Típusok - TOYOTA > ... egyéb Toyota típusok

Verso-S

(1/4) > >>

music:
Nem tudom, szegénynek hol lenne a helye, mert tk. a Yaris Verso utódja, de mégsem hívják Yarisnak, így oda nem tehetjük. Önálló fórum se legyen, hiszen nálunk nem is kapható. A SUV-osba se fér bele, jobb híján jöhet ide.
El is hanyagoltuk, pedig már két éve létezik.
Ma láttam egyet olasz rendszámmal, meg is néztem, mi ez, aztán jutott eszembe, hogy ilyen van.
Egy kis háttéranyag .

kleingy:
Jaja, van róla "saját" fotóm Ausztriából még 2011-ből, ugye Főni?  :D

akibor000 (Robi):
haza kellett volna hozni a vasat...;)

bepi81:
4-5 Milláért nálunk gyakorlatilag eladhatatlan. Az Urban Cruiser is emiatt "bukott" meg, pedig tök jó kis városi, egyterűsített Yaris.

Palaczk:

--- Idézetet írta: bepi81 - 2013.06.06 08:22:30 ---4-5 Milláért nálunk gyakorlatilag eladhatatlan. Az Urban Cruiser is emiatt "bukott" meg, pedig tök jó kis városi, egyterűsített Yaris.

--- Idézet vége ---
Városi Yaris? Miért, az alap-Yaris nem az ;) ?

Az UC azért nem fogy(ott) -nem csak nálunk, hanem máshol sem- mert igazából egy semmirevaló autó. Ha valaki pont erre a designra bukik, akkor OK, vegye meg. Mindenki másnak ott az alap Yaris, ami ugyanazt tudja, kedvezőbb fogyasztás és jobb menetteljesítmények mellett - sokkal kevesebb pénzért. A Toyota rosszul mérte fel az igényeket, egy olyan piaci rést próbált lefedni az UC-el, ami nem is létezik.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése