Szerző Téma: Prius+  (Megtekintve 186677 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
Re:Prius+
« Válasz #240 Dátum: 2018.01.04 17:39:35 »
Az megvan, hogy Juhász Jenő és Dodó akikkel jó eséllyel találkoznom kell vásárlás közben/után.
Arra viszont nem találtam sok utalást, hogy ha nem magamnak hoznám be, akkor melyik kereskedés ajánlott, és melyik nem.
Elite car, Gut car, ToyCar, ...??

Juhász Jenő = Elite Auto

Dodóval egyes vélemények szerint nem jó ötlet találkozni.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Prius+
« Válasz #241 Dátum: 2018.01.04 19:07:35 »
Juhász Jenő = Elite Auto

Dodóval egyes vélemények szerint nem jó ötlet találkozni.


Én vállalom a véleményemet.  Nem hozzá járok szereltetni.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Prius+
« Válasz #242 Dátum: 2018.01.04 21:06:48 »

Én vállalom a véleményemet.  Nem hozzá járok szereltetni.
sokan negativat irnak rola!!
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Rich

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 28
Re:Prius+
« Válasz #243 Dátum: 2018.01.05 09:37:58 »
Sziasztok!

Prius Plus vásárlásán gondolkozunk. Körbejártam a témát, méretileg, kinézetre megfelelne az autó, egy dolog motoszkál bennem, mivel még nem vezettem ilyen autót, hogy autópályás menetteljesítményre mit tud az autó. Természetesen nem vagyok versenyző, jelenleg egy 2.2 -es Tdci-vel járok (175Le).
Vidékről járok Pestre dolgozni (autópályán, illetve ami fontosabb, hogy nyáron több alkalommal megyünk küldöldre, nyaralni  5 személlyel, csomagokkal, tetőboxxal. Ilyen szituációban , hogy teljesítés a Plus? Használható még ilyen teher mellett gond nélkül autópályán (tartani a 130-140-et), esetleg hegymenetben?

Köszönöm a válaszokat!

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Prius+
« Válasz #244 Dátum: 2018.01.05 10:35:23 »
Sziasztok!

Prius Plus vásárlásán gondolkozunk. Körbejártam a témát, méretileg, kinézetre megfelelne az autó, egy dolog motoszkál bennem, mivel még nem vezettem ilyen autót, hogy autópályás menetteljesítményre mit tud az autó. Természetesen nem vagyok versenyző, jelenleg egy 2.2 -es Tdci-vel járok (175Le).
Vidékről járok Pestre dolgozni (autópályán, illetve ami fontosabb, hogy nyáron több alkalommal megyünk küldöldre, nyaralni  5 személlyel, csomagokkal, tetőboxxal. Ilyen szituációban , hogy teljesítés a Plus? Használható még ilyen teher mellett gond nélkül autópályán (tartani a 130-140-et), esetleg hegymenetben?

Köszönöm a válaszokat!
Csufár posztjaira keress rá, kb. a leírt körülményekkel hajtja, csak többezer kilométeres futamokban.

Rich

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 28
Re:Prius+
« Válasz #245 Dátum: 2018.01.05 11:02:26 »
Csufár posztjaira keress rá, kb. a leírt körülményekkel hajtja, csak többezer kilométeres futamokban.

Köszönöm

csite

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Prius+
« Válasz #246 Dátum: 2018.01.05 11:17:47 »
Sziasztok!

Most van folyamatban egy Prius+ megvásárlása részemről is. Én a Gutcar-t kerestem fel először és mint kiderült ők bevizsgáltatják az autókat Juhász Jenővel is.
Nagyon korrekt csapatnak tűnik, megkaptam a kocsi komplett előéletét illetve az összes vizsgálatot papíron amit a kocsin végeztek, köztük Jenőét is amin véleményezés
és ajánlások voltak.

Üdv Csaba

Melyiket hozod el? :)

csabx

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Prius+
« Válasz #247 Dátum: 2018.01.05 19:46:35 »
Melyiket hozod el? :)

Ő lett a kiválasztott:
https://joautok.hu/hasznaltauto/toyota/prius/prius-18-hsd-premium-aut-2/eht8azm/

Ha minden igaz hétfő délután már nálam lesz :)
Budapest vonzás körzetében amúgy melyik Toyota szervíz ajánlott? Mert honosítanom kéne a garancia miatt és ehhez állítólag abban
a szervízben kell regisztráltatni ahova hordani fogom majd. A kereskedés nagyon a Monori-t ajánlgatja, de mivel én Csömörön lakom
ezért lehet vmi közelebbit kéne nézni - bár reméljük nem lesz szükség rájuk az olajcserén kívül :)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Prius+
« Válasz #248 Dátum: 2018.01.05 20:08:06 »
Ő lett a kiválasztott:
https://joautok.hu/hasznaltauto/toyota/prius/prius-18-hsd-premium-aut-2/eht8azm/

Ha minden igaz hétfő délután már nálam lesz :)
Budapest vonzás körzetében amúgy melyik Toyota szervíz ajánlott? Mert honosítanom kéne a garancia miatt és ehhez állítólag abban
a szervízben kell regisztráltatni ahova hordani fogom majd. A kereskedés nagyon a Monori-t ajánlgatja, de mivel én Csömörön lakom
ezért lehet vmi közelebbit kéne nézni - bár reméljük nem lesz szükség rájuk az olajcserén kívül :)

Ha márkakereskedés, akkor csakis Monor,  ha nem kell feltétlenül, akkor a Szilas autójavító, Kistarcsa.    Ha magán szelő is jó, akkor Ruszuly Zsolt, Maglód, vagy Révész Péter, Pestszentimre.     Ha Pest, akkor ToyoTeamGarage, Újpest.   Északon a ToyCar ajánlható.

Remélem ennyi választék elég egyszerre. :)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10320
Re:Prius+
« Válasz #249 Dátum: 2018.01.05 20:39:02 »
Csufár posztjaira keress rá, kb. a leírt körülményekkel hajtja, csak többezer kilométeres futamokban.
lájk :D

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10320
Re:Prius+
« Válasz #250 Dátum: 2018.01.05 20:45:27 »
Sziasztok!
Prius Plus vásárlásán gondolkozunk. Körbejártam a témát, méretileg, kinézetre megfelelne az autó, egy dolog motoszkál bennem, mivel még nem vezettem ilyen autót, hogy autópályás menetteljesítményre mit tud az autó. Természetesen nem vagyok versenyző, jelenleg egy 2.2 -es Tdci-vel járok (175Le).
Vidékről járok Pestre dolgozni (autópályán, illetve ami fontosabb, hogy nyáron több alkalommal megyünk küldöldre, nyaralni  5 személlyel, csomagokkal, tetőboxxal. Ilyen szituációban , hogy teljesítés a Plus? Használható még ilyen teher mellett gond nélkül autópályán (tartani a 130-140-et), esetleg hegymenetben?
Köszönöm a válaszokat!
én most szólok, hogy mit fogsz érezni: GYENGE :D

szerintem ez a méret csak az értelmezhetetlenül szűk csípő- és vállméretekkel bíró személyek (=gyerekek) számára jó a második és harmadik sorban. persze ez igazából minden autóra igaz, csaxolok.

egy órája érkeztünk meg egy röpke 1400 km-es etap után.

ha pályára kell és öt személynek, szerintem inkább vegyél egy Galaxyt. a nagy motorosat ;) akkor hagyhatod a tetőboxot, mindenki jobban jár ;)

csabx

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Prius+
« Válasz #251 Dátum: 2018.01.05 21:01:16 »
Ha márkakereskedés, akkor csakis Monor,  ha nem kell feltétlenül, akkor a Szilas autójavító, Kistarcsa.    Ha magán szelő is jó, akkor Ruszuly Zsolt, Maglód, vagy Révész Péter, Pestszentimre.     Ha Pest, akkor ToyoTeamGarage, Újpest.   Északon a ToyCar ajánlható.

Remélem ennyi választék elég egyszerre. :)

Igen köszönöm, több mint kielégítő :)

csite

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Prius+
« Válasz #252 Dátum: 2018.01.07 20:47:30 »

Én vállalom a véleményemet.  Nem hozzá járok szereltetni.

Köszönöm az őszinte véleményt!
Egyéb lopásgátlós ötlet, hogy kinél?

Még nincs meg a jármű, de közeleg, érzem :)

csabx:
ültem benne, az is tetszett, de még várjuk az igazit
gratula!

Rich

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 28
Re:Prius+
« Válasz #253 Dátum: 2018.01.08 10:37:04 »
én most szólok, hogy mit fogsz érezni: GYENGE :D

szerintem ez a méret csak az értelmezhetetlenül szűk csípő- és vállméretekkel bíró személyek (=gyerekek) számára jó a második és harmadik sorban. persze ez igazából minden autóra igaz, csaxolok.

egy órája érkeztünk meg egy röpke 1400 km-es etap után.

ha pályára kell és öt személynek, szerintem inkább vegyél egy Galaxyt. a nagy motorosat ;) akkor hagyhatod a tetőboxot, mindenki jobban jár ;)

Köszönöm a tájékoztatást, jelenleg egy Galaxym van, tehát méretileg és lóerőben a legideálisabb páros számunkra, de 300e feletti a futásteljesítménye, bár ennek ellenére príma állapotnak örvend, de gondolkozunk, hogy esetleg egy tisztább üzemű, fiatalabb, korszerűbb autóra cserélnénk.
Gondoltam, hogy gyengébb lesz mint egy 2.2-es tdci, ezért is tartok tőle picit, a szokás nagy úr!

MEgpróbálom a szomszédomat rávenni, hogy vigyen egy "hard" kört a Priussal... :clap:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Prius+
« Válasz #254 Dátum: 2018.01.08 18:37:42 »
Köszönöm az őszinte véleményt!
Egyéb lopásgátlós ötlet, hogy kinél?

Még nincs meg a jármű, de közeleg, érzem :)

csabx:
ültem benne, az is tetszett, de még várjuk az igazit
gratula!

A mi P3-ban Révész Péter féle három önálló modulból álló egyedi védelem van, két és fél éve hibamentesen üzemel.  Ismert még a Kozelszky Csaba féle XXI. századi telefonos aktiválású hasonló rendszer, valamint Juhász Jenő is hasonló alapokon álló  rendszert kínál.  Dodó, alias Szabó József, a Totálcar által felhypolt "Prius guru" ezekhez a rendszerekhez képest egyszerűbb megoldást ajánl.  Kinek mi éri meg ár-érték arányban. 

Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.