Típusok - TOYOTA > Sportautók

Supra

(1/101) > >>

Supra:
Helló mindenkinek!!!! Egy makói fiatal srác wok, és nagyon szeretem az autókat. Leginkább a Toyotát. Azon belül is a kedvencem a Supra. Ha nem sportautó, akkor Lexus. Véleményeket szeretnék kapni a Suprákról, leginkább az utolsó generációrol. Köszi.[/b]

rezol:

--- Idézetet írta: "Supra" ---Helló mindenkinek!!!! Egy makói fiatal srác wok, és nagyon szeretem az autókat. Leginkább a Toyotát. Azon belül is a kedvencem a Supra. Ha nem sportautó, akkor Lexus. Véleményeket szeretnék kapni a Suprákról, leginkább az utolsó generációrol. Köszi.
--- Idézet vége ---
Szerintem a http://www.toyotasportautoklub.hu/ on több sikerrel járhatsz. :roll:

Supra:
Nyugi ismerem. Csa az a baj h az utolso gen-ből nem sok fut a környéken.... :((

Xtrem:

--- Idézetet írta: "Supra" ---Nyugi ismerem. Csa az a baj h az utolso gen-ből nem sok fut a környéken.... :((
--- Idézet vége ---


Nekem is az egyik kedvenc modellem,sajnos az utolsó gen igen ritka,és pl egy 94-es példányért is elkérnek 5,3M ft-t.
Jó,hogy így tartja az árát,de nekem nem egyhamar lesz meg a rávalóm  :(

raki:
ha érdekel valakit van 15 megányi celica és 47 megányi supra manualom. Mindenféle ábrák meg ilyesmi vannak benne. Ha érdekel valakit, akkor küldjön egy privát üzenetet, mert ebben a topicban nem nagyon leszek megtalálható vagy esetleg a Carina topicba egy publikus üzenetetm ott néha előfordulok.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése