Szerző Téma: Prius+  (Megtekintve 187824 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Prius+
« Válasz #420 Dátum: 2021.09.28 09:55:39 »
A távolságtartó/sima tempomat közötti váltás:  hosszan (legalább 3 sec) kell nyomni a bekapcsológombot, akkor vált, ha jó emlékezem, akkor pittyen is, de ez nem biztos.  A CHR-en majd három éve beálltíottam, azóta nem nyomogatom és kikapcsoltam minden általam feleslegesnek vélt pittyegést, csippanást.


 :eek:
2019.02.08 nem? ::)
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Re:Prius+
« Válasz #421 Dátum: 2021.09.28 10:22:42 »
Nagyon szépen köszönöm a sok hasznos infót.
A klíma nincs auto üzemmódban, azt én sose értettem, mire jó.
Én alapból láb fej üzemmódban szoktam használni a kocsikat, ha esik, akkor szélvédő láb, esetleg ha nagyon párás akkor csak szélvédő. Én magam kapcsolgatom a belső külső levegő keringetést is, meg az AC-t.
Nyilván ha a kocsiban 26-27 fok van, tűz a nap és izzadok, akkor ha a klíma be van kapcsolva nem auto-ra és 23 fokot kérek, akkor mennie kellene és fordítva is, hogy ha 21 fok van a kocsiban és 23-at kérek, akkor meg fűtenie kell, gondolom az elektromos, meg motor veszteséghőn alapul.
Tempomat nem megy :(
Próbáltam már többféleképpen, csak távolságtartani tud.
Laco 73 :D

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10320
Re:Prius+
« Válasz #422 Dátum: 2021.09.28 10:51:56 »
Hát nem tudom, ez szerintem óriási eltérés. 10%. Majd kíváncsi leszek a kövire. És miért lefelé téved? A kilométeróra felfelé csal. 0,3liter eltéréssel még ki is egyeznék, felfelé. De 0,48 lefelé?
Ha felfele csalna, akkor arra ösztönözne, hogy ne nyomjam annyira a gázt.

B ben próbáltam a kocsit rózsadombon lefelé, nem éreztem nagy különbséget a dhez képest, oda vissza mentem. Sztem egyszerűbb, ha én nyomom a féket ;)


nekem is simán téved ennyit a fedcomp. egészen szimplán csak xar, ne foglalkozz vele. a benzinlámpa pontos, ha kivillan, mindig 38 liter megy bele :)

én a normafától lefele szoktam használni budapesten a B fokozatot, frankón le lehet vele jönni fékezés nélkül

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Prius+
« Válasz #423 Dátum: 2021.09.28 19:28:11 »

 :eek:
2019.02.08 nem? ::)

Lehet. Így számon tartod?  :)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Prius+
« Válasz #424 Dátum: 2021.09.28 20:01:12 »
Lehet. Így számon tartod?  :)

Azokban a napokban én is jártam a tojglinál (cserélték a jobb 1-ben gariban a lufit) és barátkoztam egy kék ördöggel, meg a Rav4-al. Nem lettünk haverok!
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Re:Prius+
« Válasz #425 Dátum: 2021.10.01 20:00:54 »
nekem is simán téved ennyit a fedcomp. egészen szimplán csak xar, ne foglalkozz vele. a benzinlámpa pontos, ha kivillan, mindig 38 liter megy bele :)

én a normafától lefele szoktam használni budapesten a B fokozatot, frankón le lehet vele jönni fékezés nélkül
Hát, én elsőre mikor tankoltam, 100km volt hátra a hatótáv számoló szerint, akkor volt 39 liter, ami belement, de szó szerint csurig sikerült.
2. ra 38km-et írt ki, akkor 40 liter ment bele csurig.
Szóval egész jól számol a gép ebből a szempontból.
Majd még tesztelem a B-t. De rózsadomb tetejéről lefelé Kapy úton nem éreztem, hogy bármit is fogott volna. Simán felment 60 fölé többször is.
A tempomatot végre sikerült.
A lényeg, hogy csak 1szer lehet beállítani a módot, mikor bekapcsolom a tempomat gombot, akkor kell előre tolni 2 másodpercig.
Ha utána módot akarok váltani, akkor ki kell kapcsolni gombbal és újra. Furi.
Sikerült szerezni fésznek hála 1 csomagtér tálcát ingyé. Azóta minden a helyén van hátul.
Motor előmelegítővel van valakinek tapasztalata?
Defa-ból ilyen kontakt fűtés az ami a Priusokhoz való?
Csak hova teszik a 230V-os csatit? Nem szeretném, ha elrondítanák a szép lököst.
Fáj, mikor hidegen indulva fülre 2500-al pörgeti a benzinmotort szerintem a semmiért, mert tele az akksi, lejtőn lefelé megyek, pici gázzal.
Előmelegítővel csak nem csinálná ezt ugye?
Laco 73 :D

fezso

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 397
Re:Prius+
« Válasz #426 Dátum: 2021.10.02 17:34:01 »
Nem néztem utána, de szerintem az a motormelegítő biztosan nagyon hasznos, de kb. annyiba kerülhet beszerelve, mint egy jó állapotú bontott motor  ::)

...értem és ismerem az érzést, amikor az új autóba beülve minden rezdülésre figyel és aggódik az ember - de szerintem ne parázz ezeken a dolgokon. Azért fizettünk a kicsi okos japán mérnököknek, mert jobban értenek hozzá nálunk - bízz benne, hogy jobban programozták a motorvezérlőt, mint mi tennénk  :yes:

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Re:Prius+
« Válasz #427 Dátum: 2021.10.03 09:01:58 »
P3-ba ~70e volt a motor előfűtés beszerelve egy éve. Mivel a P+ motorja ugyanaz, gondolom itt nem lesz nagy különbség.
Ami szerintem nagy előnye - csak gondolom, mert nekem nincs benne - az az azonnali fűtés. Hamar bemelegszik a Prius, de előmelegítővel biztos gyorsabban.
Nekem az Avensis 16 éves koráig hibátlanul működött motor előmelegítő nélkül, sok rövid úttal (ovi járat). 16 évesen eladtuk.
Szóval szerintem leginkább kényelem, télen a fogyasztáson is sokat javít és a motort is kíméli.
(Szerintem ez a fontossági sorrend is.)

Ami én láttam, ott a lökhárítóba szerelték. Ha lehet a fekete részre - az amúgy is külön cserélhető - akkor nem nagyon látszik.
« Utoljára szerkesztve: 2021.10.03 09:04:42 írta afekete »
Attila 31
  - Avensis
- Prius

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23129
Re:Prius+
« Válasz #428 Dátum: 2021.10.04 10:36:25 »
P3-ba ~70e volt a motor előfűtés beszerelve egy éve. Mivel a P+ motorja ugyanaz, gondolom itt nem lesz nagy különbség.
Ami szerintem nagy előnye - csak gondolom, mert nekem nincs benne - az az azonnali fűtés. Hamar bemelegszik a Prius, de előmelegítővel biztos gyorsabban.
Nekem az Avensis 16 éves koráig hibátlanul működött motor előmelegítő nélkül, sok rövid úttal (ovi járat). 16 évesen eladtuk.
Szóval szerintem leginkább kényelem, télen a fogyasztáson is sokat javít és a motort is kíméli.
(Szerintem ez a fontossági sorrend is.)


Ami én láttam, ott a lökhárítóba szerelték. Ha lehet a fekete részre - az amúgy is külön cserélhető - akkor nem nagyon látszik.
Egyetértek. Annyival egészíteném ki, hogy a motornak azért marha jó az előmelegítő, mert gyakorlatilag nincs hidegjárata, ahol a legnagyobb mértékű a kopás kockázata. Kb 2-3 óra működtetéssel, fűtetlen garázsban tárolva az autót, kb 40-45 Celsiusig, jobban szigetelt garázsban 50 Celsius fölé képes melegíteni a motorblokkban a hűtőfolyadékot, ezzel magát a motorblokkot és benne a kenőanyagot is. Ennek hozadéka a gyorsabb utastér fűtés és az ezzel járó magasabb komfortérzet. Nagyon jó dolog és ajánlott a motorelőmelegítő.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Re:Prius+
« Válasz #429 Dátum: 2021.10.04 18:00:43 »
Csak azt akartam írni, hogy attól még nem kell 2 év múlva motor generálra vinni az autót, mert nincs benne motir melegítő. 15-20 évet így is ki fog bírni.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Prius+
« Válasz #430 Dátum: 2021.10.05 08:34:09 »
Csak azt akartam írni, hogy attól még nem kell 2 év múlva motor generálra vinni az autót, mert nincs benne motor melegítő. 15-20 évet így is ki fog bírni.
Nem vagy eléggé maximalista  :tt2:  :D  ;)

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Re:Prius+
« Válasz #431 Dátum: 2021.10.05 17:51:48 »
Ilyen drága kocsink még sose volt, megérdemli a törődést ;)
Tudom, hogy tele vagyok buta kérdésekkel, de az olajszint ellenőrzéssel bajban vagyok.
Régen egyenesen ment a nívópálca, volt rendes felirat, láttam is a pontos szintet.
Ezen viszont görbén megy be a pálca és ahányszor kihúzom olajos az alsó 10 centi és nincs rajta egyértelmű csík, ahol véget érne az olaj, csak foltok vannak. Most volt olajcsere. Előtte is elvileg friss olajcsere volt, mert az Elite autó megcsináltatta a hengerfej tömítés cserét és ahhoz járt a friss olaj is. Vízszintes a talaj, leállítás után sokkal nézem meg.
Mi lehet a baj?
Másik agyrémem off Caddy, ahol fekete a pálca és bütykök vannak. Azt is nehéz leolvasni, de ha világítok a pálcára megy.
Mióta Prius+ van, rossz beülni más kocsiba. Minden szűk, pattogós, hangos... :D
Laco 73 :D

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Prius+
« Válasz #432 Dátum: 2021.10.05 19:28:07 »
Hát, én elsőre mikor tankoltam, 100km volt hátra a hatótáv számoló szerint, akkor volt 39 liter, ami belement, de szó szerint csurig sikerült.
2. ra 38km-et írt ki, akkor 40 liter ment bele csurig.
Szóval egész jól számol a gép ebből a szempontból.
Majd még tesztelem a B-t. De rózsadomb tetejéről lefelé Kapy úton nem éreztem, hogy bármit is fogott volna. Simán felment 60 fölé többször is.
A tempomatot végre sikerült.
A lényeg, hogy csak 1szer lehet beállítani a módot, mikor bekapcsolom a tempomat gombot, akkor kell előre tolni 2 másodpercig.
Ha utána módot akarok váltani, akkor ki kell kapcsolni gombbal és újra. Furi.
Sikerült szerezni fésznek hála 1 csomagtér tálcát ingyé. Azóta minden a helyén van hátul.
Motor előmelegítővel van valakinek tapasztalata?
Defa-ból ilyen kontakt fűtés az ami a Priusokhoz való?
Csak hova teszik a 230V-os csatit? Nem szeretném, ha elrondítanák a szép lököst.
Fáj, mikor hidegen indulva fülre 2500-al pörgeti a benzinmotort szerintem a semmiért, mert tele az akksi, lejtőn lefelé megyek, pici gázzal.
Előmelegítővel csak nem csinálná ezt ugye?

Nekem volt a P3-ban Calix előmelegítő.  Brutál jó dolog.  Most agyalok, hogy a CHR-be is belerepül.  a YT-n van a videóimnél egy bemutató is róla, még Szutiéknál "forgattuk". Tessék: 


Ja és tokkal vonóval 50E  HUF körül volt.
« Utoljára szerkesztve: 2021.10.05 19:38:19 írta Trotter66 »
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10229
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Prius+
« Válasz #433 Dátum: 2021.10.05 19:56:26 »
Nekem is Calix van, jók ezek. Bolondbiztos, egyszer egy fél napot bekapcsolva felejtettem, és hála Istennek semmi baja nem lett sem az előmelegítőnek, sem a motornak   :cool2: Carinán fagydugó helyére megy, körmös rögzítéssel  :yes:

Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 900
Re:Prius+
« Válasz #434 Dátum: 2021.10.05 20:16:31 »
Olasz kollégámnak 2.2-es Corolla Verzoja 12 éves, le kell cserélnie, mert itt “kitiltják” az öreg dízeleket. 7 személyest keresnek a 4 gyerek miatt. Mivel nekem nincs Prius+ tapasztalatom, ezért kérdem, hogy javasolhatom-e neki a még most használtan Toyota kereskedésben elérhető 2019-es Prius plust?
Mind városi, mind hazautazási célokra, ami ezer km egy irányban.
Kérdezte, hogy nem béget-e, mert ilyen értékelést olvasott🙏 :hmmmm: