Szerző Téma: Milyen autót vegyek?  (Megtekintve 1764350 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #10860 Dátum: 2017.07.20 09:47:06 »
Nekem is van Dokkeres ismerősöm. Az megvan, hogy a műanyag övtakaró felett nem kárpitozottak az oszlopok, hanem kasztni színre le van festve ugyanúgy, mint kívül? És nincs benne tetőkárpit. Tippelj milyen a zajkomfortja :wacko:
Bocsika, de olasz autó után nincs olyan hogy jó autó. Fel kell fognod hogy vannak a te világodon kívül más igénnyel rendelkező emberek is :D
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

Deka

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1102
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #10861 Dátum: 2017.07.20 11:16:35 »
Bocsika, de olasz autó után nincs olyan hogy jó autó. Fel kell fognod hogy vannak a te világodon kívül más igénnyel rendelkező emberek is :D

Bocsika, olasz autó után csak olyan van, hogy jobb autó :D

Sorry, ez magas labda volt
'10 Avensis 1.8 Valvematic Wagon
'07 Yaris  1.8 TS

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #10862 Dátum: 2017.07.20 11:22:51 »
Bocsika, olasz autó után csak olyan van, hogy jobb autó :D

Sorry, ez magas labda volt

Volt már olasz autód? Vezettél már olasz autót? Vittek már olasz autóval? Ültél már egyáltalán olasz autóba? Ha nincs legalább két igened, akkor nincs miről beszélgetni.
kisa
born to ride

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #10863 Dátum: 2017.07.20 11:46:12 »
Volt már olasz autód? Vezettél már olasz autót? Vittek már olasz autóval? Ültél már egyáltalán olasz autóba? Ha nincs legalább két igened, akkor nincs miről beszélgetni.
Ne legyé olaszbuzzer! :D
Sikerült magas labdává fogalmaznom a mondatot, lecsapta :D
Sajnos be kell vállalnunk, hogy mi szó nélkül boldogak vagyunk, ők meg folyamatosan keresik az önigazolást :D
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #10864 Dátum: 2017.07.20 14:10:28 »
Nekem is van Dokkeres ismerősöm. Az megvan, hogy a műanyag övtakaró felett nem kárpitozottak az oszlopok, hanem kasztni színre le van festve ugyanúgy, mint kívül? És nincs benne tetőkárpit. Tippelj milyen a zajkomfortja :wacko:
Ezen nem gondolkodtam, Dokker nekem feleslegesen túl nagy, magas autó. Az MCV az tetszik, elég nagy és értelmesebb dolog mint egy Duster :hmmmm:
Más: ha a Mercédes adta a Daciához a nevét, akkor azért nem lehet olyan rossz? :yes:
Nem mintha a Mercédest ma megbízható autónak tartanám (mint régen volt), tele tömik őket okosságokkal, amik aztán nem válnak be, hibaforrások. És a piac is így ítéli meg: hasonlíts össze egy új áron 12 millás Mercit egy  új áron 6 millás Avéval,10-en éves korában szinte egy árban vannak :D

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #10865 Dátum: 2017.07.20 16:45:12 »
Ne legyé olaszbuzzer! :D
Sikerült magas labdává fogalmaznom a mondatot, lecsapta :D
Sajnos be kell vállalnunk, hogy mi szó nélkül boldogak vagyunk, ők meg folyamatosan keresik az önigazolást :D

Hát jó. Gondoltam irányba teszem az életét. Ezt szántam napi jócselekedetnek, de akkor kitalálok valami mást, ő meg akkor Toyotázzon tovább  :tt2:
kisa
born to ride

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #10866 Dátum: 2017.07.20 18:58:24 »
Volt már olasz autód? Vezettél már olasz autót? Vittek már olasz autóval? Ültél már egyáltalán olasz autóba? Ha nincs legalább két igened, akkor nincs miről beszélgetni.
Andriska, Toyota forumon nem istenítünk olaszt. Arra ott az olasz autós fórum. [emoji6]
Itt a japókat szeretjük, ezért vagyunk itt és nem ott.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #10867 Dátum: 2017.07.20 19:28:26 »
Andriska, Toyota forumon nem istenítünk olaszt. Arra ott az olasz autós fórum. [emoji6]
Itt a japókat szeretjük, ezért vagyunk itt és nem ott.

Én mindet szeretem, azért vagyok itt is, és ott is. Megvan mindennek az előnye is, és a hátránya is, aztán ki-ki igénye, pénze, preferenciái szerint válogathat. Miért ne lehetne az egyéb autók topicba bármilyen autóról bármit mondani? Pistike :lol:
kisa
born to ride

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12155
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #10868 Dátum: 2017.07.20 19:46:02 »
apropó , Mercedes.. rengeteg Mercit látok mostanában. ( vagy csak lehet direkt figyelem?  :whistling: )

mintha újra divatba jött volna.  újak, régebbiek, vannak szép állapotú pápaszemes mergák is.
ma sokat láttam
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #10869 Dátum: 2017.07.20 21:28:53 »
Én mindet szeretem, azért vagyok itt is, és ott is. Megvan mindennek az előnye is, és a hátránya is, aztán ki-ki igénye, pénze, preferenciái szerint válogathat. Miért ne lehetne az egyéb autók topicba bármilyen autóról bármit mondani? Pistike :lol:
Mert ez a milyen autót vegyek topic, a Toyota Fórumon. [emoji6]
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #10870 Dátum: 2017.07.20 21:42:49 »
Mert ez a milyen autót vegyek topic, a Toyota Fórumon. [emoji6]
A topic szerint akár szóba jöhetne más is mint Toyota :hmmmm:
De valahogy mindig a Toyotánál kötünk ki :1eye:

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #10871 Dátum: 2017.07.20 21:57:53 »
Mert ez a milyen autót vegyek topic, a Toyota Fórumon. [emoji6]
Offtopic fórumrészben vagyunk   :hmmmm:
Itt is csak Toyotát szabad ajánlani? Írjuk át a nevét "milyen Toyotát vegyek?"-re :surrender:
kisa
born to ride

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #10872 Dátum: 2017.07.20 22:05:30 »
Offtopic fórumrészben vagyunk   :hmmmm:
Itt is csak Toyotát szabad ajánlani? Írjuk át a nevét "milyen Toyotát vegyek?"-re :surrender:
Ne sírjál, neked egyik se jó, azért mindig lecseréled valami másra. Ha majd 5 év múlva is Alfád lesz, akkor elhisszük, hogy elhiszed, hogy jó autó az [rohog]

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #10873 Dátum: 2017.07.20 22:19:39 »
Ne sírjál, neked egyik se jó, azért mindig lecseréled valami másra. Ha majd 5 év múlva is Alfád lesz, akkor elhisszük, hogy elhiszed, hogy jó autó az [rohog]


Nincs olyan kocsi, ami mindenre jó. Egy kombi Superb méretű kocsi kellene GS450h hajtáslánccal Alfa tervezéssel, Alfa futóművel, Alfa beltéri anyagokkal.
De a Skodába kicsi volt a 170lovas motor, kínlódott, meg zabált, meg buta belseje, buta futóműve volt, a Lexus gyakorlatilag két személyes, olyan kicsi, az Alfa se valami nagyon nagy, de legalább van csomagtere, meg megy, mint az állat.
kisa
born to ride

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re:Milyen autót vegyek?
« Válasz #10874 Dátum: 2017.07.20 22:52:12 »

Nincs olyan kocsi, ami mindenre jó. Egy kombi Superb méretű kocsi kellene GS450h hajtáslánccal Alfa tervezéssel, Alfa futóművel, Alfa beltéri anyagokkal.
De a Skodába kicsi volt a 170lovas motor, kínlódott, meg zabált, meg buta belseje, buta futóműve volt, a Lexus gyakorlatilag két személyes, olyan kicsi, az Alfa se valami nagyon nagy, de legalább van csomagtere, meg megy, mint az állat.
Miután meg volt chippelve...
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i