Szerző Téma: Prius+  (Megtekintve 187868 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:Prius+
« Válasz #60 Dátum: 2016.01.25 20:10:17 »
Elég buta a zenelejátszó rész az autóban: igaz, hogy tud pendrájvról is lejátszani, de csak mp3-mat meg wma-t, és a zenék sorrendje csak a fájlrendszer szerinti lehet...
A könyvtárszerkezetet is kilapítja, csak a zenéket tartalmazó könyvtárakat listázza, akkor is, ha azok alkönyvtárakban vannak.

De legalább nem rak szünetet a zenék közé, ha egybekevert lemezről van szó, és a sorrendet is sikerült egyszerűen megoldanom ezzel az ügyes kis eszközzel:
http://fatsort.sourceforge.net/
Én a Totalcommander csoportos átnevezés funkcióját használom, ha ilyen kell, kocsiban pedig Spotify ;)
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Pomk

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1216
Re:Prius+
« Válasz #61 Dátum: 2016.01.26 09:21:03 »
Én a Totalcommander csoportos átnevezés funkcióját használom, ha ilyen kell, kocsiban pedig Spotify ;)

Ööö, Spotify-t hogyan tudod kocsiban használni?

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:Prius+
« Válasz #62 Dátum: 2016.01.26 09:50:35 »
Ööö, Spotify-t hogyan tudod kocsiban használni?
Bluetooth-os portable playerként van a telefon csatlakoztatva (vagy AUX-on is lehet), Spotify premium offline is megy, hogy ne fogyjon a mobilnet. Még a szám címeket is átviszi BT-on. (P3/Ct200h tapasztalat)
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

benoe77

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 37
Re:Prius+
« Válasz #63 Dátum: 2016.01.26 12:48:57 »
Én a Totalcommander csoportos átnevezés funkcióját használom, ha ilyen kell, kocsiban pedig Spotify ;)

Az átnevezés nem elég, a fájlokat nem fájlnév szerint játssza, hanem hogy milyen sorrendben vannak beírva az allokációs táblába. Ezért kell vagy egyesével másolni, vagy fájlrendszer szinten sorrendbe rakni pl. a fatsort progival.

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:Prius+
« Válasz #64 Dátum: 2016.01.28 11:04:25 »
Az átnevezés nem elég, a fájlokat nem fájlnév szerint játssza, hanem hogy milyen sorrendben vannak beírva az allokációs táblába. Ezért kell vagy egyesével másolni, vagy fájlrendszer szinten sorrendbe rakni pl. a fatsort progival.
Űristen  :eek:
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Prius+
« Válasz #65 Dátum: 2016.01.30 09:21:52 »
Űristen  :eek:

Én a felét sem értettem... :ph34r:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

benoe77

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 37
Re:Prius+
« Válasz #66 Dátum: 2016.01.30 16:26:55 »
Én a felét sem értettem... :ph34r:

A lényeg, hogy ha csak simán rámásolod a pendrájvra a zenéket, akkor az egy mappában lévőket is képes összevissza lejátszani, hiába van sorrend szerint elnevezve. Nálam nem lehet hdd-re másolni a zenéket (vagy nem tudom hogyan), egyből a penről játsza.

kertesz7

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re:Prius+
« Válasz #67 Dátum: 2016.02.01 12:11:21 »
Üdv Mindenkinek

Egy Prius Plus vásárlás előtt állok, ha valaki tud eladót az ne tartsa magában. Illetve mi lenne a tanácsotok, hol lenne érdemes keresni emberi áron? Mobile.de, Autoscout már napi szinten nézem esetleg valami más? Vagy honnan lenne érdemes behozni?

Köszönettel.

benoe77

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 37
Re:Prius+
« Válasz #68 Dátum: 2016.02.01 15:26:32 »
Üdv Mindenkinek

Egy Prius Plus vásárlás előtt állok, ha valaki tud eladót az ne tartsa magában. Illetve mi lenne a tanácsotok, hol lenne érdemes keresni emberi áron? Mobile.de, Autoscout már napi szinten nézem esetleg valami más? Vagy honnan lenne érdemes behozni?

Köszönettel.

Onnan, ahol utána lehet nézni az előéletének. Nekem Hollandiával jó tapasztalataim vannak (én nem kint vettem, csak az autó jött onnan), a kinti szerviz elküldte a szerviztörténetet, vannak weboldalak is, amik adnak információt. Meg valamiért ott három évesen jobban megéri eladniuk az autót, van valami adó, vagy díj, amiért érdemes váltaniuk.

benoe77

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 37
Re:Prius+
« Válasz #69 Dátum: 2016.02.08 10:16:30 »
Az utóbbi két fogyasztásom téli gumival, napi kb. 35km-rel városban (ebből 10km autópálya bevezető szakasz) 6,2l ill. 6,13l lett.

benoe77

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 37
Re:Prius+
« Válasz #70 Dátum: 2016.02.08 10:50:30 »
Az utóbbi két fogyasztásom téli gumival, napi kb. 35km-rel városban (ebből 10km autópálya bevezető szakasz) 6,2l ill. 6,13l lett.

Ja, ezek a valós, számított értékek, a computer 5,8 ill. 5,7-et mutatott.

kertesz7

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re:Prius+
« Válasz #71 Dátum: 2016.02.29 07:47:06 »
Tisztelt Mindenki

A hétvégén sikerült beszereznem egy 2013. 01. évjáratú prius+ -t 225000 km-rel. Franciáéktól hoztam haza lábon, úgyhogy már van 1500 együtt letekert kilométerünk egy mukkanás nélkül. Az igaz, hogy nem autópályára van kitalálva, viszont egy nap után is úgy szálltam ki az autóból, hogy nem volt kényelmetlen. Párizstól-hazáig ( tökön-babon, hegyen-völgyön át) tempomattal ahol csak lehetett 7,5 lett a fogyasztás, de ugye ez az út tele van emelkedőkkel, előzgető kamionosokkal, ezért elég sok volt a lelassítás-visszagyorsítás. Összességében úgy gondolom fogjuk szeretni egymást. Esetleg abban tudnátok segíteni, hogy kihez vihetném az indításgátlást megoldani, ha lehet akkor hibakód mentes verzió érdekelne.

Köszönettel

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
Re:Prius+
« Válasz #72 Dátum: 2016.02.29 08:15:13 »
Én Maglódon Kovit ajánlom. Ha tilt az indításgátló, akkor lesz hibakód (pár indítás után eltűnik), de normál működtetés esetén nem.

benoe77

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 37
Re:Prius+
« Válasz #73 Dátum: 2016.02.29 09:21:55 »
Tisztelt Mindenki

A hétvégén sikerült beszereznem egy 2013. 01. évjáratú prius+ -t 225000 km-rel. Franciáéktól hoztam haza lábon, úgyhogy már van 1500 együtt letekert kilométerünk egy mukkanás nélkül. Az igaz, hogy nem autópályára van kitalálva, viszont egy nap után is úgy szálltam ki az autóból, hogy nem volt kényelmetlen. Párizstól-hazáig ( tökön-babon, hegyen-völgyön át) tempomattal ahol csak lehetett 7,5 lett a fogyasztás, de ugye ez az út tele van emelkedőkkel, előzgető kamionosokkal, ezért elég sok volt a lelassítás-visszagyorsítás. Összességében úgy gondolom fogjuk szeretni egymást. Esetleg abban tudnátok segíteni, hogy kihez vihetném az indításgátlást megoldani, ha lehet akkor hibakód mentes verzió érdekelne.

Köszönettel

Üdv a P+ klubban :) Milyen felszereltségű?

kertesz7

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re:Prius+
« Válasz #74 Dátum: 2016.02.29 12:08:07 »
Én Maglódon Kovit ajánlom. Ha tilt az indításgátló, akkor lesz hibakód (pár indítás után eltűnik), de normál működtetés esetén nem.



Valami elérhtőséget tudnál mondani? A XVII. kerületben beszéltem a szerelővel, de csak jövő héten férne be nála, addig meg engem megesz a zideg.