Szerző Téma: F1 versenyek  (Megtekintve 353179 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Versenyek
« Válasz #1245 Dátum: 2008.09.14 17:49:53 »
Vicces az időmérő edzés. Teljes a káosz.  :wacko:
És a futam milyen volt már?!!?!  :eek: ::) :yes: Vettel... :clap: :clap: :clap:
Gabe 254.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Versenyek
« Válasz #1246 Dátum: 2008.09.14 18:27:28 »
Mekkora futam volt  :clap: :clap: :clap: !!!

Mondjuk, el kell ismerni: Hamilton tud vezetni. Ez tény! Micsoda vadászatot hajtott ma végre  :eek: ...

De azért annak örülök, hogy a végére valamiért elfogyott a lendülete, és Massa mögött végzett  :tt2: ...

Raikkönen: kaki  :no:

Vettel:  :yes: :yes: :yes: ... Marha jó érzés volt megint német-olasz himnuszt hallgatni a díjátadón  :cool2: :wub: ... Mint a régi szép időkben, amikor még a Mester regnált a Forma 1-ben  :cool2: :cool2: :cool2:
« Utoljára szerkesztve: 2008.09.14 21:27:31 írta Palaczk »
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Czimtom

  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 125
  • Corolla Sedan 1,6 VVTI 2004
    • http://www.soundhead.hu
Re: Versenyek
« Válasz #1247 Dátum: 2008.09.14 21:13:47 »
Maximálisan egyet értek, hatalmas verseny volt.   :clap:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26328
Re: Versenyek
« Válasz #1248 Dátum: 2008.09.14 21:40:45 »
Mekkora futam volt  :clap: :clap: :clap: !!! Mondjuk, el kell ismerni: Hamilton tud vezetni. Ez tény! Micsoda vadászatot hajtott ma végre  :eek: ...
Vizes úton nagyon. De megint agyonvágta az egészet az arrogáns nyilatkozatával, hogyha végig esett volna az eső, akkor megnyerte volna a futamot.
Lehet, de ilyet akkor sem kell mondani.
Räikkönenről kezdem azt hinni, hogy csak akkor tud gyorsan menni, ha nem esik az eső, és nincs előtte senki. Nem tudom, néztétek-e, a leggyorsabb kör Räikkönené volt (a legutolsó), a második leggyorsabb Bourdaisé volt, 1,2 mp-cel(!!) lassabb, mint Räikkönené.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Versenyek
« Válasz #1249 Dátum: 2008.09.14 21:49:34 »
Mekkora futam volt  :clap: :clap: :clap: !!! Mondjuk, el kell ismerni: Hamilton tud vezetni. Ez tény! Micsoda vadászatot hajtott ma végre  :eek: ...
Vizes úton nagyon. De megint agyonvágta az egészet az arrogáns nyilatkozatával, hogyha végig esett volna az eső, akkor megnyerte volna a futamot.
Lehet, de ilyet akkor sem kell mondani.
Räikkönenről kezdem azt hinni, hogy csak akkor tud gyorsan menni, ha nem esik az eső, és nincs előtte senki. Nem tudom, néztétek-e, a leggyorsabb kör Räikkönené volt (a legutolsó), a második leggyorsabb Bourdaisé volt, 1,2 mp-cel(!!) lassabb, mint Räikkönené.

Ezt nyilatkozta Hamilton? Mennyire passzol hozzá  :censored: ... Arrogáns, ellenszenves kis gyökér. Roppant ügyes autóversenyző, de iszonyatosan utálatos ember. Legalábbis egyelőre. Talán majd beérik...

Raikkönen kipukkadt, leeresztett. Motiválatlan. Tud gyorsan menni, persze - de nem kitartóan. Nem tudom, feltámad-e még - most arra tippelnék, hogy nem. Mindenesetre ebben a szezonban már Massa teljesítménye összességében sokkal meggyőzőbb - a szezon elején nem sok esélyt adtam volna ennek!
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Czimtom

  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 125
  • Corolla Sedan 1,6 VVTI 2004
    • http://www.soundhead.hu
Re: Versenyek
« Válasz #1250 Dátum: 2008.09.15 16:27:30 »
Így van így van. Hamilton egy kis beképzelt pöts  :laugh: attól függetlenül, hogy miket megy. Egy ilyen kariberű élsportolónak nem lenne szabad ilyen pökhendi módon visselkednie. Alonzo-t is legalább ennyire útáltam annak idején.  Go Massa Go

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Versenyek
« Válasz #1251 Dátum: 2008.09.15 16:52:10 »
Így van így van. Hamilton egy kis beképzelt pöts  :laugh: attól függetlenül, hogy miket megy. Egy ilyen kariberű élsportolónak nem lenne szabad ilyen pökhendi módon visselkednie. Alonzo-t is legalább ennyire útáltam annak idején.  Go Massa Go
És Senna és Sch sem szűkölködött ilyen tekintetben...
Szóval ahhoz hogy valaki nagy bajnok lehessen valamennyire ez a mentalitás szükséges, mégha ez sokaknak (sokunknak) nem is tetszik.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Versenyek
« Válasz #1252 Dátum: 2008.09.15 17:07:07 »
Már nem azért, de az a nyilatkozat egy cseppet sem nagyképű, sőt! Nagyon is realista! Cserébe nagyon felesleges volt.
Az már más dolog, hogy (technikai) sportoknál teljesen felesleges a "mi lett volna, HA" kezdetű mondatokat elemezni, beszélni róluk...

pl. : Fisichella nyert volna, ha mindenki más hamarabb esik ki nála :clap:
kisa
born to ride

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Versenyek
« Válasz #1253 Dátum: 2008.09.15 17:08:39 »
Így van így van. Hamilton egy kis beképzelt pöts  :laugh: attól függetlenül, hogy miket megy. Egy ilyen kariberű élsportolónak nem lenne szabad ilyen pökhendi módon visselkednie. Alonzo-t is legalább ennyire útáltam annak idején.  Go Massa Go
És Senna és Sch sem szűkölködött ilyen tekintetben...
Szóval ahhoz hogy valaki nagy bajnok lehessen valamennyire ez a mentalitás szükséges, mégha ez sokaknak (sokunknak) nem is tetszik.

Valahol vártam ezt a hsz-t, de nem értek egyet. Nem tennék egyenlőségjelet Hamilton és Alonso közé, Hamilton és Schumacher közé meg végképp nem. Hamiltonnak ahhoz képest, hogy mennyire újonc, valami ordenáré módon hatalmas az arca, továbbá élből másra hárítja a felelősséget, nem tudja kezelni a saját hibáit, és nincs önuralma. Igen, Alonso egy időben nagyon ellenszenvesen viselkedett, de közte és Hamilton közt a fő különbség, hogy ő nem ennyire freshman korában kezdte a bunkózást; Schumacher pedig soha nem ment le ilyen mélységekig. Neki is voltak csúnya megnyilvánulásai, de összességében véve egészen máshogy viselkedett. Hamilton állandó jelleggel, egységesen egy arrogáns, öntelt, sportszerűtlen kis fax  :censored:

Sennáról nem tudok nyilatkozni, mert az ő karrierjének én már csak az utolsó két évét követtem figyelemmel. Mondjuk, hallottam róla, hogy kezdő korában ő is meglehetősen ellenszenvesen viselkedett. Nekem amúgy ő sem volt szimpi sosem, még ha el is ismerem az egészen kivételes versenyzői kvalitásait.

Akiket még nagyon utáltam: Villeneuve, és Montoya. Montoya viszi nálam a prímet, ő egy igazi tőrőlmetszett piszkosan játszó, övön aluli módon nyilatkozó kis wannabe-cézár volt. A leszereplése teljesen méltó volt hozzá! A 2. helyezett az utálat-listámon Hamilton, bár ő kétségkívül sokkal jobb versenyző, mint Montoya. Utánuk jön Villeneuve, őt követi Alonso (régen rettenetesen gyűlöltem, de mostanában higgadtabb, normálisabb lett).

Ami a pozitív listámat illeti: az ősidőkben Prost-fan voltam, aztán jött Schumacher, és mindent vitt  :yes: ... Kizártnak tartom, hogy lesz még egyszer hasonló kaliberű bajnok az F1-ben. Hakkinent is nagyon kedveltem, benne egyesült a kiváló versenyző és az abszolút fair sportember. A mostaniak? Hááát... drukkoltam egy darabig Raikkönennek, de időközben róla erősen megrendült a véleményem, és emberileg sem túl szimpatikus. Olyan IGAZI kedvencem valójában nincs a mostani mezőnyből - úgy vagyok vele, hogy ha nem Hamilton nyer, az akkor már alapvetően jó; és lehetőleg a csapattársa se nyerjen, nem tudok mit kezdeni ezzel a színtelen-szagtalan Kovalainennel. Jelenleg Massának drukkolok, de azt nem mondhatnám, hogy ő lenne a kedvenc versenyzőm. A Schumi kilépésével keletkezett űrt nálam nehéz lesz betölteni...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peti

  • Vendég
Re: Versenyek
« Válasz #1254 Dátum: 2008.09.15 17:12:21 »
Ennek dacára, ha csak ezt az esetet nézzük, egyre inkább az az érzésem, hogy nem volt teljesen kóser Hamilton. Más kérdés, hogy ezt így kell-e szankcionálni, hiszen Schumacher ennél durvább "trükkökkel" 2 vb-címet szerzett a hétből, és akkor senki nem szólt semmit.

Először leírom: nem szeret(t)em ezt a Hamilton gyereket, nem jött be a stílusa, viszont egyre jobban tetszik amit csinál, most hétvégén is milyen körbeautózásokat lenyomott :eek: félelmetes, a múlt heti (ill. az előtti) futam meg a valaha legizgalmasabb volt, ezt a hülye szabályozással szépen tönkretették, viszont 1szómint100, valóban hibázott, és azért amit már leírtam, simán körbeautózta volna később, tök felesleges volt ez a mutatvány..........

Peti

  • Vendég
Re: Versenyek
« Válasz #1255 Dátum: 2008.09.15 17:20:01 »
Hamilton abszolút megérdemelte a büntetést. Undorító volt, ahogy az interjún önelégülten vigyorogva Raikkönenre kente a felelősséget. Megnéztem volna utána a pofáját, mikor megtudta a hírt a büntijéről  :yes: ...

Azért az abszolút meredek ::) gyorsabb volt, csak nem bírt magával, két kanyarral később sztem simán megelőzte volna.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Versenyek
« Válasz #1256 Dátum: 2008.09.15 17:21:44 »
Hamilton abszolút megérdemelte a büntetést. Undorító volt, ahogy az interjún önelégülten vigyorogva Raikkönenre kente a felelősséget. Megnéztem volna utána a pofáját, mikor megtudta a hírt a büntijéről  :yes: ...

Azért az abszolút meredek ::) gyorsabb volt, csak nem bírt magával, két kanyarral később sztem simán megelőzte volna.

Akkor előzze meg két kanyarral később. Ilyet nem lehet csinálni, pláne nem a VB-ért folyó kritikus küzdelemben. Vissza kellett nyesni a kis hülyegyerek szárnyait, mert magától szemlátomást nem jön rá, mit lehet és mit nem.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Versenyek
« Válasz #1257 Dátum: 2008.09.15 17:22:47 »
Először leírom: nem szeret(t)em ezt a Hamilton gyereket, nem jött be a stílusa, viszont egyre jobban tetszik amit csinál, most hétvégén is milyen körbeautózásokat lenyomott :eek: félelmetes, a múlt heti (ill. az előtti) futam meg a valaha legizgalmasabb volt, ezt a hülye szabályozással szépen tönkretették, viszont 1szómint100, valóban hibázott, és azért amit már leírtam, simán körbeautózta volna később, tök felesleges volt ez a mutatvány..........

Hamilton rendkívül ügyesen vezet, ehhez nem férhet kétség. Amit most Monzában csinált, az tényleg marha jó volt!
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Versenyek
« Válasz #1258 Dátum: 2008.09.15 17:33:34 »
Kivéve Glock leszorítása meg Webber meglökése...

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Versenyek
« Válasz #1259 Dátum: 2008.09.15 17:34:36 »
Akiket még nagyon utáltam: Villeneuve, és Montoya.


Imádtam mindkettőt! Ők tudtak és mertek is harcolni Schumi ellen! Keményen odatették magukat, és jelenlétükkel színesítették a futamokat...
Én ennyire megrögzötten Schumahert utáltam... (aláírom, hogy nagyon tehetséges, jólkoncentrált pilóta volt, és bámulatos pályafutása volt! Tudom, hogy az F1 a pénzről szól, de az általad említett pilóták sok izgalommal teli percet adtak a nézőknek-nekünk.
Kit érdekel mit nyilatkoznak, ha így vezetnek? Több Villeneuve, Hamilton, Montoya kellene, mert nincs annál roszabb, mint amikor elindulnak, és vonatoznak másfél órát, esetleg a boxban egy két előzés... Túl van szabályozva a sport, Hamilton meg mer (és tud is) előzni, ezért mindenki sportszerűtlennek, arrogánsnak, erőszakosnak titulálja!
Szerintem csinálja csak. :innocent:

"nyíltsisakos harcot"  akarok minden futamra :flowers:
Palik László
kisa
born to ride