Szerző Téma: F1 versenyek  (Megtekintve 348775 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: F1 versenyek
« Válasz #1650 Dátum: 2009.10.04 11:53:27 »
Bocsánat, efölött eddig elsiklott a figyelmem.

tutinet

  • Vendég
Re: F1 versenyek
« Válasz #1651 Dátum: 2009.10.04 13:39:23 »
Kis mázlival még győzhetett volna Trulli :

"Jarno Trulli megmentette a Toyota becsületét Japánban, a gyártó vezetősége előtt, és egy második hellyel ajándékozta meg a rajongókat is. Az olasz pilóta sikeresen megőrizte az időmérő edzésen szerzett helyét, így elégedett volt a verseny leintése után.

"Nagyon élveztem ezt az időmérő-versenyt Lewis ellen. Miután a rajtnál megelőzött, sikerült csökkentenem a lemaradásomat, és az első boxkiállás után üldözőbe vettem Lewist. A remek stratégiának köszönhetően a második tankolásnál megelőztem, és utána csak meg kellet őrizni ezt a helyet." - jelentette ki Trulli.

"Amikor a biztonsági autó a pályára lépett attól tartottam, hogy ha elindul a mezőny, meg fog előzni, de sikerült meglépni. Szívesen nyertem volna, de Vettelt ezúttal nem lehetett megállítani. Örülök, hogy Timo szingapúri sikere  után ismét sikerült egy második helyet szereznie a csapatomnak. Mindig van tér a javításra, de boldog vagyok, hogy felállhattam a dobogóra.""

formula.hu

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: F1 versenyek
« Válasz #1652 Dátum: 2009.10.04 16:28:03 »
Ha valakinek meg nincs ennyi humorérzéke arról nem tehetek.
Figyi, tutinet. Ez nem humor volt, amit te itt előadtál. Folyamatosan és következetesen, magasról tojsz a fórum szabályaira. A te hozzászólásaidat kell messze a leggyakrabban moderálni. Van egy határ! Szeretnélek figyelmeztetni, hogy ha nem változtatsz ezen, módunkban áll egy időre kitiltani innen.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: F1 versenyek
« Válasz #1653 Dátum: 2009.10.04 16:29:44 »
Trulli nem tűnt boldognak, pedig ennek a 2. helynek nagyon kellett volna örülnie. Nekem személy szerint nagyon nem szimpi ez a mentalitás.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

tutinet

  • Vendég
Re: F1 versenyek
« Válasz #1654 Dátum: 2009.10.04 16:43:29 »
Miért pl. KIMI boldog mikor 2. vagy 3. ????

Trulli egyébként jó versenyző, igaz néha pár verseny nem jön össze neki de mondj olyat akinek igen ?

Most végre nemcsak 1 körön volt gyors hanem végig. Így kell ezt.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26325
Re: F1 versenyek
« Válasz #1655 Dátum: 2009.10.04 16:48:14 »
Igen, azért nem kis mázli kellett volna az első helyhez.
De ez a rajtlista dolog tényleg vicc - különösen azok után, hogy utólag kiderült, a tavalyi Szingapúri GP csalással született végeredménye alaposan befolyásolta a vb végkimenetelét. Félreértés ne essék, én se változtattam volna meg egy évvel később az összpontszámokat - ha másért nem, hát azért, mert a hátralévő futamokat a szingapúri eredmény ismeretében futották a versenyzők - de legalább arra kéne ügyelni, hogy idén korrektek legyenek. Múlt héten Vettelt jogtalanul büntették meg, emiatt több pontot is veszített, az lett volna a minimum, hogy a Brawnok  legalább az 5 helyet megkapják, elvégre ők teljes gázzal mentek sárga zászló alatt, míg Alonso legalább fékezett, mégha későn is. Most kb. pont annyival előbbről indultak, hogy pontot szerezhessenek, és az nagyon nem lenne szép, ha a végén Button pont azzal a néhány ponttal előzné meg Vettelt, amit a múlt héten V.-től elvettek, illetve amit ma ő kapott...
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26325
Re: F1 versenyek
« Válasz #1656 Dátum: 2009.10.04 16:49:55 »
Miért pl. KIMI boldog mikor 2. vagy 3. ????
Lehet, csak az rajta nem látszik... :devil: :devil: :devil:
Trullinak ma esélye nem volt a győzelemre, és legyőzött egy jó formában lévő McLarent. És láttad, hogy a csapat hogy örült?
music     

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9386
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: F1 versenyek
« Válasz #1657 Dátum: 2009.10.04 16:58:52 »
És láttad, hogy a csapat hogy örült?
Naná, a jövő évi állásuk a tét (ha még mindig kérdéses a Toyota F1-es szereplése a következő szezonban)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: F1 versenyek
« Válasz #1658 Dátum: 2009.10.04 17:22:55 »
Miért pl. KIMI boldog mikor 2. vagy 3. ????

Trulli egyébként jó versenyző, igaz néha pár verseny nem jön össze neki de mondj olyat akinek igen ?

Most végre nemcsak 1 körön volt gyors hanem végig. Így kell ezt.
Az egy kicsit más, ha Kimi nem boldog a 2. vagy 3. hely miatt - ő "párszor" nyert már.

Trulli pedig nem jó versenyző. Akinek ilyen ritkán sikerül dobogós helyezést elérni (és amikor meg sikerül, akkor ilyen xar pofát vág hozzá), az nem jó versenyző. Gyengén rajtol, gyengén előz, gyengén védi a pozícióját, lassú a helyzetfelismerő és -kihasználó képessége. Az nem elég, ha valaki edzésen, és/vagy versenyen csak full ideális körülmények között képes gyors köröket menni (és még ekkor sem mindig). Messze nem elég!

Palik egy idióta, de kivételesen egyetértettem vele - abban, hogy a Toyota tartós középszerű szereplésének egyik fő oka, hogy eddig sosem volt igazán tehetséges, motivált, jó versenyzőjük.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

tutinet

  • Vendég
Re: F1 versenyek
« Válasz #1659 Dátum: 2009.10.04 18:56:04 »
Szerintem Trulli jó. Nézd meg 2004 Renault vagy korábbi Jordanes versenyeit. 2004 végén nem volt hajlandó elviselni Briós disznóságait és átment a Toyotához. 2004 1. győzelem Monte Carlo. 2005 elején ott volt az első 5-ben valahol. Első pole 2005 Indianapolis.
Igazából sose volt alatta jó autó a Toyota is meg a Reanault se volt csúcs akkor mikor Trulli ott volt.  Ralf is beleszürkült a mezőnybe miután a Toyotához került pedig a BMW-nél jó volt.

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12151
Re: F1 versenyek
« Válasz #1660 Dátum: 2009.10.04 20:34:50 »
sztem TRU és GLO szakmailag jó. valahogy a egymás elleni hülyeségük még a kedvetlenségük ami miatt kirakják őket.
én sajnálom mindkettőt. kubicát utálom kimit ha megszerezzük arra kíváncsi leszek
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

tutinet

  • Vendég
Re: F1 versenyek
« Válasz #1661 Dátum: 2009.10.04 20:43:58 »
Az a baj, hogy a Toyota is túloz és csúcsversenyzőket akar leszerződtetni.
Tavaly Alonsot akarták persze sikertelenül. Nem is értem ki hitte náluk azt, hogy Alonso odamegy.
Most meg Kimit ? Na ne. Kimi azt nyilatkozta csak akkor marad, ha bajnokképes autóba ülhet. Mivel ilyen nem lesz a Ferrarin kívül  :cool2: :D így KIMI jövőre már távozik az F1-ből és irány a rali. De ott is csak bajnok autóban akar menni.

Kubicának jót tett volna a Toyota szerintem de Alonso már korábban rábeszélte a Renaultra. Briós már nincs így akár jó is lehet a Renaultnál vezetni akkor is ha nem Alonsonak hívnak. Trullit, Fisicellát, Kovalainent és legutoljára Piquie-t is kicsinálta  Briós.

A Toyota helyében szétnéznek a GP2-ben és az ottani első 3-ból válogatnék. Hülkenberg pl. Vagy az F1-ből Sutil, ő bevállalós kiváncsi lennék mit hozna ki a Toyotákból.
De ne volt VB-ket nézegessünk már........Jó, hogy nem M Sumit hívják be, hogy üljön Toyotába. [rohog]

Sutil esélyes egyébként Mclaren Mercire is mivel már régóta akarnak egy németet oda.




« Utoljára szerkesztve: 2009.10.04 20:48:54 írta tutinet »

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: F1 versenyek
« Válasz #1662 Dátum: 2009.10.05 01:22:11 »
Miért lenne túlzás leszerződtetni egy csúcs versenyzőt, egy csúcs költségvetésű csapatba?

Raikkönen? Nem hinném, hogy őrá lenne szüksége a Toyotának.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: F1 versenyek
« Válasz #1663 Dátum: 2009.10.05 07:19:16 »
Szerintem se, inkább egy színesebb egyéniségre, aki tudna egy kis mozgást vinni ebbe a csapatba. (pl mint Alonso)
Gabe 254.

cujethu

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1286
Re: F1 versenyek
« Válasz #1664 Dátum: 2009.10.05 11:32:48 »
Kis mázlival még győzhetett volna Trulli : ...
Én azt sem láttam Trulliban, hogy Vettel-t meg akarná előzni!
Pl. a SC mögött miért maradt le annyira? És Amikor az SC kiment Trulli Vettelt közelében sem volt, amikor "újrarajtoltak". Nem igazán értettem.
Toyota Carina-E xli '92, Suzuki M800 2007, Skoda Octavia 2019