Szerző Téma: Kerékpárok, rollerek, segway  (Megtekintve 96368 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #30 Dátum: 2012.09.01 22:47:43 »

Nagyon tetszik ez a konnyed suhanas :)

Na meg csak egy szendvicset és 2 liter vizet fogyaszt 50 km-en  :D

xpet

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 667
  • Auris 1.6 Luna 2008
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #31 Dátum: 2012.09.02 19:16:29 »
Én Sports Tracker-t használok Androidon, de megy Almán, Nokián és Win mobilon is. Nekem tetszik és ingyenes.
« Utoljára szerkesztve: 2012.09.02 19:19:02 írta xpet »

leszilaci

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 663
  • _@_/"
Re: Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #32 Dátum: 2012.09.03 19:44:14 »
Na meg csak egy szendvicset és 2 liter vizet fogyaszt 50 km-en  :D
Naja, meg a valtot beallittatni öccá' , es a defektjavitas is ennyi volt hazafele jovet (kell vennem pumpat, es defektjavito keszletet)

A tuskek monnyanak le!

Szerencse,h egy autoszerelo muhelytol nem messze eresztett le(feltavnal, dunakeszire aterve), es adtak levegot...onnan pont kibirta a kovetkezo benzinkutig(mint az idiota, tekertem ezerrel), aztan onnan a foti gumisig kisziszigte magat.

Nameg, azert szerencse, m ha hajnalban, fel6-kor kapom a tusket, akkor fullcumi :)

Szoval, ma ócó'bb lett volna kocsival :D

Reggel ilyet birtam gurulni:
http://www.endomondo.com/workouts/ug20OJxCFok

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #33 Dátum: 2012.09.15 08:59:36 »
énis használom ezt az endomondot.
van egy 42km-es hortobágyi etapom,meg pár db pesti. soroksár dunaparttol fel a csepeli átjáróig meg vissza.(11km) meg millio kis tekerés a városban,azokért be sem kapcsolom a telon a progit. kicsit hátrányos,h a telon (galaxy ace) percekig nem leli meg a gps jelet. adatforgalom alapján meg soha nem adja meg a pontos helyemet.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

TZoli

  • Vendég
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #34 Dátum: 2013.01.29 21:10:32 »
Mai szerzemény:   :wub:

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_1_29_huunziyo22.jpg

Ez finoman szólva is iszonyat mutatós, szerelem volt első látásra, tudni illik a kicsikéről, hogy a váz full karbon!!! és a felszereltség is odavág.
Nem volt olcsó, de még így is félár körül volt, kiállítási darab volt Németo.-ban, minimálisat gurult csak, de ez látszik is minden alkatrészén, teljesen új.
10.8kg jelenleg, de könnyítéssel indul a tavasz, a gumikat kell lecserélnem Continental Race King-ekre, mert ezek túl durvák, úgy máris nyerek kb. fél kilót velük.
Pedál is egyenlőre "taposós" azt a boltba lejmoltam, mert az nem volt rajta.

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #35 Dátum: 2013.01.29 21:16:43 »
Mai szerzemény:   :wub:

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_1_29_huunziyo22.jpg

Ez finoman szólva is iszonyat mutatós, szerelem volt első látásra, tudni illik a kicsikéről, hogy a váz full karbon!!! és a felszereltség is odavág.
Nem volt olcsó, de még így is félár körül volt, kiállítási darab volt Németo.-ban, minimálisat gurult csak, de ez látszik is minden alkatrészén, teljesen új.
10.8kg jelenleg, de könnyítéssel indul a tavasz, a gumikat kell lecserélnem Continental Race King-ekre, mert ezek túl durvák, úgy máris nyerek kb. fél kilót velük.
Pedál is egyenlőre "taposós" azt a boltba lejmoltam, mert az nem volt rajta.
Nagyon menő!Ezzel fogsz járni a műhelybe? ;)

TZoli

  • Vendég
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #36 Dátum: 2013.01.29 21:34:35 »
Nem kizárt, 11km csak otthonról, de én a hosszabb távokat szeretem.

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #37 Dátum: 2013.01.29 21:51:10 »
Zoli, graulálok, kiváló cucc! A Focus nálunk kevésbé ismert márka, de Németországban elég jónevű márkának számít!
Sok jót kívánok hozzá!
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #38 Dátum: 2013.01.29 21:54:30 »
Nem kizárt, 11km csak otthonról, de én a hosszabb távokat szeretem.
Az pont jó reggeli tornának, meg este levezetésnek.

TZoli

  • Vendég
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #39 Dátum: 2013.01.29 22:03:59 »
Az pont jó reggeli tornának, meg este levezetésnek.

Este levezetésnek, meló után olyan 50km-ek letekerése szokott jól esni, Duna mentén végig Dunakesziig oda-vissza. De ezt meg kell kínálni hegynek is ;)

TZoli

  • Vendég
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #40 Dátum: 2013.01.29 22:11:06 »
Zoli, graulálok, kiváló cucc! A Focus nálunk kevésbé ismert márka, de Németországban elég jónevű márkának számít!
Sok jót kívánok hozzá!

Köszönöm :flowers:
Igen valóban nálunk "annyira" még nem elterjedt, de már több Focus bolt is van, 13. kerben is most nyílt a Reno udvarban, és már nálunk Vácon is van aki Focus-okkal kereskedik, csak marha drágák 200 ezerért olyanokat árulnak ami alap gagyi felszereltségű.
Az enyémnek csak a váza majdnem 1000 euró, komplett bike 450-500e körül mozog ezzel a felszereltséggel.  Ez most "téli" áron volt, megviselt, de ilyen alkalom 5 évben 1X van.
Alig várom a jó időt, hogy hasíthassak vele :cool2:
« Utoljára szerkesztve: 2013.01.29 22:15:11 írta TZoli »

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10320
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #41 Dátum: 2013.01.30 11:01:23 »
látszik rajta, hogy komoly gép, az biztos.
kb. 15 évvel ezelőttig nekem is volt egy relatíve jó, kicsi vázas, mozgékony mtb-m, de igazából sose szerettem tekerni. szerintem a biciklizés az nem sport, hanem egy városon belüli helyváltoztatási alternatíva...mondjuk most, hogy nőnek a gyerekek, téma lett a családban...ha én magam számára valaha beruházok egy bringába, az tuti, hogy elektromos lesz

TZoli

  • Vendég
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #42 Dátum: 2013.01.30 13:53:45 »
szerintem a biciklizés az nem sport, hanem egy városon belüli helyváltoztatási alternatíva...

Ki-ki melyiket választja, én a mozgás-kikapcsolódás-sport miatt vettem.

« Utoljára szerkesztve: 2013.01.30 13:58:42 írta TZoli »

MFerenc

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1935
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #43 Dátum: 2013.01.30 14:27:10 »
Mai szerzemény:   :wub:

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_1_29_huunziyo22.jpg

Ez finoman szólva is iszonyat mutatós, szerelem volt első látásra, tudni illik a kicsikéről, hogy a váz full karbon!!! és a felszereltség is odavág.
Nem volt olcsó, de még így is félár körül volt, kiállítási darab volt Németo.-ban, minimálisat gurult csak, de ez látszik is minden alkatrészén, teljesen új.
10.8kg jelenleg, de könnyítéssel indul a tavasz, a gumikat kell lecserélnem Continental Race King-ekre, mert ezek túl durvák, úgy máris nyerek kb. fél kilót velük.
Pedál is egyenlőre "taposós" azt a boltba lejmoltam, mert az nem volt rajta.
Szép bicaj, gartula hozzá!

Ez meg az én "old school" bringám (az agyváltós , kardános mellett ez a "néha mehetek terepre is" gép; a váz emlékeim szerint '96-os modell, nálam több, mint 10 éve, már-már retro... :D ) :

(anno számolgattam az alkatrészek árát, sokkal többe volt, mint amennyiért az E10-et vettem, pedig az se volt olcsó az akkori felhozathoz képest...)

alvaro84

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 190
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #44 Dátum: 2013.01.30 14:28:37 »
Ki-ki melyiket választja, én a mozgás-kikapcsolódás-sport miatt vettem.

Én praktikumból, hogy ne kelljen gyalog menni a faluba, ami 4km-re van tőlünk (belsőégésű motort ilyen rövid távra az ember lehettőleg nem indít be). Mindamellett remek kikapcsolódás-szórakozás, jobb időben, amikor nem a havon kell leráncibálni az útra, nagyon élvezetes köröket tettem vele, amikor pedig tényleg jó idő volt, még munkába is mentem vele (2*23km, jó huplis tájon). Fölfedeztem, hogy nagyon jó helyre költöztünk biciklizés szempontjából, többfele vezető, alacsony forgalmú utak vannak erre: lehet menni Bodajknak, Kincsesbányának, Isztimérnek, Bakonykútinak, meg van egy csomó erdei út is l'art pour l'art.

Jó dolog a bicikli nagyon, szerintem.