Szerző Téma: Toyota sportautók adok-veszek  (Megtekintve 18067 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Toyota sportautók adok-veszek
« Válasz #15 Dátum: 2016.09.15 21:34:55 »
Sziasztok, kedves klubtagok, és rajongók! Véglegesen külföldre távozom, ezért szeretett autómat szeretném egy megbízható gazdának eladni!
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.6_gti-10524010
gyeneszoltan2@t-online.hu

Ne add el. Jó lesz az még amikor pár év múlva kitelik a végleges migráció. :yes: ;) :yes: :flowers:
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

gyeneszoltan

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Toyota sportautók adok-veszek
« Válasz #16 Dátum: 2016.09.15 22:27:13 »
Lehet, hogy Neked lesz igazad! ::)

Ranga

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Toyota sportautók adok-veszek
« Válasz #17 Dátum: 2018.02.10 14:20:15 »
Sziasztok!
Toyota MR2 Spyder gyári első és hátsó lökhárító eladó!
Keressetek
Fotót kérésre küldök!
06209645024

XGalbiX

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Toyota sportautók adok-veszek
« Válasz #18 Dátum: 2018.03.12 16:51:35 »
Toyota Paseo 1.5 1997
Sziasztok. Új vagyok a fórumon ezért kérlek nézzétek el ha nem illendő dolgot teszek most. Az a helyzet hogy van nekem egy szép zöld 97-es Paseom, ami szegénykém elég leharcolt állapotban van és szeretnék tőle megválni habár magát a típust imádom, mégsem szeretnék vele többet foglalkozni, sajnos teljesen másra kell a pénz. Hozzáértőknek vagy azoknak akik szeretik a típust még jó is lehet. (végül is saját lábán gurul) Sokminden cserés lenne rajta, névszerint ami eszembe jut:
Motortaróbak, hátsó dobfék, lengéscsillapítók, kézifék, önindító, kicsit zabálja az olajat, sajnos egyszer csúnyán meglett patkázva (télen nekicsúztam) amitől szegénykém 90 fölött eléggé ráz.
Alapvetően nem drágák a dolgok rajta, nemrég lett vizsgáztatva is (sajnos a hátsófék azóta lett gatya), vizsga előtt a kuplung, az első fékek tárcsástul betétestül, olaj, kerekek, vezérlés is le lett cserélve, ezek szerény számításaim szerint kb 1000km (talán annál kevesebbet) mentek. Maga a blokk azon felül hogy eszi az olajat nagyon erős, a váltó pontos. Jómagam nem karambolóztam az autóval (habár a rossz kézifék miatt egyszer sikerült nekigurítani egy fának de ezen felül nem volt törve) Kicsit szégyenlem magam mikor ezeket leírom mert tényleg egy pöpec, kényelmes vagány verdáról beszélünk és a jó Isten látja lelkem ha lenne pénzem és lelkierőm meg is csinálnám koppra, de sajnos nincs. Ha valakit is érdekel így első hallásra fényképet és egyéb információkat azonnali hatállyal a rendelkezésére bocsátom.

pepe09

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 19
Re:Toyota sportautók adok-veszek
« Válasz #19 Dátum: 2019.09.23 16:25:07 »
Sziasztok!

Van esetleg infótok, hogy valaki ebben a körben MR 2 Spydert bont? Az elejéhez keresnék alkatrészeket!

Válaszotok előre is köszönöm!