Felhasználónév: Jelszó:

Szerző Téma: Prius - hibák, hibajelenségek  (Megtekintve 289653 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

istvan71

• Újonc
  • *
  • Autó: prius II
Re:Prius - hibák, hibajelenségek
« Válasz #2325 Dátum: 2019.01.05 15:48:32 »
Üdvözlök mindenkit!
Olyan kérdésem lenne hogy hol lehet prius II-be komplett hibrid akkut venni és milyen áron?
A kérdés csak azért vetődött fel bennem,mivel már a második cellát cseréltem ki benne.
Sajnos a környékünkön (Győr) szerintem nem nagyon értenek hozzá.Legalábbis én ilyen szakit nem ismerek Csak a cellát én is kitudom cserélni,igaz sajnos állítólag ez csak ideig óráig fog működni.Az autót szeretem ezért gondolta hogy vennék bele egy újat.

Trotter66

• Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
  • Autó: Toyota Prius Mk 3, Toyota Corolla E110 1,8 USDM
« Válasz #2326 Dátum: 2019.01.05 20:30:13 »
Üdvözlök mindenkit!
Olyan kérdésem lenne hogy hol lehet prius II-be komplett hibrid akkut venni és milyen áron?
A kérdés csak azért vetődött fel bennem,mivel már a második cellát cseréltem ki benne.
Sajnos a környékünkön (Győr) szerintem nem nagyon értenek hozzá.Legalábbis én ilyen szakit nem ismerek Csak a cellát én is kitudom cserélni,igaz sajnos állítólag ez csak ideig óráig fog működni.Az autót szeretem ezért gondolta hogy vennék bele egy újat.

Inkább modult cserélsz, nem cellát. ;)

Viszont a modult páronként illik cserélni és előtte közel a pakk moduljainak szintjére érdemes tölteni. Ez a ballanszírozás.   Viszont ez sem biztosít 100%-os hosszú élettartalmat.  A új trend szerint a P4 akkupakkját szokták a P2-3-ba betenni, értelmszerűen a takarólemezek cseréjével.  Szerintem neked egy P3 pakk is jó lenne.  Egü talál tud segíteni, viszonylag közel van hozzád.
Sors bona nihil aliud

Nagycitrom

• Globális moderátor
  • Megszállott
    • Dentmill Frézközpont
  • Autó: T27 Avensis TS Active 2ZR-FAE (2017)
« Válasz #2327 Dátum: 2019.01.05 20:43:57 »
Az a bizonyos egü. Őt keresd!

istvan71

• Újonc
  • *
  • Autó: prius II
« Válasz #2328 Dátum: 2019.01.06 10:42:31 »
Köszönöm a választ!

József 77

• Újonc
  • *
  • Autó: Toyota prius
« Válasz #2329 Dátum: 2019.01.14 21:04:02 »
Sziasztok! Egy kis segítség kellene. Va egy 2011 priuszom és valamiért leáll a motor. Először dadogni kezd és leáll. De volt már hogy hirtelen megált. Két hibakód volt P0A0F ÉS P3190 légtömegmérőt cseréltem gyertyákat cseréltem üzemanyag szivatyú működik.

Trotter66

• Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
  • Autó: Toyota Prius Mk 3, Toyota Corolla E110 1,8 USDM
« Válasz #2330 Dátum: 2019.01.19 09:21:00 »
Sziasztok! Egy kis segítség kellene. Va egy 2011 priuszom és valamiért leáll a motor. Először dadogni kezd és leáll. De volt már hogy hirtelen megált. Két hibakód volt P0A0F ÉS P3190 légtömegmérőt cseréltem gyertyákat cseréltem üzemanyag szivatyú működik.
Milyen hibakódolvasóval történt a kiolvasás?  TechStream programmal érdemes az ad igazi mélyinterjút.
Sors bona nihil aliud