Szerző Téma: Carina találkozók  (Megtekintve 118153 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kamikaze

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3324
  • Fuel Fanatic
Re:Carina találkozók
« Válasz #75 Dátum: 2013.02.28 19:23:49 »
Hogyne lenne tavaszi Carina találkozó!
Én támogatom, csak helyszin kellene, ahol lehet autókázni, bolondozni, fényképezkedni stb..  :D

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re:Carina találkozók
« Válasz #76 Dátum: 2013.03.01 10:02:51 »
Hogyne lenne tavaszi Carina találkozó!
Én támogatom, csak helyszin kellene, ahol lehet autókázni, bolondozni, fényképezkedni stb..  :D
Támogatom a helyszín gondos megválasztását én is. Bár túl sokat nem tudok bele segíteni.
Szerintem most kezdjük el az ötletek lehetőségek felvetését, még most van idő. Ha később állunk neki el lesz kapkodva.
Az időponttal még ráérünk, de a helyszín már fontosabb lenne.
Prius 2 - a mosolygós autó.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re:Carina találkozók
« Válasz #77 Dátum: 2013.03.01 10:08:32 »
A tavaszi talira nem jöttök Carinások? ;) Lesz autózás meg szórakozás is.

Idézetet írta: Mickey
2013 tavaszi találkozó !!!

Időpont: 2013.05.11-12  ,aki akar már 10-én (péntek) délután lejöhet.
Helyszín: Balaton-felvidék (szokásos szállás Szentbékkálla, jó, olcsó)
Szervező: Zénóka

Programok:
 - Szombat délelőtt - Veszprém állatkert
 - Szombat délután - Vitorlázás a Balatonon (Balatonfüred, egy jó nagy hajón mindenki)
 - Vasárnap délelőtt egy kisebb program még lehet.

Minden további infó, illetve bármi változtatás itt megtaláltok.
Illetve ide jöhetnek a kérdések, jelentkezések.
         

kamikaze

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3324
  • Fuel Fanatic
Re:Carina találkozók
« Válasz #78 Dátum: 2013.03.02 14:13:40 »
Rábaringet kellene megérdeklődni!

g.peter

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 319
Re:Carina találkozók
« Válasz #79 Dátum: 2013.03.03 21:47:41 »
Hogyne lenne tavaszi Carina találkozó!
Én támogatom, csak helyszin kellene, ahol lehet autókázni, bolondozni, fényképezkedni stb..  :D
Törökmező? Motoros találkozót is szoktak tartani. Megkérdezem milyen az erdei út, lehet-e még rajta menni? Ott nincs forgalom, kvázi zsákutca. Van parkoló, turistaház, tó, stb ...

Roadati

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 174
Re:Carina találkozók
« Válasz #80 Dátum: 2013.03.04 07:26:37 »
Mint újonc,örülnék 1 előbbi talinak is.Támogaton.Főleg azért is mert nyáron valszeg tartósan külföldön leszek...

kamikaze

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3324
  • Fuel Fanatic
Re:Carina találkozók
« Válasz #81 Dátum: 2013.03.06 12:21:09 »
Törökmező? Motoros találkozót is szoktak tartani. Megkérdezem milyen az erdei út, lehet-e még rajta menni? Ott nincs forgalom, kvázi zsákutca. Van parkoló, turistaház, tó, stb ...

g.peter!azt nagyon megköszönnénk, ha utánanéznél, terepszemlét tartanál, hogy alkalmas-e esetleg autózásra is!!  :clap:

g.peter

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 319
Re:Carina találkozók
« Válasz #82 Dátum: 2013.03.11 18:47:15 »
g.peter!azt nagyon megköszönnénk, ha utánanéznél, terepszemlét tartanál, hogy alkalmas-e esetleg autózásra is!!  :clap:
Végig szaladtam rajta. Sajnos a parkolótól az erdei út le van zárva(természet védelmi terület)., de a Kóspallag-Márianosztra útvonal nagyon jó. 90-100- akat mentem rajta. Kanyargós. Végsebességet nem itt kell kipróbálni.

Törökmező: turistaház, itató 7-vályú, forrás, horgász tó, erdei játszó tér, sátrazás, tűzrakás, sütés főzés.. stb.
Lehet hogy családdal együtt hamarabb el tudsz jönni, és tartalmasabb, és akkor nem úgy számolod hogy eljöttem x k-t néhány "megszálottal" találkozni, hanem egy jó program kerekedett esetleg egy egész hétvégére.

kamikaze

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3324
  • Fuel Fanatic
Re:Carina találkozók
« Válasz #83 Dátum: 2013.03.14 15:03:48 »
Köszi, a többiek nevében is, talomba helyezzük a dolgot, hátha többeknek is tetszik!
Én max haverral mennék, tehát családi banzáj kilőve.  :D

g.peter

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 319
Re:Carina találkozók
« Válasz #84 Dátum: 2013.03.19 12:43:58 »
Én már próbáltam szervezni néhány egyéb találkozót
Arra jöttem rá, hogy ha minél több emberrel kezdesz szervezkedni, mindenkinek lesz valami nyűgje.
Itt ég a távolság is számít. Keleten a nyugatiak, nyugaton a keletiek, mindkét esetben a középsők - "nyávognak".
Legalább 3 embernek össze kell beszélni és egyszerűen kitűzni a helyet és az időpontot. Aki akar odamegy. Úgy sem lesz mindenkinek jó, olyan nincs.
Én nem szervezkednék mivel itt a fórumon fiatal (egyébként meg nem) vagyok.
Gyííí..

kamikaze

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3324
  • Fuel Fanatic
Re:Carina találkozók
« Válasz #85 Dátum: 2013.03.20 23:32:22 »
Attól, hogy nem vagy régi még mindenki örülne, ha segitenél összehozni egy talit!
Én legalábbis! Sokan a régiek közül nem irnak rendszeresen... :(

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re:Carina találkozók
« Válasz #86 Dátum: 2013.03.21 22:24:47 »
Végig szaladtam rajta. Sajnos a parkolótól az erdei út le van zárva(természet védelmi terület)., de a Kóspallag-Márianosztra útvonal nagyon jó. 90-100- akat mentem rajta. Kanyargós. Végsebességet nem itt kell kipróbálni.

Törökmező: turistaház, itató 7-vályú, forrás, horgász tó, erdei játszó tér, sátrazás, tűzrakás, sütés főzés.. stb.
Lehet hogy családdal együtt hamarabb el tudsz jönni, és tartalmasabb, és akkor nem úgy számolod hogy eljöttem x k-t néhány "megszálottal" találkozni, hanem egy jó program kerekedett esetleg egy egész hétvégére.
Nem gondolom, h a végsebesség kipróbálása oly fontos lenne. tehát minden másra alkalmas lehet a terület. Indítani kell a szavazó linket, meg belőni néhány hétvégét.
Én az időjárás miatt a májust javasolnám, de jó egyéb hónap is. A családos találkozóban is benne vagyok. Én annak örülnék, ha minél többen jönnénk és rekordot döntene a létszám. Ráadásul az utolsó találkozó óta megduplázódott a rendszeren írók száma.
Prius 2 - a mosolygós autó.

kamikaze

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3324
  • Fuel Fanatic
Re:Carina találkozók
« Válasz #87 Dátum: 2013.03.22 13:11:11 »
Nem gondolom, h a végsebesség kipróbálása oly fontos lenne. tehát minden másra alkalmas lehet a terület. Indítani kell a szavazó linket, meg belőni néhány hétvégét.
Én az időjárás miatt a májust javasolnám, de jó egyéb hónap is. A családos találkozóban is benne vagyok. Én annak örülnék, ha minél többen jönnénk és rekordot döntene a létszám. Ráadásul az utolsó találkozó óta megduplázódott a rendszeren írók száma.

Szabolcs

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 686
Re:Carina találkozók
« Válasz #88 Dátum: 2013.03.22 20:21:55 »
 Találkozó engem is érdekel. Szentbékkálla szinte hazai pálya. Ott leszek mindenképpen!
 Szervezésben sajnos nem tudok segïteni most lefoglal agyilag a meló (alvállalkozóként dolgozom jelenleg és nem egyszerű a történet) amint ebből kilábalok benne vagyok a szervezésben is.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re:Carina találkozók
« Válasz #89 Dátum: 2013.03.24 13:43:55 »
Jössz akkor a tavasz talira? :)