Szerző Téma: Prius+  (Megtekintve 187941 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Prius+
« Válasz #345 Dátum: 2018.11.12 19:35:49 »
Ha egy hirdetésben ezt olvasom, menyire érdemes elővigyázatosnak lenni, vagy innentől beleugorhatok?
"Leinformálható előélettel! Valós KM-re pénz-visszafizetési garanciával!--- Juhász Jenő- Toyota/Lexus hibrid autókra szakosodott független gépjármű szakértő által bevizsgált gépkocsi!"
https://joautok.hu/hasznaltauto/toyota/prius/prius-18-hsd-premium-aut-2/s3zv6ew/
Itt egy jóhírű cégről van szó, tehát hihető.
Kapcsolódó sztori: Van a Roadster Service Kft. Budakalászon. A cégtulajdonos Lalee, egy Mx5 guru, lényegében álmából felkelve bekötött szemmel, megszerel bármelyik Mx5 generáción bármit. Mesélte, hogy úgy hirdettek egyszer egy kocsit, hahun, hogy "Laleekirály által karbantartva". Na ebből annyi volt igaz, hogy egyszer egy klubtalálkozón a kocsit Lalee szigszalagozta meg, hogy eljusson hazáig, egyébként a verda soha nem járt nála. :D
Ilyen írásokat más eladóknál akkor érdemes elhinni, ha előtted történt a bevizsgálás.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Prius+
« Válasz #346 Dátum: 2018.11.12 19:45:24 »
Ha egy hirdetésben ezt olvasom, menyire érdemes elővigyázatosnak lenni, vagy innentől beleugorhatok?
"Leinformálható előélettel! Valós KM-re pénz-visszafizetési garanciával!--- Juhász Jenő- Toyota/Lexus hibrid autókra szakosodott független gépjármű szakértő által bevizsgált gépkocsi!"
https://joautok.hu/hasznaltauto/toyota/prius/prius-18-hsd-premium-aut-2/s3zv6ew/

Jenő nem gépjármű szakértő a szó jogi értelmében. Ő a Priuspápa.  Azt hiszem mindent leírtam.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Prius+
« Válasz #347 Dátum: 2018.11.12 19:46:42 »
Itt egy jóhírű cégről van szó, tehát hihető.
Kapcsolódó sztori: Van a Roadster Service Kft. Budakalászon. A cégtulajdonos Lalee, egy Mx5 guru, lényegében álmából felkelve bekötött szemmel, megszerel bármelyik Mx5 generáción bármit. Mesélte, hogy úgy hirdettek egyszer egy kocsit, hahun, hogy "Laleekirály által karbantartva". Na ebből annyi volt igaz, hogy egyszer egy klubtalálkozón a kocsit Lalee szigszalagozta meg, hogy eljusson hazáig, egyébként a verda soha nem járt nála. :D
Ilyen írásokat más eladóknál akkor érdemes elhinni, ha előtted történt a bevizsgálás.

A GutCar rendben van, ajánlott kereskedés.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Keki

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Prius+
« Válasz #348 Dátum: 2018.11.27 23:21:56 »
Sziasztok!

Prius+ tulaj lettem  :clap:
Gumikat kell venni télre, védelmet berakni, meg lenyomni a kötelező szervizt.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Prius+
« Válasz #349 Dátum: 2018.11.28 07:04:22 »
Sziasztok!

Prius+ tulaj lettem  :clap:
Gumikat kell venni télre, védelmet berakni, meg lenyomni a kötelező szervizt.

Grat, ha infó kell, akkor írj.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10320
Re:Prius+
« Válasz #350 Dátum: 2018.11.28 10:01:53 »
Sziasztok!

Prius+ tulaj lettem  :clap:
Gumikat kell venni télre, védelmet berakni, meg lenyomni a kötelező szervizt.

hajrá. általában szeretni szokták a júzerek.

évjárat, km, szín, felszereltség?

Deka

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1101
Re:Prius+
« Válasz #351 Dátum: 2018.11.28 10:08:27 »
Plusz képet :-)

Tapatalkkal küldve az én Redmi 4X eszközömről

'10 Avensis 1.8 Valvematic Wagon
'07 Yaris  1.8 TS

Keki

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Prius+
« Válasz #352 Dátum: 2018.11.28 16:22:35 »
Várjatok, egyelőre annak is örülök, hogy a tegnap este véletlen kikapcsolt keyless entry-t vissza tudtam kapcsolni fél óra alatt  :D Lehetne a magyarítás magyarabb. Mindenesetre ma tovább rágom magam a használati utasításban.
Premium felszereltség, 138e km, 2013 októberi. Városban egyedül meggyőző volt, autópályán megrakva még nem voltam vele. A gyerekek imádják a panorámatetőt és a sok hátsó ülést, a feleségem meg az ülésfűtést :)

Keki

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Prius+
« Válasz #353 Dátum: 2018.11.28 16:29:11 »
És ash gray.

Máris van egy kérdésem, amire a választ azt hittem, megtalálom itt a fórumon: komfort index (picit lenyomom, hármat villan) beépítésre van valami okosság? A Mondeómba utólag beraktam egy kis dobozkát ilyen célból.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Prius+
« Válasz #354 Dátum: 2018.11.28 16:52:49 »
És ash gray.

Máris van egy kérdésem, amire a választ azt hittem, megtalálom itt a fórumon: komfort index (picit lenyomom, hármat villan) beépítésre van valami okosság? A Mondeómba utólag beraktam egy kis dobozkát ilyen célból.

Igen, van lehetőség.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Keki

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Prius+
« Válasz #355 Dátum: 2018.11.28 22:24:53 »
Igen, van lehetőség.
Írtam emailt.

Keki

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Prius+
« Válasz #356 Dátum: 2018.11.28 23:01:22 »
Még egy kérdés (elnézést, igyekszem önálló lenni, de erre sem találtam választ): 16"-os felnim van, rajta egy, a felni kontúrját követő dísztárcsával. Hogyan lehet ezt úgy levenni, hogy ne törjön el? Elég vékonynak tűnik, a küllők alá nyúlva pedig oldalra is hajlik, nem merem erőltetni.

Köszönöm előre is!

Keki

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Prius+
« Válasz #357 Dátum: 2018.12.04 21:54:31 »
Sziasztok!

Találkozott valaki problémával mp3-akat tartalmazó CD lejátszásával? CD-R lemezre van kiírva egy csomó mp3, beolvassa a lemezt a lejátszó, aztán közli, hogy nincs a lemezen lejátszható zenefájl  :helpsmilie:
Több lemezt is kipróbáltam, hiába. Sima audio CD megy gond nélkül.

Köszi a tippeket!

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re:Prius+
« Válasz #358 Dátum: 2018.12.05 11:44:00 »
Sziasztok!

Találkozott valaki problémával mp3-akat tartalmazó CD lejátszásával? CD-R lemezre van kiírva egy csomó mp3, beolvassa a lemezt a lejátszó, aztán közli, hogy nincs a lemezen lejátszható zenefájl  :helpsmilie:
Több lemezt is kipróbáltam, hiába. Sima audio CD megy gond nélkül.

Köszi a tippeket!


Bocs hogy nem teljesen a problemara reagalok, de a CD/DVD elegge elavult mar, nem lenne jobb pendrive-rol zenelni?
Lehettem volna halasz ...

Keki

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Prius+
« Válasz #359 Dátum: 2018.12.05 12:47:34 »

Bocs hogy nem teljesen a problemara reagalok, de a CD/DVD elegge elavult mar, nem lenne jobb pendrive-rol zenelni?
De, igazad van, csak van egy rakás lemezem mp3-akkal, és nincs kedvem másolgatni :) A helyzet az, hogy a laptoban mekmakkant a CD olvasó, és így most macerás  ::)

Viszont: úgy néz ki, lemezspecifikus a dolog: pár lemezzel csinálja ezt, másokkal nem. Összefüggést nem találtam, a nem olvasott lemezek egy asztali lejátszóban jók, más lemezek működnek a kocsiban (régi, újabb, 650 MB-os, 700 MB-os). Lehet, hogy valami írási opció más volt, ki tudja ezt már  :hmmmm:. Mindenesetre ezt most elengedem   :yes: