Szerző Téma: Milyen autót vegyek?  (Megtekintve 1790092 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9522
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1260 Dátum: 2011.11.08 14:22:42 »
Én úgy visszaflegmáztam nekik a KIA szalonból a távozás után (amikor érdeklődött a belső minőségellenőr hogy meg voltam-e elégedve a tranzakcióval, beszélgetésünk végén remegő hanggal köszönte meg, hogy válaszoltam kérdéseire), hogy belső vizsgálatot indítottak, és az értékesítő bukta az eddigi bónuszpontjait. Gondolom Karácsonyra nem fogja a zsíros prémiumot hazavinni.

Nehogy már ne pont a vevővel ne bánjanak kulturáltan, amikor több milliós tételről beszélünk. Ebből élnek, tanuljanak meg tisztelettudóan bánni azokkal, akiktől a kenyerüket kapják. Akármilyen kicsit is vett az illető.

BloodRedSandman

  • Vendég
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1261 Dátum: 2011.11.08 14:24:11 »
Miért? Mi történt?

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1262 Dátum: 2011.11.08 14:26:40 »
szerintem a hondák minősége jobb. bár szerintem a mazdáké is, pláne az utóbbi pár évben  :devil:
Én ezt nem tapasztaltam/tapasztalom. Az aktuális Accord belseje pl. semmivel nem minőségibb, mint az aktuális Avensisé. Stb.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9522
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1263 Dátum: 2011.11.08 14:30:04 »
Miért? Mi történt?
Hosszú... leírtam már nekik is, meg a cee'd forumba is betettem, de ez itt már egyrészt nagyon OFF lenne, másrészt nincs értelme rágódni rajta.
Lényeg, hogy amint már biztosak abban, hogy ügyfelük vagy (adás/vételi aláírva), mehet a lehúzás.
Mindent megígérnek előtte, majd utólag kiderülnek az apróságok, hogy hát mégse, meg nem úgy van, stb. Tartozékokról volt szó.

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1264 Dátum: 2011.11.08 14:30:30 »
A minoseg nem nyomkodhato muszerfaltol minoseg. Ez alapjan a mai Toyota kinalat 95%-a pocsek minosegu  ;) Egyedul az Avensis pihe puha. Az osszes tobbi rideg, kopogos tejfeles doboz filing belulrol.  ;)


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

BloodRedSandman

  • Vendég
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1265 Dátum: 2011.11.08 14:37:04 »
Hosszú... leírtam már nekik is, meg a cee'd forumba is betettem, de ez itt már egyrészt nagyon OFF lenne, másrészt nincs értelme rágódni rajta.
Lényeg, hogy amint már biztosak abban, hogy ügyfelük vagy (adás/vételi aláírva), mehet a lehúzás.
Mindent megígérnek előtte, majd utólag kiderülnek az apróságok, hogy hát mégse, meg nem úgy van, stb. Tartozékokról volt szó.

Huh... komoly...

BloodRedSandman

  • Vendég
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1266 Dátum: 2011.11.08 14:39:50 »
A minoseg nem nyomkodhato muszerfaltol minoseg. Ez alapjan a mai Toyota kinalat 95%-a pocsek minosegu  ;) Egyedul az Avensis pihe puha. Az osszes tobbi rideg, kopogos tejfeles doboz filing belulrol.  ;)

Lehet, hogy uncsi már a téma, de én csak azt tudom felhozni amim van... nálunk a műszerfal utazó felöli részét is már puhával borították és az ajtók is puha műbőr borítást kaptak alápárnázva... ahogy néha beülök mai átlagautókba, ebből a szempontból nem nagyon érzek külömbséget, se fejlődést...

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1267 Dátum: 2011.11.08 14:53:36 »
Latod ezt mondom. Hiaba puha a Miata muszerfala, a minosege...  :tt2:  :1eye:
Amugy van ket haverom, el tudnad Oket vinni a Miataval? Egy kanyarral  [rohog]


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

BloodRedSandman

  • Vendég
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1268 Dátum: 2011.11.08 14:55:09 »
:D Jó de csak egy kanyarra! És kanyarív felénél kéne majd cserélniük :D

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1269 Dátum: 2011.11.08 14:57:04 »
Én ezt nem tapasztaltam/tapasztalom. Az aktuális Accord belseje pl. semmivel nem minőségibb, mint az aktuális Avensisé. Stb.

Ülj be egy aktuális accordba. Ne fotón, nézd, ülj bele! Ezt az Accordot a Honda a 3-as BMW konkurensének szánta, ennek megfelelően igen minőségi belül.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1270 Dátum: 2011.11.08 15:37:38 »
szerintem a hondák minősége jobb. bár szerintem a mazdáké is, pláne az utóbbi pár évben  :devil:
Foleg az utobbi egy honapban  ;)


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9522
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1271 Dátum: 2011.11.08 15:40:44 »
Az 1996 Toyota Corolla XLI-ben is puha volt a műszerfal meg a kormány. Idén adtam el, nagyon kis túlzással még szinte gyári állapotban volt a műszerfala. Igaz, meg is volt vigyázva az évek során. A kormány a puhasága miatt jobban kopott, ez meg is látszik - ennek ellenére nagyon kellemes fogású.

Sokan amikor beültek a kocsiba, mondták is - ilyen jó minőségű (és állapodtú) műszerfalat a mai közép-kategóriás autókba nem tesznek. Igaz is.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9522
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1272 Dátum: 2011.11.08 15:43:04 »
Huh... komoly...
Hozzá teszem, egy igazán nívós, patinás márkakereskedésről van szó... Az ember nem gondolná...

BloodRedSandman

  • Vendég

BloodRedSandman

  • Vendég
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #1274 Dátum: 2011.11.08 15:48:14 »
Hozzá teszem, egy igazán nívós, patinás márkakereskedésről van szó... Az ember nem gondolná...

... ezt csodálom a magyarokban! sír a szájuk, hogy nincs vásárló, de eladni vagyis É-R-T-É-K-E-S-Í-T-E-N-I a 99% NEM AKAR ...