Szerző Téma: Prius+  (Megtekintve 187791 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Mikibuza

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Prius+
« Válasz #315 Dátum: 2018.11.07 16:22:27 »
Nem írtam, hogy probléma.  Van -nem publikus- védelem, Toyota hibrid tulajdonosok számára. Értelemszerűen sem a beszerelők sem a tulajdonosok nem szívesen nyilatkoznak erről nyílt fórumon. Mivel a megoldás elég specifikus, így ez nem is csoda. Számodra az a fontos, hogy ha P3 mellett döntesz, akkor lesz megoldás.
Szuper, ennek esetleg van publikus ára, munkadíjjal, vagy ez sem publikus?
Illetve ehhez mennyire kell "faragni" az autót, vagy P&P, kell valamit pluszban be/kikapcsolnaom lállítás után az autóban? Olyan vagyok, aki ha nem figyel a kocsiban hagyja a lakáskulcsot is, pénztárcát nem 1x otthagytam már a kocsiban.
Mennyire kell egy extra folyamathoz szoktatnom magam, hogy ne vigyék el a kocsit?
Illetve akkor az alapoknál kezdeném, ki hogyan, és mivel akadályozza azt meg/ akadályozná azt meg, hogy egy újpalotai panel parkolójában ne is kezdjenek el nekiállni feltörni a kocsit.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Prius+
« Válasz #316 Dátum: 2018.11.07 19:01:54 »
Szuper, ennek esetleg van publikus ára, munkadíjjal, vagy ez sem publikus?
Illetve ehhez mennyire kell "faragni" az autót, vagy P&P, kell valamit pluszban be/kikapcsolnaom lállítás után az autóban? Olyan vagyok, aki ha nem figyel a kocsiban hagyja a lakáskulcsot is, pénztárcát nem 1x otthagytam már a kocsiban.
Mennyire kell egy extra folyamathoz szoktatnom magam, hogy ne vigyék el a kocsit?
Illetve akkor az alapoknál kezdeném, ki hogyan, és mivel akadályozza azt meg/ akadályozná azt meg, hogy egy újpalotai panel parkolójában ne is kezdjenek el nekiállni feltörni a kocsit.

Semmi extra kezelési varázslás nem kell egy normális védelem kezeléséhez. A beszerelés költsége meg attól függ, hogy milyen rendszert és milyen modulokat szereltetsz be. 40E- és a csillagos ég. Nagyjából 100E környékén már nyugodtan alhatsz + Casco. 
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Mikibuza

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Prius+
« Válasz #317 Dátum: 2018.11.07 21:29:07 »
Semmi extra kezelési varázslás nem kell egy normális védelem kezeléséhez. A beszerelés költsége meg attól függ, hogy milyen rendszert és milyen modulokat szereltetsz be. 40E- és a csillagos ég. Nagyjából 100E környékén már nyugodtan alhatsz + Casco.

Casco az alap az autóra, ha erre esik a választás, ha esetleg a tolvajok körében kevésbé felkapott modellre ( C-max, Sharan ), akkor még meggondolom.
Valaki használ bármi kiegészítő védelmet, hogy esetleg meg se próbálják a kocsit csesztetni?

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Prius+
« Válasz #318 Dátum: 2018.11.08 06:40:55 »
Casco az alap az autóra, ha erre esik a választás, ha esetleg a tolvajok körében kevésbé felkapott modellre ( C-max, Sharan ), akkor még meggondolom.
Valaki használ bármi kiegészítő védelmet, hogy esetleg meg se próbálják a kocsit csesztetni?

garázs
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

Mikibuza

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Prius+
« Válasz #319 Dátum: 2018.11.08 06:47:01 »
garázs
"Illetve akkor az alapoknál kezdeném, ki hogyan, és mivel akadályozza azt meg/ akadályozná azt meg, hogy egy újpalotai panel parkolójában ne is kezdjenek el nekiállni feltörni a kocsit."

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Prius+
« Válasz #320 Dátum: 2018.11.08 08:18:26 »
"Illetve akkor az alapoknál kezdeném, ki hogyan, és mivel akadályozza azt meg/ akadályozná azt meg, hogy egy újpalotai panel parkolójában ne is kezdjenek el nekiállni feltörni a kocsit."
A realitás az, hogy olyan kocsit vegyen az ember ami kiszolgálja az igényeidet és ott meri tartani az utcán. Amit írsz igényként, azt a garázs, saját kert és a biztonsági őrség teljesíti.

Mikibuza

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Prius+
« Válasz #321 Dátum: 2018.11.08 08:27:42 »
A realitás az, hogy olyan kocsit vegyen az ember ami kiszolgálja az igényeidet és ott meri tartani az utcán. Amit írsz igényként, azt a garázs, saját kert és a biztonsági őrség teljesíti.
Jogos, mondjuk az eddigi Octaviákat, és Superbeket sem bántotta senki, amiket használtam, bár azok nem is igazán a tolvajok kedvencei kategóriába tartoznak.
A Prius+ tetszik, megvan benne a hibridség ( első ilyen jellegű autóm lenne ), és asszonynak is ami kell, így nagyon le van szűkítve a keresésem.
Más. Mire kell figyelni vásárlásnál, mit hagyjak inkább azonnal ott?
Tudom, hogy állapotot veszünk nem kilométert, de mi az ami felett már ne is foglalkozzak az éppen hírdetett autóval?
 

fezso

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 397
Re:Prius+
« Válasz #322 Dátum: 2018.11.08 10:30:57 »
a garázs az miért számiít lopásvédelem szempontból? Laikusként azt gondolnám, hogy aki egy XXI. századi autó elektronikai és mechanikus védelmét fel tudja törni, annak egy hengerzár és/vagy lakat csak ujjgyakorlat. (+ha már bent van a garázsban, a becsukott ajtó mögött több ideje van bíbelődni az autó védelmével)

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10320
Re:Prius+
« Válasz #323 Dátum: 2018.11.08 19:14:59 »
a garázs az miért számiít lopásvédelem szempontból? Laikusként azt gondolnám, hogy aki egy XXI. századi autó elektronikai és mechanikus védelmét fel tudja törni, annak egy hengerzár és/vagy lakat csak ujjgyakorlat. (+ha már bent van a garázsban, a becsukott ajtó mögött több ideje van bíbelődni az autó védelmével)
Mert nem tudod hogy mi van a garazsajto mogott.

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10320
Re:Prius+
« Válasz #324 Dátum: 2018.11.08 19:17:40 »
Jogos, mondjuk az eddigi Octaviákat, és Superbeket sem bántotta senki, amiket használtam, bár azok nem is igazán a tolvajok kedvencei kategóriába tartoznak.
A Prius+ tetszik, megvan benne a hibridség ( első ilyen jellegű autóm lenne ), és asszonynak is ami kell, így nagyon le van szűkítve a keresésem.
Más. Mire kell figyelni vásárlásnál, mit hagyjak inkább azonnal ott?
Tudom, hogy állapotot veszünk nem kilométert, de mi az ami felett már ne is foglalkozzak az éppen hírdetett autóval?
Azt meg tudod akadalyozni egy panelparkoloban hogy ellopjak. Azt nem, hogy szetqrjak az uveget meg a zarat.
En maradnek az inkognito autoknal agogy azt silent kollega megirta

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Prius+
« Válasz #325 Dátum: 2018.11.08 19:18:39 »
Casco az alap az autóra, ha erre esik a választás, ha esetleg a tolvajok körében kevésbé felkapott modellre ( C-max, Sharan ), akkor még meggondolom.
Valaki használ bármi kiegészítő védelmet, hogy esetleg meg se próbálják a kocsit csesztetni?

Igen, a miénkben van védelem. Trélerrel vihető csak, saját lábon nem.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10320
Re:Prius+
« Válasz #326 Dátum: 2018.11.08 19:47:28 »
Igen, a miénkben van védelem. Trélerrel vihető csak, saját lábon nem.
Sose ertettem minek a casco ha betonbiztos vedelem van beleepitve

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Prius+
« Válasz #327 Dátum: 2018.11.08 20:12:18 »
Sose ertettem minek a casco ha betonbiztos vedelem van beleepitve

Mert az emelés és szállítás ellen nem véd.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Mikibuza

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Prius+
« Válasz #328 Dátum: 2018.11.08 20:39:45 »
Azt meg tudod akadalyozni egy panelparkoloban hogy ellopjak. Azt nem, hogy szetqrjak az uveget meg a zarat.
En maradnek az inkognito autoknal agogy azt silent kollega megirta
Inkognitó autó?
Mire gondolsz pontosan?

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re:Prius+
« Válasz #329 Dátum: 2018.11.09 00:02:19 »
Mert nem tudod hogy mi van a garazsajto mogott.
Megvárod, míg kinyílik, és akkor már tudod...
music