Szerző Téma: Yaris HSD  (Megtekintve 326137 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

hummerdikk

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 39
Re:Yaris HSD
« Válasz #915 Dátum: 2014.03.31 15:49:23 »
Azért egy 20e Ft-os szőnyegnél ez eléggé gáz  :nono:

Sajnos gaz, de gondolom kedves parod hasznalja tobbet a kocsit es edasnyamnal is megtapasztaltam mar, hogy a noi cipok, valahogy nincsenek baratsagban az auto szoveteivel  :whistling: :devil:
Viszont komolyra forditva a szot, szerintem az osszes ilyen velur, pluss stb. anyagu szonyeg egyik gyartonal se er semmit. Meg kell venni a gumiszonyeget, aminek oldalt vegig pereme van (!!!!) (igy telen a cipon maradt ho elolvadas utan nem folyik ki, siman ki lehet onteni stb). Lehet, hogy nem olyan szep, de a legpraktikusabb, ha koszos, akkor benzinkuton leborotvalod, megtorlod es kesz, illetve jobban ellenall az egyeb behatasoknak is.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re:Yaris HSD
« Válasz #916 Dátum: 2014.03.31 16:50:01 »
Maximálisan egyetértek. Ez a nem-gumi szőnyeg trend is egy akkora hülyeség már. Nem csak hogy anyagában gyengébb, sáros időben az ember úgy össze tudja mocskolni hogy semmivel nem jön ki belőle. Mi értelme?
Szerintem egy átlagos autóba rendes gumiszőnyeg való - én eddig mindenhol alapból el se fogadtam a plüsst. KIÁ-t is amikor vettük mondtam is a szalonban az eladónak, eredeti gumiszőnyeget legyen szíves tenni bele, az eredeti plüss helyére, amit megtarthat magának.

Persze egy Lexus-ban hülyén néz ki a gumiszőnyeg - na de az nem is az átlagember kategóriája, aki időnként sárban kénytelen tapicskolni.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re:Yaris HSD
« Válasz #917 Dátum: 2014.03.31 16:52:10 »
Ami lehet, hogy bejon egyszer nalunk is: olcsobb parkolas/ingyenes hibrid/elektromos/stb. autok tulajainak. Nagyon remelem, hogy atvesszuk ezt egyszer a "fejlett" orszagoktol, mert akkor mar nem is kell szamolni, hogy mi eri meg.
:yes: :yes: :yes:
Biztos lehetsz benne, hogy ez be fog következni, szerintem nem is olyan soká.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re:Yaris HSD
« Válasz #918 Dátum: 2014.03.31 17:17:55 »
Elektromosra esetleg, hibridből már túl sok van ahhoz hagyjanak annyi pénzt kifolyni.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re:Yaris HSD
« Válasz #919 Dátum: 2014.03.31 19:46:08 »
Sajnos gaz, de gondolom kedves parod hasznalja tobbet a kocsit es edasnyamnal is megtapasztaltam mar, hogy a noi cipok, valahogy nincsenek baratsagban az auto szoveteivel  :whistling: :devil:
Viszont komolyra forditva a szot, szerintem az osszes ilyen velur, pluss stb. anyagu szonyeg egyik gyartonal se er semmit. Meg kell venni a gumiszonyeget, aminek oldalt vegig pereme van (!!!!) (igy telen a cipon maradt ho elolvadas utan nem folyik ki, siman ki lehet onteni stb). Lehet, hogy nem olyan szep, de a legpraktikusabb, ha koszos, akkor benzinkuton leborotvalod, megtorlod es kesz, illetve jobban ellenall az egyeb behatasoknak is.
Én a gumiszőnyegre szavaztam, de a női nyomás erősebb volt  ;)
Amúgy a párom a vezetéshez kényelmes cipőt vesz fel, majd kiszállás után cseréli "nőire".  :)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Egükém

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1221
  • Jó munkásember!
    • Egümotors
Re:Yaris HSD
« Válasz #920 Dátum: 2014.03.31 21:01:04 »
Szevasztok!

Valaki árulja el, hogy mennyi km után térül meg a hibrid móka? Illetve mikor éri meg hibrid autót venni. Én amit eddig számoltam, akkor a Yaris használt benzinesként éri meg a legjobban, amikorra már az értékének a felét kb. elvesztette, nagyjából 3 év alatt.
Avagy mit nem vettem számításba?
Whis sok balesetmentes km-t kívánok az új verdával!


Pusztán a feeling megéri!!  :clap: :clap:

hummerdikk

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 39
Re:Yaris HSD
« Válasz #921 Dátum: 2014.03.31 22:30:08 »
Persze egy Lexus-ban hülyén néz ki a gumiszőnyeg - na de az nem is az átlagember kategóriája, aki időnként sárban kénytelen tapicskolni.
Lattad mar a CT200h arlistat? Majdnem Auris HSD, szoval... En ultem mar luxus autoban, ahol szinten gumiszonyeg volt. Szerintem nem a kocsi ara, hanem a tulaj hozzaallasa hatarozza meg. Nagyon budos tud lenni egy par nap utan is a "textil" szonyeg  :D :D :D Az a szag, ami nem valo egyik kocsiba se. ::)

Én a gumiszőnyegre szavaztam, de a női nyomás erősebb volt  ;)
Amúgy a párom a vezetéshez kényelmes cipőt vesz fel, majd kiszállás után cseréli "nőire".  :)
Ejjj, ez az elnyomas, na nembaj, majd a kovetkezo szettnel mar parod is belatja, hogy gumi kell  :whistling:

:yes: :yes: :yes:
Biztos lehetsz benne, hogy ez be fog következni, szerintem nem is olyan soká.
Nagyon tamogatnam! Nem lehetne valahol kezdemenyezni?  :otlet:

Elektromosra esetleg, hibridből már túl sok van ahhoz hagyjanak annyi pénzt kifolyni.
Hidd el, ha emiatt none a hibrid autok sora (mondjuk csak full hibrid parkolhatna ingyen pl  :devil: ), akkor a CO normait az orszag el/berbe tudna adni! Az pedig nagyon nagy business lenne!  ;)

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re:Yaris HSD
« Válasz #922 Dátum: 2014.04.02 20:30:30 »
Ma valami csodával határos módon felkerültek a nyári kerekek. Egyik helyen felvettem a felnit és a gyűrűket, másik helyen a kerékcsavarokat, otthon a gumikat és a sarki gumis meg összerakta, felszerelte.

'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Krisz7777

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 140
Re:Yaris HSD
« Válasz #923 Dátum: 2014.04.03 13:17:45 »
Ez is szép felni!
:)
Úrinő benzinessel jár...

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Re:Yaris HSD
« Válasz #924 Dátum: 2014.04.04 19:14:41 »
Sajnos gaz, de gondolom kedves parod hasznalja tobbet a kocsit es edasnyamnal is megtapasztaltam mar, hogy a noi cipok, valahogy nincsenek baratsagban az auto szoveteivel  :whistling: :devil:

El kell, hogy keserítselek, nem csak a szövetekkel, de a gumiszőnyeggel sem. A magas sarok simán kilyukasztja a gumiszőnyeget is.  :tt2:
Nekem van mindkettő a kocsihoz. De a szövetet jobban preferálom, mert sajnos a gumiszőnyeg nem barátkozik a laposabb cipőimmel és tönkreteszi őket. (Biztos ez a bosszú a magas sarokért.  [rohog])
Szilvi 62

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Re:Yaris HSD
« Válasz #925 Dátum: 2014.04.04 19:17:19 »
Mindenki újít, fejleszt ahogy látom :)

énisénis

Nagyon szép felni. Idén sajna se energiám, se időm felnit keresgélni, így marad a parasztosabb dísztárcsás változat. Még a nyári gumik sem kerültek fel a kocsira, pedig már épp ideje lenne.  :D
Szilvi 62

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re:Yaris HSD
« Válasz #926 Dátum: 2014.04.07 07:38:19 »
Nagyon szép felni. Idén sajna se energiám, se időm felnit keresgélni, így marad a parasztosabb dísztárcsás változat. Még a nyári gumik sem kerültek fel a kocsira, pedig már épp ideje lenne.  :D
Nade Szilvi! Tessen gyorsan felpattintatni a nyári gumikat, gondolom Te sem téli csizmában jársz már  ;)
Felniből nincs túl nagy lehetőség, ami méretben passzol: van a gyári (130e Pavona és 200e Podium), vagy vannak a "tömegfelnik", itt már csak az elképzelés és a pénztárca kérdése.  :flowers:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

hummerdikk

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 39
Re:Yaris HSD
« Válasz #927 Dátum: 2014.04.08 07:08:00 »
El kell, hogy keserítselek, nem csak a szövetekkel, de a gumiszőnyeggel sem. A magas sarok simán kilyukasztja a gumiszőnyeget is.  :tt2:
Nekem van mindkettő a kocsihoz. De a szövetet jobban preferálom, mert sajnos a gumiszőnyeg nem barátkozik a laposabb cipőimmel és tönkreteszi őket. (Biztos ez a bosszú a magas sarokért.  [rohog])
Sajnos igazad van, de ezert mondom, hogy kell egy valtocipo a kocsiba, foleg azert, mert a holgyek nem orulnek, ha letorik a sarkuk es valljuk be, a magassarku labbeliket nem ilyen igenybevetelre tervezik  :D

Nagyon szép felni. Idén sajna se energiám, se időm felnit keresgélni, így marad a parasztosabb dísztárcsás változat. Még a nyári gumik sem kerültek fel a kocsira, pedig már épp ideje lenne.  :D
Ejj ejj, akkor kopnak a telik rendesen  :cry:  ::) Amugy jo az a disztarcsa, ha veletlenu melle sikerulne egy padkahoz parkolas, bar en is szeretnek felnit, de sajnalom ra a 100-200 ezret jelen pillanatban. Inkabb elautozom azt a penzt  ::)

Krisz7777

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 140
Re:Yaris HSD
« Válasz #928 Dátum: 2014.04.16 20:48:07 »
Nagyon szép felni. Idén sajna se energiám, se időm felnit keresgélni, így marad a parasztosabb dísztárcsás változat. Még a nyári gumik sem kerültek fel a kocsira, pedig már épp ideje lenne.  :D

Köszi. :)

Nem parasztos a dísztárcsa sem. Ha tudsz, akkor érdemes gyárit keresni (találni?) rá. Valahogy tényleg passzol.
Amit még néztem: Ronal R51, nézd meg:
http://files.vau-max.de/images/2008/11/e69db5d55a9e4a924181d20a7db79a61.jpg
Úrinő benzinessel jár...

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re:Yaris HSD
« Válasz #929 Dátum: 2014.04.16 21:53:59 »
Ez az R51 nagyon jól mutat. Nem a Podiumra hajaz egy kicsit? Külön tetszik a színe  :clap: :yes:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i