Szerző Téma: F1 versenyek  (Megtekintve 350132 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Versenyek
« Válasz #105 Dátum: 2004.06.06 14:27:46 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Neki csak egyetlen motivációja van : hogy legyőzze a bátyját . Erre pedig nyilvánvalóan képtelen :?  . Na , talán ha a Nagysumi végül majd otthagyja a F1-et (ami akárhogy is , de nem túl hosszú idő kérdése) - akkor talán felszabadul a Kicsi ezalól a nyomás alól ...

Volt már rá példa, de nem ez a jellemző. Mondjuk ezzel a Williamssal ez ellen a Ferrari ellen elég kicsi eséllyel sikerülne.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Versenyek
« Válasz #106 Dátum: 2004.06.06 19:49:48 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Neki csak egyetlen motivációja van : hogy legyőzze a bátyját . Erre pedig nyilvánvalóan képtelen :?  . Na , talán ha a Nagysumi végül majd otthagyja a F1-et (ami akárhogy is , de nem túl hosszú idő kérdése) - akkor talán felszabadul a Kicsi ezalól a nyomás alól ...

Volt már rá példa, de nem ez a jellemző. Mondjuk ezzel a Williamssal ez ellen a Ferrari ellen elég kicsi eséllyel sikerülne.


Nem ez a gond , hanem hogy Kissumi gyengébben muzsikál , mint a csapattársa (pedig Montoya idei teljesítményét sem nevezhetjük éppen kimagaslónak) . És ez az , amiből a legtöbb következtetést lehet levonni egy versenyző képességeire nézve ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Versenyek
« Válasz #107 Dátum: 2004.06.06 21:45:08 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Nem ez a gond , hanem hogy Kissumi gyengébben muzsikál , mint a csapattársa (pedig Montoya idei teljesítményét sem nevezhetjük éppen kimagaslónak) . És ez az , amiből a legtöbb következtetést lehet levonni egy versenyző képességeire nézve ...

Hát az igaz, hogy a Jordannél egy leszállóágban lévő, motíválatlan D. Hillel épphogy partiban tudott lenni...
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Versenyek
« Válasz #108 Dátum: 2004.06.13 21:55:24 »
No , most viszont tűrhetően muzsikált Öcsi - bár a frusztráció qrvára ott ült a képén , hogy a bátyja még így is jobb tudott lenni nála  :supz:

Ja , és végre megint pontszerző helyen volt egy Toyota ! Nomeg Bambi is beért újfent a célba - szóval (szerintem) jó verseny volt , na  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

pero

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 39
Versenyek
« Válasz #109 Dátum: 2004.06.14 13:59:24 »
Idézetet írta: "Palaczk"
No , most viszont tűrhetően muzsikált Öcsi - bár a frusztráció qrvára ott ült a képén , hogy a bátyja még így is jobb tudott lenni nála  :supz:

Ja , és végre megint pontszerző helyen volt egy Toyota ! Nomeg Bambi is beért újfent a célba - szóval (szerintem) jó verseny volt , na  :D


kar hogy utolag kizartak a toyotat a BMW-el egyutt :?
Toyota jelentosen lejaratja magat ha igy folytatja, jo lenne mar osszeszednek magukat... :evil:  :evil:  :evil:

pero

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Versenyek
« Válasz #110 Dátum: 2004.06.14 14:28:10 »
Azóta szomorkodok, mióta a Toyota kiszállt a rallyból. :(  Ott szép eredményeket értek el. Itt az F1-ben viszont a komoly költségvetés ellenére sem mutattak még semmit. :cry:
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Versenyek
« Válasz #111 Dátum: 2004.06.14 14:43:49 »
Idézetet írta: "pero"
kar hogy utolag kizartak a toyotat a BMW-el egyutt :?

Én nem néztem a hétvégén, miért zárták ki őket?
Attila 31
  - Avensis
- Prius

pero

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 39
Versenyek
« Válasz #112 Dátum: 2004.06.14 14:52:34 »
Idézetet írta: "afekete"
Idézetet írta: "pero"
kar hogy utolag kizartak a toyotat a BMW-el egyutt :?

Én nem néztem a hétvégén, miért zárták ki őket?


http://index.hu/sport/forma1/kizar040613/

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Versenyek
« Válasz #113 Dátum: 2004.06.14 23:45:18 »
Idézetet írta: "Rozsomák"
Azóta szomorkodok, mióta a Toyota kiszállt a rallyból. :(  Ott szép eredményeket értek el. Itt az F1-ben viszont a komoly költségvetés ellenére sem mutattak még semmit. :cry:


Ez nem megy egyik napról a másikra . Sőt , egyik évről a másikra sem . Én biztos vagyok benne , hogy a Toyota képes lesz élvonalbeli csapattá fejleszteni magát - de ehhez idő kell . Jövőre talán már rendszeresebb lehet a pontszerző helyen végzés , és talán két , három szezon elteltével a dobogós helyek is . A rengeteg lóvé nem pótolja a hiányzó tapasztalatot ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Lövi Viktor

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
Versenyek
« Válasz #114 Dátum: 2004.06.15 06:45:18 »
Úgy mondták,hogy "szabálytalan fékhasználat" miatt zárták ki őket.
ati - '01 Corolla HB 1.4 Terra

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Versenyek
« Válasz #115 Dátum: 2004.06.15 07:34:49 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Rozsomák"
Azóta szomorkodok, mióta a Toyota kiszállt a rallyból. :(  Ott szép eredményeket értek el. Itt az F1-ben viszont a komoly költségvetés ellenére sem mutattak még semmit. :cry:


Ez nem megy egyik napról a másikra . Sőt , egyik évről a másikra sem . Én biztos vagyok benne , hogy a Toyota képes lesz élvonalbeli csapattá fejleszteni magát - de ehhez idő kell . Jövőre talán már rendszeresebb lehet a pontszerző helyen végzés , és talán két , három szezon elteltével a dobogós helyek is . A rengeteg lóvé nem pótolja a hiányzó tapasztalatot ...


Természetesen drukkolok nekik! :supz:
(De szerintem a rally az igazi autó sport! :D  :wink: )
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Versenyek
« Válasz #116 Dátum: 2004.06.15 11:13:04 »
Idézetet írta: "Lövi Viktor"
Úgy mondták,hogy "szabálytalan fékhasználat" miatt zárták ki őket.


Ja , valami olyasmiről van szó , hogy nem a megfelelő helyen voltak a szintén nem megfelelő alakú hűtőlevegő-nyílások , amelyek a fékhez vezetik a levegőt . Vagy valami ilyesmi ... Szóval igazából bagatell , ettől biztos nem ment gyorsabban egyik autó sem  :?  ... Olyan ez , mint amikor M. Schumit még Benettonos korában egyszer azért diszkvalifikálták (csak éppen tőle az első helyet vették el...) , mert a kocsija aljára szerelt , áramlás-rontó deszkalap 1 mm-rel vékonyabb volt a kelleténél  :shock:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Versenyek
« Válasz #117 Dátum: 2004.06.15 11:16:32 »
Idézetet írta: "Rozsomák"
Természetesen drukkolok nekik! :supz:
(De szerintem a rally az igazi autó sport! :D  :wink: )


Hát én is drukkolok persze  :D

Ami a rallyt illeti : szerintem nem lehet a kettőt összehasonlítani . Egész más jellegű vezetői tudás szükségeltetik a két dologhoz . Hogy a repülésből vegyek példát : a rally olyan , mint a műrepülés - a F1 pedig , mint a (modern , szuperszonikus) vadászrepülés . Mind a kettő nagyon nehéz és hatalmas tudást , tehetséget igényel - de máshogy  :idea:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Versenyek
« Válasz #118 Dátum: 2004.06.15 11:23:24 »
Idézetet írta: "Palaczk"


Hát én is drukkolok persze  :D

Ami a rallyt illeti : szerintem nem lehet a kettőt összehasonlítani . Egész más jellegű vezetői tudás szükségeltetik a két dologhoz . Hogy a repülésből vegyek példát : a rally olyan , mint a műrepülés - a F1 pedig , mint a (modern , szuperszonikus) vadászrepülés . Mind a kettő nagyon nehéz és hatalmas tudást , tehetséget igényel - de máshogy  :idea:


Ez szemléletes, igazadvan! 8)
Izléseken, pedig nem lehet vitatkozni. :D
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Versenyek
« Válasz #119 Dátum: 2004.06.16 08:20:24 »
Idézetet írta: "Lövi Viktor"
Úgy mondták,hogy "szabálytalan fékhasználat" miatt zárták ki őket.

Idézet, Nemzeti Sport tegnapi szám:
"Ralf Schumachert második, Juan Pablo Montoyát ötödik, Christiano da Mattát nyolcadik, Olivier Panist pedig tizedik helyétől fosztották meg a kerekeknél használt, illegális légterelő csövek miatt, amelynek köszönhetően az első féktárcsák ugyan nem kaptak jobb hűtést, de szabályellenesek voltak."  :cry:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D