Típusok - TOYOTA > Prius

Prius+

<< < (2/97) > >>

csufár:
pont, mint a sima benzinesekkel :D

zezoka:

--- Idézetet írta: csufár - 2013.04.03 12:20:46 ---pont, mint a sima benzinesekkel :D

--- Idézet vége ---
Ha az enyémre válaszoltál: Najó, igen, egy sima benzinesnél is igaz, h télen szivató, meg többletfogyi, de az tavasztól őszig sem tudja leállítani a mocit terhelés nélkül, a Prius meg akkor igen. :)

csufár:
na igen. lesz egyszer még nekem hétüléses priusom, pont nekem való kocsi. családom van, lassan megyek, utálom a kelepelést, de tankolni is   :lol:  és mellé veszek egy minit  :devil:

Xtrem:
Prius+ Premium teszt .

krobby:
Üdvözlök mindenkit,

most regisztráltam, még tájékozódom, csak be akartam jelentkezni, és "eldicsekedni", hogy nekem Prius+ -om van (lassan 2,5 éve), megtettem vele kb. 31ezer km-t és igencsak elégedett vagyok vele, bár ha az egész család utazik (7 személy), akkor már elkél a tetőbox. A fogyasztása jóval a gyári adat fölött van (nyáron 5-5,5 télen 6-6,5) pedig nagyon vigyázok. Amikor a legutóbbi kötelező szervíz alkalmával megemlítettem a szerelőnek, csak annnyit mondott négyszemközt, hogy szerinte nem ártana kicsit több őszinteség a katalógusokban.

Ami érdekelne, az a lopásgátlás. Németországban élünk, eddig (ezzel) az autóval nem jártam Magyarországon, de ez most meg fog változni, és olvasom, hogy mostanság népszerű lett a típus (Prius) a tolvajok körében. Igaz ez a Prius+ -ra is? Gondolom igen.
Talán megérne a téma egy új topic -ot.

Üdv
r.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése