Szerző Téma: Telefonok  (Megtekintve 575840 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Telefonok
« Válasz #255 Dátum: 2012.12.14 15:42:00 »
Igen, be lehet állítani, a menüjében.  Ha jól emlékezem, akkor max. 30%-os túllépésig lehet feltolni. Nekem 10%-on van. Mondjuk az is igaz, hogy a hang ki van kapcsolva, csak a képernyőn jelzi.  Ez utóbbit is a menüjében lehet ki- és bekapcsolni.

Nincsen annál idegesítőbb, mint hogy állandóan nyekereg, ha kell, ha nem.  :devil:
Én nem találtam csak egy pipás rész, hogy on-off.
Ez a mobil verzio, nem a sima iGor.
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Telefonok
« Válasz #256 Dátum: 2012.12.22 12:30:03 »
A tescoban kapható autós telefontartót nem ajánlom. Ránézésre tök ideális stb stb, a  gond a tappancs rögzítőjével van: Egy fogazott részen fut egy pöcök, ami rányomja a tappancsot a szélvédőre és a fogakkal rögzül.
Sikerült első próbálkozásra letörnöm, bár lehet aznap nem lett volna szabad semmihez nyúlnom a piás üvegen kívül :D
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re:Telefonok
« Válasz #257 Dátum: 2012.12.22 12:54:28 »
Galaxy S2 (szélesség) méretig ajánlom a Nokia CR115-öt. Pici, minőségi, nem törik. Legjobb!

         

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9381
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Telefonok
« Válasz #258 Dátum: 2012.12.22 12:57:37 »
Évek óta ezt használom, tényleg tartós darab :-)

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Telefonok
« Válasz #259 Dátum: 2012.12.22 13:14:34 »
Vágom én csak már nem volt biztos hogy az enyém belemegy a tokkal. De lehet kénytelen leszek még kivándorolni a gyorsboltba a mai nap.
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Telefonok
« Válasz #260 Dátum: 2012.12.22 17:09:32 »
Na megvételeztem: hát így a tokkal együtt a hüvely g300 éppen hogy csak beletehető, még egy kattanásnyit be tudok nyomni, amennyit a szivacs enged.
Holnap akkor már nem csak hallgatni fogjuk a stand-upot a pályán, hanem nézni is fogjuk :D
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Re:Telefonok
« Válasz #261 Dátum: 2012.12.24 17:20:57 »
OFF Milyen a One X? Nekem HTC Sensation XE-m van...vannak fura dolgai,eddig csak SE-m volt. Ha nem wifizek,vagy GPS-ezek vele vagy nem nézek videót rajta akkor nekem is bírja 3 napig.
Qrva jó. Már hivatalosan is van rá JB, Magyarországon OTA nyomták ki a gyárilag függetlenekre. Minden igényemet kielégíti, nem bántam meg.

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Telefonok
« Válasz #262 Dátum: 2013.01.01 15:25:27 »
A párom régi nokia (6555)-ös telefonja úgytűnik végleg feladta a harcot. A telefonkönyvet korábban már lementettem Nokia Pc Suite programmal, viszont ezzel csak a telefon memóriáját tudtam lementeni. A SIM kártyáról hogyan tudnám lementeni? Ez utóbbi azért fontos, mert holnap veszünk új telefont, de már többször mondták, hogy régi (10 éves) a SIM és kellene újat csináltatni. A Telenornál ha kérünk egy új simet, akkor le tudják másolni az újra a cuccokat? Ettől függetlenül én is szeretném lementeni, de hogyan?
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23129
Re:Telefonok
« Válasz #263 Dátum: 2013.01.01 15:28:17 »
A párom régi nokia (6555)-ös telefonja úgytűnik végleg feladta a harcot. A telefonkönyvet korábban már lementettem Nokia Pc Suite programmal, viszont ezzel csak a telefon memóriáját tudtam lementeni. A SIM kártyáról hogyan tudnám lementeni? Ez utóbbi azért fontos, mert holnap veszünk új telefont, de már többször mondták, hogy régi (10 éves) a SIM és kellene újat csináltatni. A Telenornál ha kérünk egy új simet, akkor le tudják másolni az újra a cuccokat? Ettől függetlenül én is szeretném lementeni, de hogyan?
Simán, ott helyben meg kell tudják oldani ingyen.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Re:Telefonok
« Válasz #264 Dátum: 2013.01.01 15:35:56 »
A párom régi nokia (6555)-ös telefonja úgytűnik végleg feladta a harcot. A telefonkönyvet korábban már lementettem Nokia Pc Suite programmal, viszont ezzel csak a telefon memóriáját tudtam lementeni. A SIM kártyáról hogyan tudnám lementeni? Ez utóbbi azért fontos, mert holnap veszünk új telefont, de már többször mondták, hogy régi (10 éves) a SIM és kellene újat csináltatni. A Telenornál ha kérünk egy új simet, akkor le tudják másolni az újra a cuccokat? Ettől függetlenül én is szeretném lementeni, de hogyan?
Minek uj sim? Ha nincs baja,ne parázz!
Nekem van egy pannon gsm simkártyám, 1998nyarán vettem,azóta ez van,nem hibás.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Telefonok
« Válasz #265 Dátum: 2013.01.01 15:38:34 »
Simán, ott helyben meg kell tudják oldani ingyen.
Akkor le tudják másolni, nem gáz, ha nem tudom lementeni?
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23129
Re:Telefonok
« Válasz #266 Dátum: 2013.01.01 15:46:41 »
Akkor le tudják másolni, nem gáz, ha nem tudom lementeni?
Abból indulok ki, hogy amikor asszonyom a T-ben dolgozott, ők napi szinten csináltak ilyet, gond nélkül sikerült átmenteni egyik kártyáról a másikra. 100%-ra nem tudom, hogy a Telenor is biztosan meg tudja tenni, de meglepne, ha nem...
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Telefonok
« Válasz #267 Dátum: 2013.01.01 16:03:13 »
A SIM kártyáról hogyan tudnám lementeni? Ez utóbbi azért fontos, mert holnap veszünk új telefont, de már többször mondták, hogy régi (10 éves) a SIM és kellene újat csináltatni.
- Először a kártyáról a telefonra másolod, majd lemented a saját progijával.
- SIM kártya olvasóval is megoldható.

A régi SIM kártyák nem mindig képesek a modern telefonok minden funkciójával együttműködni, illetve néha kisebb kontakt hibáik is lehetnek. Néhány szolgáltatói szerviz csak pénzért hajlandó a cserét intézni, máshol azonban szó nélkül megteszik. A láthatóan sérült (pl. szétesett) kártyát viszont mindegyik ingyen cseréli a tulajdonosnak. Céges kártya esetén szükséges lehet a meghatalmazás.

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Telefonok
« Válasz #268 Dátum: 2013.01.01 16:12:31 »
- Először a kártyáról a telefonra másolod, majd lemented a saját progijával.
Igen, éppen most jutottam én is erre a megoldásra. Köszönöm mindenkinek, holnap majd beszámolok.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

TZoli

  • Vendég
Re:Telefonok
« Válasz #269 Dátum: 2013.01.02 13:02:37 »
Telefonguruk!

Samsung Galaxy S Advance, vélemény?