Szerző Téma: Prius+  (Megtekintve 187830 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Prius+
« Válasz #450 Dátum: 2021.11.03 14:20:57 »
Súgom! Ahogy neked is van saját neved, úgy annak az eszköznek is vala!

Melyik 110 óra? Torony, zseb, kar, kakukkos, asztali, fali, búvár, matek, magyar, tesi, Iz(a)óra ...?

Súgom! Annak a tantárgynak is van saját neve, testnevelés. Akkor meg miért nem azt használod?  :hmmmm:  :devil:

[OFF]
De most komolyan.
Neked szenvedést okoz és ezért kell minden olyan dologba belekötni, amit mindenki más ért és rajtad kívül senkit sem zavar? Tehát ezért?
Mert már többször is belefutottál abba, hogy te is tudsz hibásan írni vagy fogalmazni. Nem vagy tökéletes ezen a téren. Akkor meg miért kell másoknál minden hozzászólásban betegesen keresni a "hibát" - ami ténylegesen nem is hiba, csak szóvá lehet tenni?

A kérdéseim csak költőiek. Csak annyi volt vele a célom, hogy hátha elgondolkodsz azon, hogy senkinek nem jó, ha egy ilyen kis közösségben - mint ez a maradék fórum - valaki folyamatosan olyan dolgot csinál, ami az összes többi ittlévőt zavarja és ennek évek óta hangot is adnak feléd. Már csak ezért meggondolandó lenne, hogy ezentúl ilyen dolgokon simán lépj tovább kommentelés nélkül.

Nem egy vitát szeretnék ezzel elindítani, ez csupán egy kérés volt!  :flowers: 

[ON]
« Utoljára szerkesztve: 2021.11.03 18:23:05 írta Nagycitrom »

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re:Prius+
« Válasz #451 Dátum: 2021.11.03 20:43:20 »
Déjávu érzésem van, mert egyszer már bekopiztam a Magyar Értelmező Szótár vonatkozó részét, miszerint az óra KLaco által használt értelmezése HELYES.
A nyelv amúgy folyamatosan alakul, változik, s amit mi tanultunk iskolás korunkban, az már részben túlhaladott.
« Utoljára szerkesztve: 2021.11.03 20:44:55 írta music »
music     

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Prius+
« Válasz #452 Dátum: 2021.11.04 08:16:38 »
Súgom! Annak a tantárgynak is van saját neve, testnevelés. Akkor meg miért nem azt használod?  :hmmmm:  :devil:



Megkövetlek, igazad van, helytelenül használtam! Testnevelés a helyes és alkalmazandó kifejezés!
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Prius+
« Válasz #453 Dátum: 2021.11.04 08:21:33 »
Nekem (is) az a célom, hogy gondolkozzanak el azok akinek kell, a felvetést követően!
Az egész kifejezés képzavar!
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Prius+
« Válasz #454 Dátum: 2021.11.04 08:45:14 »
Nekem (is) az a célom, hogy gondolkozzanak el azok akinek kell, a felvetést követően!
Az egész kifejezés képzavar!
De ha ez a célod mindenkit zavar, bosszant, akkor arról kéne elgondolkodni viszont neked, hogy felhagysz ezzel a küldetéseddel  :flowers:


KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Re:Prius+
« Válasz #455 Dátum: 2021.11.05 20:36:03 »
Visszavittem az Elite auto-ba a kocsit megnézetni a klímát. Hibakód nincs. A szerelő srác szerint lehet kh-s volt valamelyik klíma szenzor csati, befújta kontakt spray-el.
Remélem most már nem lesz vele gond.

Off.
Sztem. rájöttem miért nem látogatja már szinte senki ezt a fórumot.
Nem értem azt aki annyira unatkozik, hogy mindig másban keresi a hibát, miközben ő maga 1 nagy hiba, csak ezzel próbálja palástolni. Ha lenne egyetemi végzettségem biztos tudnám milyen szindrómának hívják ezt...
Amúgy meg ha valaki szép magyar kifejezések olvasására vágyik, akkor olvasson 200 évvel ezelőtti magyar irodalmat, vagy keressen 1 ennek megfelelő internetes fórumot. Minket meg hagyjon békén szlengesen beszélgetni.
Laco 73 :D

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Prius+
« Válasz #456 Dátum: 2021.11.05 21:35:37 »
Igen, sajnos előbb vagy utóbb eljutunk oda, hogy ez már nem toyotaclub.hu fórum lesz, hanem egy micila-fórum.
Már nem is olvasok inkább bele egyik topicba se, ahol meglátom a nickjét egymás után többször, mert biztosan megint az észosztás folyik - abból pedig itt az emberek 99,9%-ka köszöni, de nem kér...  :no:

Tényleg vannak külön erre szakosodott fórumok az Indexen, egymásnak esik mindenki, belekötnek mindenbe - szerintem ez micila neked való.
A helyesírás ott nem megy szinte senkinek, még az ilyen alapvető hibák is rendszeresek, mint az egyenlőre, szóval neked ez biztosan igazi extázis lenne olvasni és kioktatni őket - minket pedig szépen békén lehetne hagyni, és szép lassan elfelejteni.  :innocent: Mit szólsz?  ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Prius+
« Válasz #457 Dátum: 2021.11.06 08:31:32 »
Nem lenne nehéz!  ;)
Bár az állandó önfényezés ugye.
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Prius+
« Válasz #458 Dátum: 2021.11.06 08:55:42 »
OFF
" Az adjon tanácsot, aki adja a kalácsot! "

Maradok, a Széchenyi elvek mentén!

"Repül a bálna!"

Skárpi megmutatta a klip elején, és el is mondja!

Eszembe jut alkalmanként, a kollégám udvarán élő állatfarm. Abból is a három házőrző. A legnagyobb egy termetes komondor, a középső egy vizslakeverék, a legkisebb egy spitz-pumi éjsötét szőrű keverék. Na, ez a legkisebb a legcsahosabb, amikor a komondor is ott van mellett.

Alex Haley műve(i)!

Ezzel eme téma folytatását a magam részéről befejezettnek tekintem!
ON
« Utoljára szerkesztve: 2021.11.06 09:12:26 írta micila »
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10229
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Prius+
« Válasz #459 Dátum: 2021.11.06 09:55:42 »
Jó. Eléggé OFF is volt itt.

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re:Prius+
« Válasz #460 Dátum: 2021.11.06 19:46:24 »
Tényleg a legutolsó figyelmeztetés. Itt van egy januári hozzászólásom linkje (válasz #10), amibe bemásoltam ezt az egész óra dolgot azzal, hogy fejezze be az illető a kötekedést. Azóta történt egysmás, nem egyszer, nem kétszer. Úgyhogy a következő elgondolkodtató felvetésnek drasztikus következményei lesznek!

« Utoljára szerkesztve: 2021.11.06 19:48:21 írta music »
music     

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Prius+
« Válasz #461 Dátum: 2021.11.06 20:23:32 »
Repül a bálna?
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Prius+
« Válasz #462 Dátum: 2021.11.07 10:25:31 »
Jó. Eléggé OFF is volt itt.

Csak a tényszerűség okán! Úgy e, nem csak én offoltam!?!?!?!?
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10320
Re:Prius+
« Válasz #463 Dátum: 2021.11.07 18:49:19 »
Tényleg a legutolsó figyelmeztetés. Itt van egy januári hozzászólásom linkje (válasz #10), amibe bemásoltam ezt az egész óra dolgot azzal, hogy fejezze be az illető a kötekedést. Azóta történt egysmás, nem egyszer, nem kétszer. Úgyhogy a következő elgondolkodtató felvetésnek drasztikus következményei lesznek!
támogatom!

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Prius+
« Válasz #464 Dátum: 2021.11.08 08:20:26 »
Repül a bálna?
Nem kellene, gyakorlatilag a te döntésed. CSAK annyit KÉRÜNK Tőled, hogy azt,amit itt mindenkit zavar, azzal hagyjál fel. Ez ennyire egyszerű. Minimális szociális érzékkel menne.
Ez egy közösség, amint már egyszer írtam. Látod, hogy mindenkit idegesít, amit csinálsz, mégis folytatod, amit nem értek.
Tudod, az a bizonyos tanmese.
- Valaki szembe jön az autópályán!
- Egy valaki? Itt mindenki!

Részemről ennyi, tovább nem győzközködlek.