Toyota Klub Magyarország Egyesület > Márkakereskedők

Toyota Szerviz Sopron (EAST-TECH CAR Kft.)

<< < (8/8)

agabor:
Újabb (75000-res) szerviz Sopronban a Priussal. Ez "kis" szerviz: olaj- és szűrőcsere, ill. pollenszűrő. Kb. 2 hete vettem észre, hogy a kocsi hasán bal hátul a műanyag takarólemez rögzítőeleme leesett, ezért a lemez lóg egy 1-1,5 centit. Kértem a pótlását.

Mindent szépen megcsináltak, továbbá:
- töltöttek be egy kis fékfolyadékot, mert kevés volt
- kicserélték a hónapok óta kiégett jobb első helyzetjelzőt - én mindig tompítottal járok, ez LED-es, ezért nem érdekelt a kis izzó
- plusz nagy örömömre most sikerült lefuttatniuk a hibridgarancia-ellenőrzést, amit megkapott a kocsi a következő évre.

Továbbra is tudom ajánlani őket.

rezsofriedrich:
Idézetet írta: rezsofriedrich - 2017.09.12 19:52:36
Nem volt sérülve, első tulaj vagyok és szinte már betegesen precízen ápolom a kocsimat... :wub: Yaris 2006 1,3
A mai megbeszélés lezajlott, alváz teljesen érintetlen, sehol a az égvilágon egyetlen rozsda 11 év után!
A TH-nak mennek a fotók. Állítólag ilyenkor a Toyota Europa (Brüsszel) bírálja el és az a gyakorlat, hogy "elemcsere" lesz. Na itt kicsit elgondolkodtam, hogy ezért a jobb hátsó oldalt küszöbtől tetőig levágják  :helpsmilie: (+ponthegesztéseket kifúrják), jó az énnekem?  :?: Egy kis lemezív miatt? Azt tanácsolta egy baráti karosszériás, hogy ezt csak akkor engedjem meg, ha a rozsdagarancia ezzel kitolódik. Ha nem, akkor felesleges ekkora beavatkozás. Most várom a választ...egy biztos: olyan jó az "alja", hogy egy alvázvédelmet mindenképpen megfinanszírozok ezek mellett. (ugyanis nem tervezem a kocsi eladását)

Megtörtént!
Teljes jobb hátsó elemcsere...nagyon nagy köszönet a soproni East Car Szerviznek. Szép munkát végeztek, senki nem mondja meg, hogy ott elemcsere volt. A munkák során a leírt hely belső felén, az ellenoldali merevítőszakasz is lyukas volt már (lehet, hogy onnan került be a víz és panghatott) amit a garancián felül szintén kicseréltek költségmentesen! Kaptam teljesen ingyen cserekocsit a javítás idejére. Szép volt fiúk! Köszi!  :clap:

agabor:
Senki a fórumról nem hordja hozzájuk a kocsiját, csak én? :)

Most hétfőn voltam ott éves szervizen és az előző hozzászólásom óta mindegyiket ott végeztettem el. Minden rendben, korrektek, segítőkészek, bár időnként a kommunikáció kicsit balfék. :) De továbbra is ajánlom őket.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése