Szerző Téma: Debrecen és környéke mikrotali  (Megtekintve 110244 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23129
Re:Debrecen és környéke mikrotali
« Válasz #30 Dátum: 2012.05.15 09:02:12 »
Egy Nano- tali? Persze, ha ráérek benne vagyok.
Simán, azért is írtam. Bár, fery007 már jelezte, hogy találkozna velem, meg Te is, az meg már több, mint nanomeeting...  :D
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Debrecen és környéke mikrotali
« Válasz #31 Dátum: 2012.05.15 09:52:15 »
Tényleg nem akarok beleszólni a szervezésbe, mert semmi közöm hozzá, de ha megnézitek a mikrotalis topik elejét úgy kezdődik, hogy Mickey beírta, hogy péntek este mikor és hol lesz. Aztán szépen lassan kialakult, hogy akit érdekelt úgy intézte a dolgot. Olyan időpont ugyanis nem lesz ami mindenkinek jó, de olyan igen, amivel jól lehet tervezni, mert lehet tudni, hogy x hetente mikor és hol. Bocsánat a beledudálásért...
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Debrecen és környéke mikrotali
« Válasz #32 Dátum: 2012.05.15 18:31:52 »
Kinek jó a szombat 17 órai kezdet? Így, aki  például  18 órától  ér rá, az is ott lehet , megvárjuk. Azért gondoltam A Cora parkolóra , mert van parkoló,  wc,   -kaja, - fagyi. A szélső parkoló / ahol a ponyvás kocsimosó van / mindig szabad.  Jó lehetne a Tesco melletti Electroworld  parkoló is, de ott nincs mosdó, kaja stb. lehetőség. A Meki parkoló kiszámíthatatlan, lesz e hely, na meg ott nagy a nyüzsgés. Elfogadjátok a helyszínt, és az időpontot, vagy van jobb ötletetek?
Nekem szerintem tökéletes :D

Csazso

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 520
Re:Debrecen és környéke mikrotali
« Válasz #33 Dátum: 2012.05.15 19:42:59 »
Tényleg nem akarok beleszólni a szervezésbe, mert semmi közöm hozzá, de ha megnézitek a mikrotalis topik elejét úgy kezdődik, hogy Mickey beírta, hogy péntek este mikor és hol lesz. Aztán szépen lassan kialakult, hogy akit érdekelt úgy intézte a dolgot. Olyan időpont ugyanis nem lesz ami mindenkinek jó, de olyan igen, amivel jól lehet tervezni, mert lehet tudni, hogy x hetente mikor és hol. Bocsánat a beledudálásért...
Semmi probléma! Mivel alapvetően az én fejemben fordult meg a találkozó szervezés ötlete, és én hétköznap nem érek rá, ezért beszélgettünk hétvégéről.  A parkolási+ kajálási +mosdó lehetőség alapfeltétel. Többen jelezték, hogy nagyjából jó a szombat , valakinek inkább estefelé. Mint első találkozó, úgysem lehet tökéletes, akár a  szervezést is nézzük. Meglátjuk mennyien leszünk,  / egy másik Toyotás fórumon is meghintettem a dolgot, onnan is van már két jelentkező / . Ha kb 10-en összejönnénk,már jók vagyunk. A második, sokadik találkozó szervezés  biztos jobban alakul , lesznek ötleteink, stb. De az is lehet, hogy érdeklődés hiányában nem lesz indokolt továbbiakat szervezni . Mindenesetre , én már várom, hogy találkozzak a többi Corolla  / Toyota / mániással!!!
Olyan nincs, hogy egy Corolla nem indul  !!!

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Debrecen és környéke mikrotali
« Válasz #34 Dátum: 2012.05.15 20:47:28 »
Semmi probléma! Mivel alapvetően az én fejemben fordult meg a találkozó szervezés ötlete, és én hétköznap nem érek rá, ezért beszélgettünk hétvégéről.  A parkolási+ kajálási +mosdó lehetőség alapfeltétel. Többen jelezték, hogy nagyjából jó a szombat , valakinek inkább estefelé. Mint első találkozó, úgysem lehet tökéletes, akár a  szervezést is nézzük. Meglátjuk mennyien leszünk,  / egy másik Toyotás fórumon is meghintettem a dolgot, onnan is van már két jelentkező / . Ha kb 10-en összejönnénk,már jók vagyunk. A második, sokadik találkozó szervezés  biztos jobban alakul , lesznek ötleteink, stb. De az is lehet, hogy érdeklődés hiányában nem lesz indokolt továbbiakat szervezni . Mindenesetre , én már várom, hogy találkozzak a többi Corolla  / Toyota / mániással!!!
10 emberke szerintem ha összegyűl az elsőre nem hogy jó hanem tökéletes.
Remélem összejön egy olyan banda ami akár minden hétvégén össze tud ülni és dumálgatni stb.
És majd a többit hozza a társaság.  :clap:
Én nagyon várom.

Csazso

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 520
Re:Debrecen és környéke mikrotali
« Válasz #35 Dátum: 2012.05.15 21:11:35 »
Nem tudjátok, a Corában meddig lehet kaját venni az üzletsoron? Természetesen , feleséget, gyereket , menyasszonyt , barátnőt mindenki hozzon magával, amíg mi dumálunk a kocsikról, ők biztos feltalálják magukat .   
Olyan nincs, hogy egy Corolla nem indul  !!!

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23129
Re:Debrecen és környéke mikrotali
« Válasz #36 Dátum: 2012.05.15 21:19:24 »
Srácok, picit off leszek, de hátha tudnátok segíteni:
Debreceni barátunkék újból Corolla tulajok lesznek júliusban, legalábbis, akkor már kell nekik az autó. E12 Rolla jöhet szóba, 5ajtós, 1,4 vvt-i, vagy 1,4 d-4d. Az állapotról annyit, hogy a szokásos, itt elvárt korrekten vezetett szervizkönyv és általánosan jól karbantartott állapot legyen, a felszereltség nem elsődleges szempont.
Ha van esetleg az ismerősi körötökben ilyen Rolla, ne tartsátok magatokban, keressetek. Előre is köszi.  ;) :hug: ON
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Csazso

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 520
Re:Debrecen és környéke mikrotali
« Válasz #37 Dátum: 2012.05.15 21:21:43 »
 :eek: ilyen szemel fogok járkálni, és figyelek!
Olyan nincs, hogy egy Corolla nem indul  !!!

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Debrecen és környéke mikrotali
« Válasz #38 Dátum: 2012.05.15 21:36:30 »
Nem tudjátok, a Corában meddig lehet kaját venni az üzletsoron? Természetesen , feleséget, gyereket , menyasszonyt , barátnőt mindenki hozzon magával, amíg mi dumálunk a kocsikról, ők biztos feltalálják magukat .
Szerintem zárásig ami 20 óra 00 perc 19 órától minden nagyon olcsó "kiárusítás van"
ÁÁ első találkozóra nem szabad barátnőt vinni   :wub:

Ptom

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Debrecen és környéke mikrotali
« Válasz #39 Dátum: 2012.05.15 21:47:51 »
Sziasztok!
Én is ott leszek. Legalábbis mindent megteszek az ügy érdekében. Szombaton 21h-ig van nyitva a Cora ha minden igaz. Viszont ha a kajáldák zárnak még mindig lehet szalonnázni a szedanom csomiján.  :D 

Bepi ha jössz Debrecenbe kérlek szólj nekem is! Szívesen találkoznék veled.

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Debrecen és környéke mikrotali
« Válasz #40 Dátum: 2012.05.15 21:50:33 »
A találkozóig ki kéne fixolni a kocsit mert most nagyon ganén néz ki.  :whistling:

Csazso

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 520
Re:Debrecen és környéke mikrotali
« Válasz #41 Dátum: 2012.05.15 22:07:02 »
Az a minimum, hogy  tiszta kocsikkal megyünk!
Én viszem a családom, 4.5 éves a fiam, Toyota fan, úgyhogy  mindenki kocsija le lesz figyelve, kívül-belül !      / persze , csak ha megengeditek neki  /

A pedálos autója Toyota nevet kapott tőle, a rádió távirányítású  kocsija E15-ös Corolla stb.
Olyan nincs, hogy egy Corolla nem indul  !!!

Csazso

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 520
Re:Debrecen és környéke mikrotali
« Válasz #42 Dátum: 2012.05.15 22:10:06 »
Sziasztok!
Én is ott leszek. Legalábbis mindent megteszek az ügy érdekében. Szombaton 21h-ig van nyitva a Cora ha minden igaz. Viszont ha a kajáldák zárnak még mindig lehet szalonnázni a szedanom csomiján.  :D 

Bepi ha jössz Debrecenbe kérlek szólj nekem is! Szívesen találkoznék veled.

Üdv ezen a fórumon is !
 Füstölt- főtt, esetleg kenyér szalonnát enni, vagy nyárson, lobogó tűz mellett sütve gondoltad? :D
Olyan nincs, hogy egy Corolla nem indul  !!!

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Debrecen és környéke mikrotali
« Válasz #43 Dátum: 2012.05.15 22:22:11 »
Az a minimum, hogy  tiszta kocsikkal megyünk!
Én viszem a családom, 4.5 éves a fiam, Toyota fan, úgyhogy  mindenki kocsija le lesz figyelve, kívül-belül !      / persze , csak ha megengeditek neki  /

A pedálos autója Toyota nevet kapott tőle, a rádió távirányítású  kocsija E15-ös Corolla stb.
Akkor nem kicsit fan a gyerkőc :D
az enyémben ugrálhat :D

Csazso

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 520
Re:Debrecen és környéke mikrotali
« Válasz #44 Dátum: 2012.05.15 22:37:32 »
 ;)
Olyan nincs, hogy egy Corolla nem indul  !!!