Felhasználónév: Jelszó:

Szerző Téma: EZ Wash autótisztítás, autóápolás  (Megtekintve 9640 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BloodRedSandman

• Vendég
EZ Wash autótisztítás, autóápolás
« Dátum: 2011.03.31 11:43:08 »

Helló mindenki!

Az EZ Wash csatlakozik a Toyota klub támogatói közé! :)
Idézem a kedvezményt:
"Extra és Prémium mosási csomagok árából -10% kedvezmény a Lurdy ház mélygarázsában lévő EZ Wash autómosónál."

Miből állnak extra szolgáltatásaink?

Külső mosás, ablaktisztítás, felni tisztítás, gumiápolás, külső műanyagápolás, továbbá light wax, bogároldás.

Az autó karosszériáját gőzzel minden részletében aprólékosan megtisztítjuk. Különös figyelmet fordítunk az olyan részekre, ahol a szennyeződés könnyen megbújik. Az autóra rakódott bogármaradványokat eltávolítjuk.
Az összes üvegfelületet foltmentesen tisztává varázsoljuk ablaktisztító szer segítségével.A felniket, gumiabroncsokat felnitisztító szerrel bepermetezzük, majd egy kefe segítségével eldolgozzuk a felületen. Rövid hatóidő után gőzzel a felnire ragadt szennyeződést maradéktalanul eltávolítjuk. A felni minden apró zugában tisztítunk.A gumiabroncsokat vízbázisú gumiápoló szerrel kezeljük.

Nem használunk szilikont!
A külső műanyagokat szilikonmentes ápolószerrel kezeljük, hogy eredeti színüket visszanyerjék. A karosszériát egy speciális waxszal fújjuk be és töröljük át. Ez egyedülálló ragyogást és tartós védelmet kölcsönöz a felületnek.

Extra belső tisztítás:
Kivesszük a szőnyegeket az autóból. Kiporszívózzuk őket.
A gumiszőnyegeket gőzzel megtisztítjuk.
Az autó kárpitozott részeit átporszívózzuk.
A műszerfalat nedves mikroszálas kendővel áttöröljük.
A kendővel elérhetetlen részeket ecsettel takarítjuk ki.
Az ajtókereteket, falcokat gőzzel tisztítjuk.
Az üvegeket üvegtisztító szerrel áttöröljük
A műanyag felületeket és gumiszőnyegeket szilikonmentes ápolószerrel áttöröljük.
Az autó légterét szagsemlegesítővel kezeljük, mely megszűnteti a kellemetlen szagokat.

Extra külső-belső tisztítás:
Az autó karosszériáját gőzzel minden részletében aprólékosan megtisztítjuk. Különös figyelmet fordítunk az olyan részekre, ahol a szennyeződés könnyen megbújik.
Az autóra rakódott bogármaradványokat eltávolítjuk
Az összes üvegfelületet foltmentesen tisztává varázsoljuk ablaktisztító szer segítségével.
A felniket, gumiabroncsokat felnitisztító szerrel bepermetezzük, majd egy kefe segítségével eldolgozzuk a felületen. Rövid hatóidő után gőzzel a felnire ragadt szennyeződést maradéktalanul eltávolítjuk. A felni minden apró zugában tisztítunk.
A gumiabroncsokat vízbázisú gumiápoló szerrel kezeljük. Nem használunk szilikont!
A külső műanyagokat szilikonmentes ápolószerrel kezeljük, hogy eredeti színüket visszanyerjék.
A karosszériát egy speciális waxszal fújjuk be és töröljük át. Ez egyedülálló ragyogást és tartós védelmet kölcsönöz a felületnek.
Az üvegeket üvegtisztító szerrel áttöröljük.
A műanyag felületeket és gumiszőnyegeket szilikonmentes ápolószerrel áttöröljük.
Az autó légterét szagsemlegesítővel kezeljük, mely megszűnteti a kellemetlen szagokat.

Miből állnak prémium szolgáltatásaink?

Az autó karosszériáját gőzzel minden részletében aprólékosan megtisztítjuk. Különös figyelmet fordítunk az olyan részekre, ahol a szennyeződés könnyen megbújik.
Az autóra rakódott bogármaradványokat eltávolítjuk.
Az összes üvegfelületet foltmentesen tisztává varázsoljuk ablaktisztító szer segítségével.

A felniket, gumiabroncsokat felnitisztító szerrel bepermetezzük, majd egy kefe segítségével eldolgozzuk a felületen. Rövid hatóidő után gőzzel a felnire ragadt szennyeződést maradéktalanul eltávolítjuk. A felni minden apró zugában tisztítunk.
A gumiabroncsokat vízbázisú gumiápoló szerrel kezeljük.
Nem használunk szilikont!
A külső műanyagokat szilikonmentes ápolószerrel kezeljük, hogy eredeti színüket visszanyerjék.
A karosszériát carnauba waxszal kézzel átwaxoljuk, melynek eredményeként az autó egy mély fényt kap és úgy csillog, mintha új lenne! A wax tartós, hónapokon át hatásos UV védelmet biztosít az autónak.

Prémium belső tisztítás:
Az autó szellőzőrendszerét száraz gőzzel járatuk át, mely megöli az itt megtelepedett baktériumokat.

Prémium külső-belső tisztítás:

Az autóra rakódott bogármaradványokat eltávolítjuk.
A gumiabroncsokat vízbázisú gumiápoló szerrel kezeljük. Nem használunk szilikont!
A karosszériát carnauba waxszal kézzel átwaxoljuk, melynek eredményeként az autó egy mély fényt kap és úgy csillog, mintha új lenne! A wax tartós, hónapokon át hatásos UV védelmet biztosít az autónak.
Az autó szellőzőrendszerét száraz gőzzel járatjuk át, mely megöli az itt megtelepedett baktériumokat.

Továbbiakban igyekszem én és az EZ Wash is a segítségetekre lenni. Rendszeresen nézni fogják a fórumot és válaszolnak majd az esetlegesen felmerülő kérdésekre. Remélem segítettem ezzel a klub életét és elégedettek lesztek, én és a Mazzag már azok vagyunk ;)
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.31 12:00:41 írta Cimbi »

EZ Wash

• Újonc
  • *
    • www.facebook.com/ezwash
Re: EZ Wash autótisztítás, autóápolás
« Válasz #1 Dátum: 2011.03.31 12:06:51 »
Üdv Mindenkinek! Ha valakinek valamilyen gondja, problémája, kérdése van, ami autótisztítással, autóápolással, autókozmetikával kapcsolatos, ne habozzatok megosztani velünk!

pzs

• Vendég
« Válasz #2 Dátum: 2011.03.31 12:13:30 »
Decemberben voltam naluk. Dragabb, mintha sajat kezuleg lemosnam, de ilyen szep meg sosem volt a dzsaris. Nem dijnyertes fotok, de szerintem magukert beszelnek. Vizet pedig annyit hasznaltak, mint amennyi latszik az auto korul :D.

Felnit kulon ecsettel tisztitottak :D. Szoval ajanlom mindenkinek  :sorcerer:

kleingy

• Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • Autó: T27 1.6
« Válasz #3 Dátum: 2011.03.31 12:13:51 »
Én személy szerint már nagyon várom a személyes tapasztalatot a nyári talin.  :yes:

BloodRedSandman

• Vendég
« Válasz #4 Dátum: 2011.03.31 12:18:35 »
Én személy szerint már nagyon várom a személyes tapasztalatot a nyári talin.  :yes:

Sajnos nem tudnak jönni az időpont miatt. :( De lesznek hostess csajok és hideg víz ;)

csufár

• Megszállott
  • Autó: Toyota Prius+ Lounge 2013
« Válasz #5 Dátum: 2011.03.31 15:15:32 »
én voltam ott tavaly, amikor otthon jártunk. a tulaj kijött és feleannyi idősnek tippelte a kocsit, mint amennyi volt :) a belsőt szuperül megcsinálták, a bőrápolás nagyon jónak látszott. kívülről már nem volt akkora etvasz, koszos kocsit, úgy tűnik, nemigen tudnak letakarítani, csak olyat, amit az ember egyébként rendszeres mosat :) a felnik több helyen koszosak maradtak. viszont nagyon jól sikerült a szélvédőkezelés azzal a nano-izével, nekem ostanra kopott le, szóval kb. 7-8 hónapig marad fent. nyűron újra elmegyek, elsősorban a belső miatt, meg újra rárakatom a nanoizét a szélvédőre. és minden toyotára kedvezmény van, vagy hogy van ez?

mondi

• Klubtag
  • Megszállott
  • Autó: 2006. Corolla Luna HB 1.4 (4ZZ-FE)
« Válasz #6 Dátum: 2011.03.31 15:27:51 »
és minden toyotára kedvezmény van, vagy hogy van ez?

Gondolom klubtagoknak  :whistling: .
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

• Mindig itt van
  • Autó: '89 Celica 2.0 GT st162
« Válasz #7 Dátum: 2011.03.31 15:38:50 »

Sajnos nem tudnak jönni az időpont miatt. :( De lesznek hostess csajok és hideg víz ;)

Micsodaaa? Hol lesznek hostess lányok ?:D
Just drive for fun

BloodRedSandman

• Vendég
« Válasz #8 Dátum: 2011.03.31 16:44:50 »

Micsodaaa? Hol lesznek hostess lányok ?:D

Hát a nyári talin :)

Trotter66

• Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
  • Autó: Toyota Prius Mk 3, Toyota Corolla E110 1,8 USDM
« Válasz #9 Dátum: 2011.04.01 20:00:28 »
Itt pihen előttem az asztalomon egy Ajándékutalvány, amit a lányomtól kaptam.  Szerintem itt az ideje beváltani.  Viszem a típusidegen tiszteletbeli "Toyota-kislányt.  :D :D :D

Cimbi, jövő héten csütörtök délelőtt merre jársz? Nem talizunk a Lurdy-ban a mosóban?
Sors bona nihil aliud

EZ Wash

• Újonc
  • *
« Válasz #10 Dátum: 2011.04.01 21:24:02 »
Decemberben voltam naluk. Dragabb, mintha sajat kezuleg lemosnam, de ilyen szep meg sosem volt a dzsaris. Nem dijnyertes fotok, de szerintem magukert beszelnek. Vizet pedig annyit hasznaltak, mint amennyi latszik az auto korul :D.

A képeket kiszedtem az idézetből.
Felnit kulon ecsettel tisztitottak :D. Szoval ajanlom mindenkinek  :sorcerer:

Kedves pzs,

örülünk, hogy elégedett voltál! Reméljük, hamarosan viszont látunk!
« Utoljára szerkesztve: 2011.04.01 23:43:32 írta musspici »

EZ Wash

• Újonc
  • *
« Válasz #11 Dátum: 2011.04.01 21:57:43 »
én voltam ott tavaly, amikor otthon jártunk. a tulaj kijött és feleannyi idősnek tippelte a kocsit, mint amennyi volt :) a belsőt szuperül megcsinálták, a bőrápolás nagyon jónak látszott. kívülről már nem volt akkora etvasz, koszos kocsit, úgy tűnik, nemigen tudnak letakarítani, csak olyat, amit az ember egyébként rendszeres mosat :) a felnik több helyen koszosak maradtak. viszont nagyon jól sikerült a szélvédőkezelés azzal a nano-izével, nekem ostanra kopott le, szóval kb. 7-8 hónapig marad fent. nyűron újra elmegyek, elsősorban a belső miatt, meg újra rárakatom a nanoizét a szélvédőre. és minden toyotára kedvezmény van, vagy hogy van ez?

Kedves csufár,

sajnálattal olvastam, hogy nem voltál megelégedve a külső mosással. A felnik esetében az is előfordulhatott, hogy a fékpor belesült a felnikbe, így az elszíneződött. Mivel nem szeretnénk tüskéket hagyni senkiben, ha hibázunk, azt lehetőség szerint igyekszünk helyrehozni. Ezért szeretnénk meghívni téged egy ingyen külső mosásra, hogy bebizonyítsuk, nálunk az ügyfél elégedettsége az első! Kérlek, privát üzenetben küldd el az elérhetőségeidet, hogy egyeztetni tudjunk a részletekről!
Arról mindenkit biztosíthatok, hogy az igazán koszos autókat is meg tudjuk tisztítani, s erre a bizonyíték nem más, mint azok az autók, melyek Kolontárról és Devecserről érkeztek be hozzánk, vörös iszappal borítva, a vörös iszap katasztrófa után!
A felajánlott kedvezmény csak Toyota Klub tagok által vehető igénybe, a klubkártya felmutatásával, kizárólag a Lurdy ház mélygarázsában lévő EZ Wash autómosóban.

A nanotechnológiás szélvédőbevonatot, melyre 6 hónap garanciát vállalunk, mindenki számára ajánlom! Amellett, hogy esős időben megakadályozza a vízfátyol kialakulását, így nem kell ablaktörlőt használni, csökkenti a fénytörést is (biztonságosabb vezetés!), illetve megakadályozza a karcok kialakulását, és a szennyeződések megtapadását az üvegen!

BloodRedSandman

• Vendég
« Válasz #12 Dátum: 2011.04.02 00:51:14 »
Itt pihen előttem az asztalomon egy Ajándékutalvány, amit a lányomtól kaptam.  Szerintem itt az ideje beváltani.  Viszem a típusidegen tiszteletbeli "Toyota-kislányt.  :D :D :D

Cimbi, jövő héten csütörtök délelőtt merre jársz? Nem talizunk a Lurdy-ban a mosóban?

Délelőttönként dolgozom, viszont csütörtök este 9től ottvagyok elég sokáig ;)

Trotter66

• Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
« Válasz #13 Dátum: 2011.04.02 17:47:46 »
Sajnos nekem a délőttök a jók inkább, beindítom a napot, a melóhelyen, aztán csinálok magamnak egy kis időt.  ;)
Na ekkor tudnék a Lurdyba menni pancsoltatni.  :hug:
Én 7köznap már este 9-kor majdnem alszok, lévén 4:30-kor csörög a vekker...  :cry:
Sors bona nihil aliud

Trotter66

• Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
« Válasz #14 Dátum: 2011.04.02 17:51:19 »
Kedves EZ Wash!

Csütörtökön (04.14)  de. 09:30-kor lenne egy szabad hely?
Lenne akkor egy PKB-m.

P. Tamás aláírással van egy ajándékutalványom erre a célra.  :D

Köszi a visszajelzést!

Sors bona nihil aliud