Szerző Téma: MR2  (Megtekintve 171584 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

ChipMan

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 9
MR2
« Válasz #45 Dátum: 2007.02.26 18:53:51 »
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "ChipMan"
Idézetet írta: "Misi"

Az MKI-es MR2 két féle verzióban volt.
Katalizátor nélkül 124LE és katalizátorral 115LE. A motor az AE86-os GT Corolla motorja is volt.


Akkor jól gondoltam, hogy hülyén van kitöltve az adatlapja... 85LE... Akkor ez ténylegesen vagy 115 vagy 124.
Az 1050kg-ot is soknak tartom...


A 85 a kW lesz, mert úgy jön ki a 115 LE.
A piros viszont az erõsebb kivitel.


Végül is nem mentem el megnézni, mert otthon le lettem róla beszélve és ahogy nézem, el is vitte valaki.
Remélem szeretni fogja!  :)

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
MR2
« Válasz #46 Dátum: 2007.02.26 19:35:14 »
Misi már megválaszolta a kérdéseket, de látom amúgy is lekéstem a választ.  :pofa:
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

ChipMan

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 9
MR2
« Válasz #47 Dátum: 2007.02.27 12:51:52 »
Idézetet írta: "Lymphater"
Misi már megválaszolta a kérdéseket, de látom amúgy is lekéstem a választ.  :pofa:


Az avatarod alapján gondolom, de nem a tiéd az az ultrawebes honlap, ahol a service man is fent volt,
meg gyorsulási eredmények? :D
Azért mesélhetnél a kocsiról...

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
MR2
« Válasz #48 Dátum: 2007.02.27 22:17:30 »
Jól gondolod  :nagymosoly: .
Bár az se lenne nagy baj ha lenne itthon még egy ilyen mr2 (kétszínû festéssel).
Ha nézted a uw-s honlapot akkor sok mesélni valóm már nem lehet lévén az egy elég teljes leírása az autónak.

Sajnos az a baj a típussal, hogy nehéz olyan autót venni, ami nem hulladék. Megveszik, hajtják  egy fél évet, aztán rájönnek mennyit kellene rá költeni majd eladják. :sir:
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

ChipMan

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 9
MR2
« Válasz #49 Dátum: 2007.02.28 14:00:12 »
Idézetet írta: "Lymphater"
Jól gondolod  :nagymosoly: .
Bár az se lenne nagy baj ha lenne itthon még egy ilyen mr2 (kétszínû festéssel).
Ha nézted a uw-s honlapot akkor sok mesélni valóm már nem lehet lévén az egy elég teljes leírása az autónak.

Sajnos az a baj a típussal, hogy nehéz olyan autót venni, ami nem hulladék. Megveszik, hajtják  egy fél évet, aztán rájönnek mennyit kellene rá költeni majd eladják. :sir:


Magyar oldalon szinte semmi használható infót nem találtam az mkI-rõl, leszámítva a honlapodon.
Gratula a honlaphoz!  :tapsi:

Akkor jobb is, h nem ugrottam bele, mert eléggé romnak nézett ki a kocsi a fotók alapján.

Be lett már szerelve a kocsidba az új moci?

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
MR2
« Válasz #50 Dátum: 2007.03.08 13:20:51 »
Sziasztok! Nagy álmom egy SW20as, de sajna mostnaában nem sokan akarják eladni, vajon miért is? :)
 Akinek van sw20asa az legyen már oly kedves meséljen már róla hogy mit is tud és mennyire élvezetes, bár az élvezetett nem vonom kétségben hiszen Toyota:)
gy Toyota sosem hagy cserben...

Thas

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
MR2
« Válasz #51 Dátum: 2007.04.15 21:44:23 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Sziasztok! Nagy álmom egy SW20as, de sajna mostnaában nem sokan akarják eladni, vajon miért is? :)
 Akinek van sw20asa az legyen már oly kedves meséljen már róla hogy mit is tud és mennyire élvezetes, bár az élvezetett nem vonom kétségben hiszen Toyota:)


Nem nagyon pörög az MR2 fórum, azért remélem még olvasod.
 
A hasznaltauto.hu-n (http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1156959&command=ugras&screenwidth=1280) most van egy fekete turbo(!) eladó. Ha lenne fölösleges pénzem ilyenre akkor már lecseréltem volna a GTI-met erre, de így még megnézni sincs szívem :(

SW20-ból ha jót akarsz ne vegyél GTI-t mert az 1220kg-hoz kevés a 155Le/185Nm. Ha veszel csakis klímásat, mert azzal is meg lehet benne izzadni ha meredeken süt be a nap. 15"-os felninél nagyobbat pedig nem érdemes rárakni még akkor sem ha ránézésre "kívánja".

Ezektõl eltekintve nagyon jó autó, el nem cserélném semmire, csak kár hogy amikor vettem nem volt eladó turbo :(

Üdv.: Thas

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
MR2
« Válasz #52 Dátum: 2007.04.18 15:00:30 »
Igen kösz láttam ezt a hirdetést és fáj is érte a szivem hogy nincs most rá pénzem nekem sem :S

Én eddig csak sima 2000es benzineseket láttam GTI-t még nem mondom nem sokat tudok de tuti SW20-at fogok venni, mert nagyon tetszik, a motor ereje nem téma, mert ugyebár Celica motor van benne vagy mit emlitettek és meg lehet azt is épiteni!!! Vagy ha úgy alakúl kap valami GZE motort !!! De nekem azért az a közel 160 ló is elég lenne most csak 100 van a Starletem alatt :S És még nem érzem mert rosszúl rakták össze a motorom, elvezérelték nagyon :S Most keresek másik szerelõt de nem nagyon mernek belenyulni a motorba mert nem ismerik és félnek tõle:S

Idézetet írta: "Thas"
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Sziasztok! Nagy álmom egy SW20as, de sajna mostnaában nem sokan akarják eladni, vajon miért is? :)
 Akinek van sw20asa az legyen már oly kedves meséljen már róla hogy mit is tud és mennyire élvezetes, bár az élvezetett nem vonom kétségben hiszen Toyota:)


Nem nagyon pörög az MR2 fórum, azért remélem még olvasod.
 
A hasznaltauto.hu-n (http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1156959&command=ugras&screenwidth=1280) most van egy fekete turbo(!) eladó. Ha lenne fölösleges pénzem ilyenre akkor már lecseréltem volna a GTI-met erre, de így még megnézni sincs szívem :(

SW20-ból ha jót akarsz ne vegyél GTI-t mert az 1220kg-hoz kevés a 155Le/185Nm. Ha veszel csakis klímásat, mert azzal is meg lehet benne izzadni ha meredeken süt be a nap. 15"-os felninél nagyobbat pedig nem érdemes rárakni még akkor sem ha ránézésre "kívánja".

Ezektõl eltekintve nagyon jó autó, el nem cserélném semmire, csak kár hogy amikor vettem nem volt eladó turbo :(

Üdv.: Thas
gy Toyota sosem hagy cserben...

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
MR2
« Válasz #53 Dátum: 2007.05.17 09:07:56 »
sziasztok hozzáértõk!

klikk

Errõl az autórol tud valaki valamit? szerelembe estem :szivecske:
kisa
born to ride

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
MR2
« Válasz #54 Dátum: 2007.05.17 21:27:57 »
Az értelmetlen kerekektõl eltekintve csinos. Nem magas egy picit az ára? :hmm:
Gabe 254.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
MR2
« Válasz #55 Dátum: 2007.05.18 08:01:12 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Az értelmetlen kerekektõl eltekintve csinos. Nem magas egy picit az ára? :hmm:


tudom, hogy a teljesítmény nem indokolja a kerekeket, de nekem nagyon tetszik úgy, egy sárvédõszélesítést elbírna..... az ár meg szvsz irányár... tizenéves sportautókat szerintem viszonylag nehéz eladni, tehát alkuképesnek gondolom... A tulajjal még nem beszéltem, elõbb el kéne adnom a kis Corit... azzal picit túlvállaltam magam hitelszempontból... lenne más helye is a pénznek, de még azt is át kell gondolni... ebbe meg szerelmes lettem elsõ látásra :szivecske:
kisa
born to ride

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10680
MR2
« Válasz #56 Dátum: 2007.05.18 09:57:37 »
Nekem a hátsó vasalódeszkája nagyon nem jön be, persze tudom, ízlések és pofonok.
Amúgy korrektnek tûnik, a kocsi a kora miatt valószínûleg már volt törve, de ha normális a tulaj, akkor majd úgy is tájékoztatni fog mindenrõl...  :hmm:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Gab

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 16
MR2
« Válasz #57 Dátum: 2007.05.18 11:46:02 »
Idézetet írta: "kis_andras"
sziasztok hozzáértõk!

klikk

Errõl az autórol tud valaki valamit? szerelembe estem :szivecske:



Sajnos az autó két darabból van összerakva. :(

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
MR2
« Válasz #58 Dátum: 2007.05.18 13:31:17 »
Idézetet írta: "Gab"
Idézetet írta: "kis_andras"
sziasztok hozzáértõk!

klikk

Errõl az autórol tud valaki valamit? szerelembe estem :szivecske:



Sajnos az autó két darabból van összerakva. :(


Hol jársz te ahol a madár se jár?
Médiasztár  :D
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

Gab

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 16
MR2
« Válasz #59 Dátum: 2007.05.18 15:38:33 »
Idézetet írta: "Lymphater"
Hol jársz te ahol a madár se jár?
Médiasztár  :D

;)