Szerző Téma: Prius+  (Megtekintve 187788 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Prius+
« Válasz #360 Dátum: 2018.12.05 17:38:35 »

Bocs hogy nem teljesen a problemara reagalok, de a CD/DVD elegge elavult mar, nem lenne jobb pendrive-rol zenelni?
Épp a kazettáimat túrom elő, hogy végre halgassam őket a T25 hifijén. A céleszköz benne van, a tudása rendben, akkor meg mi a probléma?

Viszont: úgy néz ki, lemezspecifikus a dolog: pár lemezzel csinálja ezt, másokkal nem. Összefüggést nem találtam, a nem olvasott lemezek egy asztali lejátszóban jók, más lemezek működnek a kocsiban (régi, újabb, 650 MB-os, 700 MB-os). Lehet, hogy valami írási opció más volt, ki tudja ezt már  :hmmmm:. Mindenesetre ezt most elengedem   :yes:
Egyes lejátszók nem szeretik, ha több session van ráírva, vagy ha a lemez az írás végén nincs lezárva. ;)

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re:Prius+
« Válasz #361 Dátum: 2018.12.05 18:31:40 »
Épp a kazettáimat túrom elő, hogy végre halgassam őket a T25 hifijén. A céleszköz benne van, a tudása rendben, akkor meg mi a probléma?

Kazettakrol eddig nem volt szo, mibol gondolod hogy problema van?
Lehettem volna halasz ...

Keki

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Prius+
« Válasz #362 Dátum: 2018.12.05 22:44:01 »
Egyes lejátszók nem szeretik, ha több session van ráírva, vagy ha a lemez az írás végén nincs lezárva. ;)
Ez jó tipp, köszi, megnézem, le lett-e zárva. Ezek a lemezek nincsenek csurig tele, lehet, hogy lenne még egy session-re hely, és automatikusan nyitva maradt.

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Prius+
« Válasz #363 Dátum: 2018.12.06 18:36:02 »
Kazettakrol eddig nem volt szo, mibol gondolod hogy problema van?
Elavult technológia címszóval reagáltál. :) A probléma léte szempontjából irreleváns, hogy mp3 lejátszás lehetséges adapterrel is. :)

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Prius+
« Válasz #364 Dátum: 2018.12.06 18:37:08 »
Ez jó tipp, köszi, megnézem, le lett-e zárva. Ezek a lemezek nincsenek csurig tele, lehet, hogy lenne még egy session-re hely, és automatikusan nyitva maradt.
Először lehet érdemes megnézni egy több session-ben írt, de lezárt lemezt, mert lehet a több menetest se csípi. Ha a lezárás segít, akkor meg Nero a jóbarát.  :hug:

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re:Prius+
« Válasz #365 Dátum: 2018.12.06 18:48:56 »
Elavult technológia címszóval reagáltál. :) A probléma léte szempontjából irreleváns, hogy mp3 lejátszás lehetséges adapterrel is. :)

Lehet tevedek, de azt erzem elbeszelunk egymas mellett.  :]  En arra celoztam hogy ha van USB csatlakozasi lehetoseg, egyszerubb hasznalni egy pendrive-ot. :]  Marpedig egy Prius+ tuti rendelkezik ilyennel. Az USB-hez kepest a CD/DVD bizony elavult.  En nem kinlodnek lemezekkel, amikor joval tobb zene elfer egy pendrive-on.  A '95-os Carinaba is olyan radiot szereltem aminek csak USB csatlakozasa van. :]
Lehettem volna halasz ...

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Prius+
« Válasz #366 Dátum: 2018.12.06 18:58:35 »
Lehet tevedek, de azt erzem elbeszelunk egymas mellett.  :]  En arra celoztam hogy ha van USB csatlakozasi lehetoseg, egyszerubb hasznalni egy pendrive-ot. :]  Marpedig egy Prius+ tuti rendelkezik ilyennel. Az USB-hez kepest a CD/DVD bizony elavult.  En nem kinlodnek lemezekkel, amikor joval tobb zene elfer egy pendrive-on.  A '95-os Carinaba is olyan radiot szereltem aminek csak USB csatlakozasa van. :]
Nem tudom van-e benne USB, viszont egyes elvetemültek szeretik használni a régi megszokott kegytárgyaikat. :D Passatban pl. szigorúan a gyári VW rádiót tartottuk 30 éven át.

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re:Prius+
« Válasz #367 Dátum: 2018.12.06 19:23:44 »
Nem tudom van-e benne USB, viszont egyes elvetemültek szeretik használni a régi megszokott kegytárgyaikat. :D Passatban pl. szigorúan a gyári VW rádiót tartottuk 30 éven át.

Hat ez teljesen ertheto.   :]
Lehettem volna halasz ...

Keki

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Prius+
« Válasz #368 Dátum: 2018.12.06 19:31:57 »
Lehet tevedek, de azt erzem elbeszelunk egymas mellett.  :]  En arra celoztam hogy ha van USB csatlakozasi lehetoseg, egyszerubb hasznalni egy pendrive-ot. :]  Marpedig egy Prius+ tuti rendelkezik ilyennel. Az USB-hez kepest a CD/DVD bizony elavult.  En nem kinlodnek lemezekkel, amikor joval tobb zene elfer egy pendrive-on.  A '95-os Carinaba is olyan radiot szereltem aminek csak USB csatlakozasa van. :]
Az én problémám miatt ne veszekedjetek :)
Az elavuláson vitatkozhatunk, ugyanabban a formában vannak tárolva a zenék mindkét médiumon. Mivel vannak lemezeim, van lejátszóm, nekem macerásabb a lemezről pendrive-ra másolni, aztán kerülgetni a kilógó pendrive-ot a kocsiban, mint betenni a lemezt, és elfelejteni :) Egy CD-re is felfér tömörítéstől függően 5-10 órányi mp3, az én autózási szokásaim mellett ez pár hétre elég.

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Prius+
« Válasz #369 Dátum: 2018.12.06 21:10:36 »
Az én problémám miatt ne veszekedjetek :)
Az elavuláson vitatkozhatunk, ugyanabban a formában vannak tárolva a zenék mindkét médiumon. Mivel vannak lemezeim, van lejátszóm, nekem macerásabb a lemezről pendrive-ra másolni, aztán kerülgetni a kilógó pendrive-ot a kocsiban, mint betenni a lemezt, és elfelejteni :) Egy CD-re is felfér tömörítéstől függően 5-10 órányi mp3, az én autózási szokásaim mellett ez pár hétre elég.
Nem veszekszünk, csak lassan haladtunk egymás megértése felé. :D
Nekem is olyan a használatom mint a tiéd. Ami most bővülni fog egy tucat kazettával a 90es évekből. :clap:

Keki

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Prius+
« Válasz #370 Dátum: 2018.12.07 08:53:09 »
Nem veszekszünk, csak lassan haladtunk egymás megértése felé. :D
Nekem is olyan a használatom mint a tiéd. Ami most bővülni fog egy tucat kazettával a 90es évekből. :clap:
Update: a 6 problémás lemezből 5 nem volt lezárva, lezártam őket, de nem segített. Előbányásztam egy filigrán pendrive-ot, amjd átmásolom oda ezeknek a lemezeknek a tartalmát. Ez van, sosem bíztam a szoftverekben  :lol:. Remélem, a pendrive-val nem lesz gond  :yes:

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re:Prius+
« Válasz #371 Dátum: 2018.12.08 13:10:10 »
Az én problémám miatt ne veszekedjetek :)
Az elavuláson vitatkozhatunk, ugyanabban a formában vannak tárolva a zenék mindkét médiumon. Mivel vannak lemezeim, van lejátszóm, nekem macerásabb a lemezről pendrive-ra másolni, aztán kerülgetni a kilógó pendrive-ot a kocsiban, mint betenni a lemezt, és elfelejteni :) Egy CD-re is felfér tömörítéstől függően 5-10 órányi mp3, az én autózási szokásaim mellett ez pár hétre elég.

Szerintem sem veszekszunk.  :]
Lehettem volna halasz ...

Keki

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Prius+
« Válasz #372 Dátum: 2018.12.08 15:41:29 »
Sziasztok!
Sosem volt korábban automata autóm, ezért kicsit tanácstalan vagyok, melyiket érdemes használni mondjuk egy piros lámpánál: a kéziféket (lábiféket  :lol: ), vagy tegyem P-be? Ugyanez egy emelkedőn megállva?

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10320
Re:Prius+
« Válasz #373 Dátum: 2018.12.08 19:17:02 »
A rendes fekkel tartsd a kocsit pirosnal.

Keki

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Prius+
« Válasz #374 Dátum: 2018.12.08 19:21:15 »
A rendes fekkel tartsd a kocsit pirosnal.
Na jó. És mondjuk egy vasúti átjárónál?