Szerző Téma: F1 versenyek  (Megtekintve 353197 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Versenyek
« Válasz #1275 Dátum: 2008.09.18 22:49:29 »
Már nem azért, de az a nyilatkozat egy cseppet sem nagyképű, sőt! Nagyon is realista!
Nem a tartalommal van a baj, hanem a stílussal. Ha azt mondta volna pl., hogy "kár, hogy a verseny második felére elállt az eső, úgy érzem, hogy akár egészen jó helyezést is elérhettem* volna", akkor senki nem szólna egy szót sem.
* nem tudom, megfigyeltétek-e, hogy vannak, akik többesszámot használnak, ilyenkor utalván a versenymérnökre, és a kis teamre, akikkel közvetlenül együtt dolgoznak; ezzel jelzik: tudják, a háttérben működő csapatemberek nélkül semmire sem mennének. Hamilton mindig egyesszámban beszél...

Mert egy egomán kis Cézár  ::) ... Ő az Isten, ő tud vezetni, mindenki más dilettáns. Full név szerint fikázza a társait, konkrétan kijelentve róluk, hogy ő mennyivel jobban vezet náluk. Ilyesmit azért nem sokan engednek(tek) meg maguknak még ebben a kétségtelenül nem kevés önbizalmat igénylő sportban sem  :censored:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Versenyek
« Válasz #1276 Dátum: 2008.09.18 22:59:55 »
Ebben igaza van Andrisnak. Hamilton, ha épp nem pont olyan dolgokról beszél, amiben ő volt konkrétan érintett, akkor többesszámot használ. Érdemes elolvasni az f1.com-on a post-race press conference részeket. Ott pontosan azt írják, amit mondtak...pl itt

Épp eléggé tudok ahhoz angolul, hogy megértsem: nem kell ahhoz fordítási hiba, hogy ellenszenvesek legyenek a nyilatkozatai. Elolvastam pl. az általad belinkelt oldalon azt, amit a Spa-i verseny után nyilatkozott arról, ahogy a kanyart levágva elment Raikkönen mellett. Egyetlen merő hazug humbug az egész, amiben 100 %-ig Raikkönenre keni a felelősséget és őt nyilvánítja unfairnek... No comment  :censored:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Versenyek
« Válasz #1277 Dátum: 2008.09.19 22:27:12 »
Itt most csak arról volt szó, hogy E/1-ben vagy T/1-ben beszél...
Gabe 254.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Versenyek
« Válasz #1278 Dátum: 2008.09.25 23:34:58 »
Jól mondja Eddie Jordan... :yes:
Gabe 254.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Versenyek
« Válasz #1279 Dátum: 2008.09.26 23:09:24 »
Jól mondja Eddie Jordan... :yes:

Ez egy korrektül megfogalmazott, sportszerű kritika  :yes: !
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re: Versenyek
« Válasz #1280 Dátum: 2008.09.28 16:35:51 »
Hát ez a mai Szingapuri éjszakai verseny nem volt semmi. Felvettem, ha valakinek kell, szóljon.

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Versenyek
« Válasz #1281 Dátum: 2008.09.28 19:49:49 »
Hát ez a mai Szingapuri éjszakai verseny nem volt semmi. Felvettem, ha valakinek kell, szóljon.

Ha elektronikus, akkor kérnék egy linket hozzá., sajna csak az utolsó 3 kört láttam.


-Mi lett a másik Toyotával??? - műszaki, vagy vezetői hiba?
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re: Versenyek
« Válasz #1282 Dátum: 2008.09.28 20:40:36 »
Hát ez a mai Szingapuri éjszakai verseny nem volt semmi. Felvettem, ha valakinek kell, szóljon.

Ha elektronikus, akkor kérnék egy linket hozzá., sajna csak az utolsó 3 kört láttam.


-Mi lett a másik Toyotával??? - műszaki, vagy vezetői hiba?
Elektronikus, igen, de most látom, hogy lemaradt róla az ultolsó kb. 20 kör. Így is (4GB)?
« Utoljára szerkesztve: 2008.09.28 20:57:50 írta robi »

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26328
Re: Versenyek
« Válasz #1283 Dátum: 2008.09.28 20:42:04 »
-Mi lett a másik Toyotával??? - műszaki, vagy vezetői hiba?
Műszaki, és az is pontszerző lehetett volna...
music     

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Versenyek
« Válasz #1284 Dátum: 2008.09.28 20:44:28 »
Hát ez a mai Szingapuri éjszakai verseny nem volt semmi. Felvettem, ha valakinek kell, szóljon.

Ha elektronikus, akkor kérnék egy linket hozzá., sajna csak az utolsó 3 kört láttam.


-Mi lett a másik Toyotával??? - műszaki, vagy vezetői hiba?

Műszaki hiba. Palik szerint váltó.
Izgalmas futam volt ::)
Mondjuk a Ferrari hibája nélkül nem biztos Hamilton vezetné a pontversenyt... Massának a csapat elrontotta a futamot a boxba, aztán meg nagyon kiesett a ritmusból. Raikkonen hibázott, és falhozcsapta....
kisa
born to ride

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Versenyek
« Válasz #1285 Dátum: 2008.09.29 15:34:43 »
Hát ez a mai Szingapuri éjszakai verseny nem volt semmi. Felvettem, ha valakinek kell, szóljon.

Ha elektronikus, akkor kérnék egy linket hozzá., sajna csak az utolsó 3 kört láttam.


-Mi lett a másik Toyotával??? - műszaki, vagy vezetői hiba?

Műszaki hiba. Palik szerint váltó.
Izgalmas futam volt ::)
Mondjuk a Ferrari hibája nélkül nem biztos Hamilton vezetné a pontversenyt... Massának a csapat elrontotta a futamot a boxba, aztán meg nagyon kiesett a ritmusból. Raikkonen hibázott, és falhozcsapta....

Szerencsétlen Massát nagyon sajnáltam, ezzel alkalmasint a VB-je úszott el ("fejben" is, sajnos, gyaníthatóan) - és hát egy ilyen sokkot, hogy egyik percben még az élen autózol és távolodsz a fő riválistól, utána meg hirtelen a mezőny végén találod magad, és még meg is büntetnek mindehhez  :wacko: ... Ezt qrvára nem lehetett könnyű feldolgozni.

Raikkönen megint balfax volt  :no:

Hamilton esélyei így igen nagyot javultak. De annak azért örültem, hogy Rosberget és Alonsot nem tudta elkapni, pedig az utolsó SC-s fázis után minden esélye meglett volna rá  :tt2: ... Sosem gondoltam volna, hogy eljön az a nap, amikor Alonso futamgyőzelmének fogok örülni  :whistling: - de ezt most maximálisan megérdemelte, és persze a szerencse is mellé szegődött  :yes:

Amúgy összességében q... jó futam volt  :clap: !!! Bár amikor Palik sikoltozni meg őrjöngeni kezdett Massa tankolós balhéja után, akkor ha tehettem volna, biztosan lelövöm  :2guns:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peti

  • Vendég
Re: Versenyek
« Válasz #1286 Dátum: 2008.09.29 19:28:23 »
Amúgy összességében q... jó futam volt  :clap: !!!

Végre Alonso nyert :clap: megérdemelte már a sok kínszenvedés után, én a Sportklubon néztem, mert du.2-kor nem tudok tv elé kerülni, hát szörnyű volt :wacko: azt már megszoktam hogy állandóan belevágnak, meg betolják a reklámot, de most az első SC bejövetel után küldtek be egy reklámblokkot :censored: direkt végigszenvedtem a hülye reklámokat, hogy ne maradjak le semmiről, erre kb. 10kör "kimaradt" a reklám után :eek: :eek: Massa drámája, és tulajdonképpen az egész futamnak a LÉNYEGÉT kivágták, nagyon mérges lettem :fuk2:

Az utolsó kép az volt hogy Massa az első és az egyik Rönó falra ment, aztán reklám és Massa az utolsó, én meg csak nézek hogy mi van???
Az egyetlen dolog ami vígasztalt hogy Alonso futamgyőzelemre volt esélyes :yes: a második SC után végig ment a para, hogy nehogy megint műszaki hibája legyen, ill. hogy Hamilton nehogy befogja, de gyönyörűen otthagyta őket! Remek futam volt! :clap: :clap:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26328
Re: Versenyek
« Válasz #1287 Dátum: 2008.09.29 23:09:26 »
Amúgy összességében q... jó futam volt  :clap: !!! Bár amikor Palik sikoltozni meg őrjöngeni kezdett Massa tankolós balhéja után, akkor ha tehettem volna, biztosan lelövöm  :2guns:
Hát a "menjen már oda valaki!" felért a "hova tűnt Damon Hill"-el...
Állítólag a Palik a Hungaroring főnöke. Akkor neki igazán tudnia kéne, hogy a tankolócsőhöz valaki nem mehet oda, csak az adott csapat emberei. Na most, mivel itt a Ferrari volt ez, a boxutca túlsó végéből kellett átrohanniuk teljes szkafanderben, miután az elesett szerelő hogylétéről meggyőződtek - és ez bizony eltart vagy fél percig is...
music     

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Versenyek
« Válasz #1288 Dátum: 2008.09.29 23:24:54 »
Amúgy összességében q... jó futam volt  :clap: !!! Bár amikor Palik sikoltozni meg őrjöngeni kezdett Massa tankolós balhéja után, akkor ha tehettem volna, biztosan lelövöm  :2guns:
Hát a "menjen már oda valaki!" felért a "hova tűnt Damon Hill"-el...
Állítólag a Palik a Hungaroring főnöke. Akkor neki igazán tudnia kéne, hogy a tankolócsőhöz valaki nem mehet oda, csak az adott csapat emberei. Na most, mivel itt a Ferrari volt ez, a boxutca túlsó végéből kellett átrohanniuk teljes szkafanderben, miután az elesett szerelő hogylétéről meggyőződtek - és ez bizony eltart vagy fél percig is...

Az tényleg nagy volt!  :clap: meg a "dumdudum du" is  :clap:
Amúgy a szerelőknek úgy kellett 2-300métert futniuk, hogy Kimi autóján dolgoztak közben, és akkor volt legnagyobb forgalom a boxba.... Az még szép lett volna, ha valamelyik kiálló versenyző elüti őket :sweatdrop:
kisa
born to ride

Peti

  • Vendég
Re: Versenyek
« Válasz #1289 Dátum: 2008.09.29 23:32:00 »
Én a Youtube-on néztem meg, mert a sportklub kivágta, azért csúnyán ott álltak jónéhány mp-ig, mikor Kimi visszament a pályára a boxból, akkor kezdtek el futni, amikor odaértek akkor meg 3-4en simogatták a kígyót mire végre odament az egyik szerelő és kitépte...
« Utoljára szerkesztve: 2008.09.29 23:38:54 írta Peti »