Szerző Téma: Kerékpárok, rollerek, segway  (Megtekintve 96376 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #210 Dátum: 2014.08.31 13:02:13 »
Csúnya a 22"-os is, akkor inkább egy 29-es, nekem sok versenyzőtársam tért át rá és azt mondják vissza nem ülnének a 26-osra.  A 29-es sokkal könnyeben átlépi a gödröket-kavicsokat és azt mondják lefelékben is jóval stabilabb. Ezt olyanok mondták akik 10 éve versenyszerűen nyomják, tehát nem mende-monda.

Igen, a spinning az egy olyan dolog amitől nem leszel kemény, irodai munkásoknak nap végi levezetésnek jó, meg nőknek akik formában akarják tartani a testüket.
Én a Börzsöny lábánál lakom, ott szoktam edzeni, meg néha-néha átmegyek a Pilisbe ha van kivel.
A 29" az felniméret? :hmmmm: Őszintén a 26-os meg a 28-as mindig is szokásos méret volt, minek kellett attól eltérni. Bár ezeken belül is elég sok méret van :D

TZoli

  • Vendég
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #211 Dátum: 2014.08.31 17:43:22 »
AZ, de természetesen más a váz is, van 27.5-ös is.

TZoli

  • Vendég
Re: Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #212 Dátum: 2014.08.31 17:44:53 »
Arra van meromuszer, celszerszam a fogsor kiegyensitve, es azt nezed mennyire megy bele, mennyire vekonyodott el...

Nekem az XT lánc megnyúlik már 4 hónap használat után, de én minden évben sort+láncot cserélek.

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #213 Dátum: 2017.06.17 10:43:04 »
A Nexus 3 agyváltós bringánál hogyan tudom kivenni a hátsó kereket? Gyorsabban fogy a levegő az abroncsból mint ahogy a lábpumpa töltené.
A Yarisba még kivett első kerékkel sem fér, úgyhogy szervíz nem opció.

xpet

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 667
  • Auris 1.6 Luna 2008
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #214 Dátum: 2017.06.17 14:00:33 »

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #215 Dátum: 2017.06.19 09:49:18 »
Köszönöm!

din90

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #216 Dátum: 2017.10.01 16:09:52 »
Sziasztok,
jól látom némi neten turkálás után, hogy a '06-os LB-re vonóhorog híján csak a tetőre szerelhető megoldás marad, ha (3db) bringát akarnék szállítani? Találtam ugyan - azt hiszem - '02-ig gyártott autóhoz, de az ugye nem '06... :D
Esetleg valaki próbálta betuszkolni az autóba? (Hátsó ülés lehajt, kerék ki, nyereg le.)

Köszönöm!
„A versenyzés az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #217 Dátum: 2017.10.02 13:21:40 »
Sziasztok,
jól látom némi neten turkálás után, hogy a '06-os LB-re vonóhorog híján csak a tetőre szerelhető megoldás marad, ha (3db) bringát akarnék szállítani? Találtam ugyan - azt hiszem - '02-ig gyártott autóhoz, de az ugye nem '06... :D
Esetleg valaki próbálta betuszkolni az autóba? (Hátsó ülés lehajt, kerék ki, nyereg le.)

Köszönöm!
Van Toyota tetőcsomgatartó is, de én a Thule-t ajánlom. Megveszed a keresztrudakat és utána már tetszés szerint választhatsz bringatartót. Én 2 bringát gond nélkül szoktam tetőn vinni, de ha nagyon akarnám 4 elférne.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

din90

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #218 Dátum: 2017.10.03 04:34:05 »


Van Toyota tetőcsomgatartó is, de én a Thule-t ajánlom...

Csak kíváncsiságból. Van valami baja a Toyotásnak vagy egyszerűen csak jobb a Thule?
„A versenyzés az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #219 Dátum: 2017.10.03 06:35:57 »
A zárszerkezete közel sem olyan masszív.
music     

din90

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #220 Dátum: 2017.10.03 07:35:04 »
A zárszerkezete közel sem olyan masszív.
Oh, értem. Köszönöm (Mondinak is, természetesen :))
« Utoljára szerkesztve: 2017.10.03 08:02:04 írta din90 »
„A versenyzés az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10320
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #221 Dátum: 2017.10.03 14:06:12 »
úgy néz ki, hogy beruházás következik: eddig nagyjából a nagycsaládban levetett szirsz@arokkal jártak a gyerekek, de a nejem megelégelte. úgyhogy valszeg vennem kell két biciklit meg egy harmadikat is a feleségemnek. az még kérdéses, hogy kell-e negyedik is - mármint nekem.  asszem el kell battyogni egyszer a decathlonba és bevásárolni... a törpének van rendes laufradja, meg kap az anyja kormányára egy ülést.

és akkor kelleni fog a szállításukhoz is valami. vonóhorgom nincs, tetősínem meg van, úgyhogy akkor a tetőn fognak utazni. milyet érdemes venni? az én fő szempontom, hogy olcsó legyen. meg persze ne essenek le fentről menet közben.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #222 Dátum: 2017.10.03 15:11:52 »
úgy néz ki, hogy beruházás következik: eddig nagyjából a nagycsaládban levetett szirsz@arokkal jártak a gyerekek, de a nejem megelégelte. úgyhogy valszeg vennem kell két biciklit meg egy harmadikat is a feleségemnek. az még kérdéses, hogy kell-e negyedik is - mármint nekem.  asszem el kell battyogni egyszer a decathlonba és bevásárolni... a törpének van rendes laufradja, meg kap az anyja kormányára egy ülést.

és akkor kelleni fog a szállításukhoz is valami. vonóhorgom nincs, tetősínem meg van, úgyhogy akkor a tetőn fognak utazni. milyet érdemes venni? az én fő szempontom, hogy olcsó legyen. meg persze ne essenek le fentről menet közben.
Én biztosan előbb körülnéznék a használt piacon (főleg Belguimban). Olcsóbban és jobb kerékpárt találhatsz így.

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #223 Dátum: 2017.10.03 16:22:38 »

Csak kíváncsiságból. Van valami baja a Toyotásnak vagy egyszerűen csak jobb a Thule?
A Toyotát is a Thule gyártja, sok különbség nincs, talán csak a zárban, ahogy mondják.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #224 Dátum: 2017.10.03 17:13:07 »
Én biztosan előbb körülnéznék a használt piacon (főleg Belguimban). Olcsóbban és jobb kerékpárt találhatsz így.
mi az a belguim??
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки