Típusok - TOYOTA > Corolla & Auris

Zörejek, nyikorgások stb.

(1/383) > >>

ovidiu:
Minden idegesítõ zörej ami a motorból, beltérbõl v. egyéb helyrõl hallható :evil:

ovidiu:
Sziasztok!
Megtaláltam a csomagtartóból hallaható egyik zörej forrását :D  A tettes az elakadásjelző háromszög volt, ami minden úthibánál zörgött, mivel egy számmal nagyobb volt a műanyag doboza. Beletunkoltam szivacsot, így most ez a zörej megszünt.
Viszont még mindig nyikorog - mostmár mindkét - első ülés és a bal B oszlop mellől (talán a hátsó ajtó) is jön vmi. zörej+a kormány mögött is néha zörög vmi...

üdv,

Peter:
Nekem a biztonsagi ovek csatja nyikorog neha, biztos hogy neked az ules?

Kacsabi:
A kormány mögötti zörgést nálam az okozta, hogy kormányoszlop felső burkolata és a műszerfal egymáshoz verődött ha olyan kedve volt. Szivacsot tömtem az arcába úgyhogy most nem zörög a mocsodék.

ovidiu:

--- Idézetet írta: "Peter" ---Nekem a biztonsagi ovek csatja nyikorog neha, biztos hogy neked az ules?
--- Idézet vége ---


Nekem az ülés - megmozgattam úgy hogy nem ült benne senki és az anyósülés bal hátsó része nyekereg. Valami műanyag illesztés lehet, de nem akartam szétszedni. Nem tudom, hogy a márkaszervizben foglalkoznának-e vele, de azért majd említem.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése