wink:
music     

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Versenyek
« Válasz #49 Dátum: 2004.03.21 16:17:29 »
Miért ne? Ha az OFF Renault is tehet 3000-est a Clioba, akkor ON a Toyota is tehetne.
Hátsó üléssor az minek.
Középmotoros.
csak kellene egy pár szárny a leszorítóerő miatt, meg némi súly is.
Laco 73 :D

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Versenyek
« Válasz #50 Dátum: 2004.03.21 18:45:49 »
Nem az a gáz hogy 4 kört kapott, hanem az hogy a csapattársától kapott 1perc 24sec-et.

A TOYOTA meg emberelje már meg megát  :(
Mult évben már sokkal jobban megtek a végén.
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Versenyek
« Válasz #51 Dátum: 2004.03.21 20:07:55 »
Én azért mindennel együtt örülök neki , hogy Baumgartner célba ért ; egy Minardival ez már önmagában véve eredmény  :)

A Toyota ... Hát ja . Egy dolog a költségvetés , és egész más a tapasztalat . Elvégre totál nulláról indultak ezen a téren , és ezt szerintem nem pótolja néhány jó szakember összeverbuválása . A BAR-Honda is jó régóta szarakodik , és csak most kezdenek szemlátomást valamennyire ütőképessé válni . Szerintem a Toyotának is kell még egy-két szezon , hogy összehozzon egy "dobogóképes" autót - pénz ide , pénz oda . Nomeg kéne valami nagyobb kaliberű pilóta is . Ha minden igaz , Kisschumi jövőre lehet , hogy hozzájuk igazol ...

Egyébként pedig elégedett vagyok a mai versennyel , HAJRÁ SCHUMI , FORZA FERRARI  8)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Versenyek
« Válasz #52 Dátum: 2004.03.26 21:29:56 »
És azt se feledjük, hogy Zsolti fel tudta tartani Barichello-t aki ferrarival ment, pedig a minardi csak 800 lovas, meg Massat is fel tudta tartani. Ez már önmagában egy elismerés. Szegény csákó, úgy érezheti ott magát, mint egy trabantos az olasz autópályán Ferrarikkal, Mercikkel, és BMW-kel körülvéve.  :D
Laco 73 :D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Versenyek
« Válasz #53 Dátum: 2004.03.26 23:24:52 »
Hát igen, ez egy röhejes dolog. B. Zs. 4 kör hátrányt kapott az elso 3-tól. Ez - 1:35-ös körrel számolva 380 másodperc, ami elosztva a körök számával (56) 6,8-ra jön ki. Tehát 1 kör alatt ennyit kapott tölük. Ne mondja már a Barrichello, hogy ezen múlt a 3. helye, mert ha igen, akkor ki kell öt rúgni, lévén szar versenyzö... :lol:
music     

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Versenyek
« Válasz #54 Dátum: 2004.03.29 21:42:38 »
A következő futam Bahrain-ben lesz, hallott valaki már az ottani pályáról?
Íme egy link azoknak, akik szeretnek angolul olvasni: http://www.bahraingp.com.bh/

Hát elég érdekes pálya. Nem vmi. látványos, így képről, sok az egyenes, látszik, hogy a látványra hegyezték ki a dolgot, hogy mindenki lássa a pályát, aki elmegy olyan messzire. Lassan már futam se lesz Európában.

Egyébként a homok megtréfálhatja a versenyzőket, bízzunk benne, hogy a nagy csapatok motorjai érzékenyek a homokra, és Zsoltiéba pedig trabant motort tesznek, vagy Toyotát, és akkor még célba is érhet pontszerző helyen.
Laco 73 :D

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Versenyek
« Válasz #55 Dátum: 2004.03.30 09:52:22 »
Hétvégén épp néztem a Retekklubb F1 magazinját, nagytudású, jóképű, tehetséges, született sportriporter, Novák Csabikával. :-D

Mutatták a pályát a levegőből. Hát nem semmi. A sivatag közepén egyszer csak ott van egy pálya. Még a kavicságyak is homokból vannak szerintem :-)
Hát ott ha a homokot a legkisebb szél nem fújja a pályára, akkor nem tudom.
Szerintem lehetetlen lesz leportalanítani:-) Szóval lehet, hogy jó verseny lesz.
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Versenyek
« Válasz #56 Dátum: 2004.04.01 00:44:24 »
Úgy látszik, mégiscsak leigazolják R. Schumachert. Nade ennyiért??? 100 milka 5 év alatt + prémium. Hol élünk már :evil:  :evil:
music     

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Versenyek
« Válasz #57 Dátum: 2004.04.01 11:16:06 »
Inkább autó építenének a mostani pilóták is kerülhetnének dobogóra jó autóval  :evil:
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Versenyek
« Válasz #58 Dátum: 2004.04.01 11:19:13 »
Az örök morgolódó  :D
No meg ez a Dixon gyerek is jön (?) bár szerintem Matta marad.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Versenyek
« Válasz #59 Dátum: 2004.04.01 22:29:29 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
Az örök morgolódó  :D
No meg ez a Dixon gyerek is jön (?) bár szerintem Matta marad.


Csak erösen kérdéses, hogy hova - Williams úr nagyon mozgolódik ezügyben.
music