Szerző Téma: F1 versenyek  (Megtekintve 353211 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Versenyek
« Válasz #1335 Dátum: 2008.11.02 20:27:20 »
Asszem eladom a Toyotámat... :no:
Gabe 254.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26328
Re: Versenyek
« Válasz #1336 Dátum: 2008.11.02 20:32:21 »
Ha Glockot is kihozzák esőgumiért, akkor valóban nincs ez a mizéria, mert akkor maradt volna ott, ahol volt, azaz Kovalainen mögött. Egy helyet még így is nyert.
De fel lehet fogni úgy is, hogy ha 10 mp-cel kezd később esni az eső, akkor most Massa a világbajnok. Nem is tudom, kire nézve ciki ez... (Massa, Räikkönen, Hamilton?)
Tavaly egy futammal a vége előtt Massának gyakorlatilag ugyanennyi ponttal 4. helyen nem volt esélye a vb címre. Idén 10 mp híján az lett. Ennyivel rosszabb szezon az idei.
Viszont ez a Vettel gyerek még fogja vinni valamire, sztem a Ferrarinál hamarosan egy Alonso-Vettel párost láthatunk...
music     

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Re: Versenyek
« Válasz #1337 Dátum: 2008.11.02 20:32:43 »
Asszem eladom a Toyotámat... :no:

én is lekaparom róla a TRD logót

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Versenyek
« Válasz #1338 Dátum: 2008.11.02 20:35:24 »
Asszem eladom a Toyotámat... :no:

én is lekaparom róla a TRD logót

Azért nem kell ezt így eltúlozni... A Toyota megpróbált jobb helyet elérni úgy, hogy a száraz gumikat hagyta fent.
Ez nem sikerült.
Mellesleg ez a manőver másokra is hatással volt.
Ennyi történt.

Senki sem akadályozta meg Massát korábban, hogy több pontot szerezzen, és így már akár világbajnokként is érkezhetett volna az ucsó versenyre.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Versenyek
« Válasz #1339 Dátum: 2008.11.02 20:37:05 »
És még mielőtt az lenne, hogy Hamilton drukker vagyok:
Nálam vagy a Toyota nyer, vagy valaki más. Hogy a mást, hogy hívják, nem érdekel.
Ugyanígy nem érdekel, hogy az MTK vagy a Vasas nyeri e a magyar bajnokságot, mert a Fradinak szurkolok.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Versenyek
« Válasz #1340 Dátum: 2008.11.02 20:39:20 »
Senki sem akadályozta meg Massát korábban, hogy több pontot szerezzen, és így már akár világbajnokként is érkezhetett volna az ucsó versenyre.
Na ja, a csapatán kívül... :whistling:
Gabe 254.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26328
Re: Versenyek
« Válasz #1341 Dátum: 2008.11.02 20:40:38 »
Asszem eladom a Toyotámat... :no:
Azért azt nem kell. A BMW ment ki elsőnek száraz gumiért, aztán mire ment vele?

Persze, a verseny nemcsak itt dőlt el. De minden futamot a korábbi eredmények tudatában versenyeznek végig. Ha Hamilton csak 2 ponttal vezetett volna, akkor ma biztos, hogy nem ilyen kába. (Vagy ha igen, akkor simán elveszti a vb-t, egy brazillal szemben hazai pályán nem engedhető meg ez a luxus.)

Az ember szája íze végül is azért keserű, mert aki vb lett, az nem megnyerte az utolsó pillanatban, hanem megnyerődött: Hamilton ma nem úgy vezetett, amivel kiérdemelte ezt a címet, de ez csak 1 verseny volt a sok közül, és a versenyek nagyobb részében meg igen.
Ilyenkor jut az ember eszébe a Ferrarinál a sok év közbeni bénázás, ha csak 1 nincs, máris más a végeredmény. Az a röhej, hogy a csapatversenyt még így is viszonylag simán ők nyerték.
« Utoljára szerkesztve: 2008.11.02 20:42:38 írta music »
music     

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Versenyek
« Válasz #1342 Dátum: 2008.11.02 20:42:47 »
Sziasztok  ::) én most gondolom maradjak csendben  :tt2:  :clap: :flowers:
kisa
born to ride

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26328
Re: Versenyek
« Válasz #1343 Dátum: 2008.11.02 20:45:54 »
Ugyanígy nem érdekel, hogy az MTK vagy a Vasas nyeri e a magyar bajnokságot, mert a Fradinak szurkolok.
Én ezzel az emlékezetes Sopron elleni kupadöntő óta felhagytam, az utolsó csepp ez volt, de a döntésbe a szurkolói keménymag is erősen belejátszott, nem tudom, olvastátok-e, hogy a Dunaszerdahely-Slovan(!!!) meccs balhéjában is benne voltak. (És a Barcelona sokkal jobban meghálálja a bizalmat.)
« Utoljára szerkesztve: 2008.11.02 20:47:27 írta music »
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26328
Re: Versenyek
« Válasz #1344 Dátum: 2008.11.02 20:47:03 »
Sziasztok  ::) én most gondolom maradjak csendben  :tt2:  :clap: :flowers:
Csak annyiban, hogy Hamilton nem a mai produkciójával lett méltó a címre, de mégiscsak ő nyerte.
music     

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Versenyek
« Válasz #1345 Dátum: 2008.11.02 20:47:06 »
Sziasztok  ::) én most gondolom maradjak csendben  :tt2:  :clap: :flowers:
Nem kell, lehet nyugodtan örülni. Nekem ma akkor is nagyot nőtt a szememben Massa.
Gabe 254.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Versenyek
« Válasz #1346 Dátum: 2008.11.02 21:03:23 »
Sziasztok  ::) én most gondolom maradjak csendben  :tt2:  :clap: :flowers:
Csak annyiban, hogy Hamilton nem a mai produkciójával lett méltó a címre, de mégiscsak ő nyerte.

Aláírom, hogy Glock nyerte meg neki, hol kell? De ezt nem írják bele az F1 évkönyvbe... Amikor a box elején sorakoztak az autók, és Lewis próbálta visszarakni a kormányt, Timo odament megveregetni a vállát, akkor kezdett gyanús lenni, hogy nem véletlen lassult le ::)
Annak nem örülök, hogy nem teljesen önerőből lett VB, annak meg nagyon nem, hogy az utolsó pillanatban megint elbizonytalanodott, de remélem, hogy a következő idények is hasonló izgalmakat hoznak! Azt vallom, hogy mindegy ki nyer, ha ilyen futamokat, meg ilyen kiélezett végjátékot kapunk :flowers:
kisa
born to ride

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26328
Re: Versenyek
« Válasz #1347 Dátum: 2008.11.02 21:13:54 »
Azért emlékezzünk meg remek kommentátorainkról is, akik ma ismét maradandót alkottak. (Fikázták Kubicát, hogy merte visszavenni a körhátrányát, no meg ez a ki hányszor fog tankolni mizéria, és nem beszélve Räikkönen "lassúságáról", amit abból vezettek le, hogy a boxkiállásánál hamarabb megállt a stopper, amit persze ők nem vettek észre...)
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26328
Re: Versenyek
« Válasz #1348 Dátum: 2008.11.02 21:15:36 »
Aláírom, hogy Glock nyerte meg neki, hol kell? De ezt nem írják bele az F1 évkönyvbe... Amikor a box elején sorakoztak az autók, és Lewis próbálta visszarakni a kormányt, Timo odament megveregetni a vállát, akkor kezdett gyanús lenni, hogy nem véletlen lassult le ::)
Annak nem örülök, hogy nem teljesen önerőből lett VB, annak meg nagyon nem, hogy az utolsó pillanatban megint elbizonytalanodott, de remélem, hogy a következő idények is hasonló izgalmakat hoznak! Azt vallom, hogy mindegy ki nyer, ha ilyen futamokat, meg ilyen kiélezett végjátékot kapunk :flowers:
Nem, ilyet biztos nem csinált volna Glock.
music     

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Versenyek
« Válasz #1349 Dátum: 2008.11.02 21:16:39 »
Hamiltonhoz más is odament gratulálni. Ez már csak így megy.
Szerintem Ők csinálták az esőt. Ezektől a mocsok ellen-Ferrarisoktól minden kitelik.

Azt elképzelni sem tudom, hogy egyszerűen így alakult.
Ha lehetne itt politizálni, azt is leírnám, hogy ilyenkor melyik vallást kell emlegetni.
 :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: