Szerző Téma: Celica  (Megtekintve 600556 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

LionTR

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 150
    • http://www.abbys.hu
Re: Celica
« Válasz #1320 Dátum: 2011.06.02 13:20:34 »
Viszont akárhol bármilyen webárúházba keresek, ezek a nevek vannak, coupe-nak írják a mienket.

Persze, mert nem foglalkoznak vele annyira / nem érdekli őket.

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 522
Re: Celica
« Válasz #1321 Dátum: 2011.06.02 15:53:05 »
Viszont akárhol bármilyen webárúházba keresek, ezek a nevek vannak, coupe-nak írják a mienket.

Persze, mert nem foglalkoznak vele annyira / nem érdekli őket.

Hát igen.ilyen ez a popszakma...
Just drive for fun

Namek

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
  • '95 Celica 2.0 GT
Re: Celica
« Válasz #1322 Dátum: 2011.06.02 19:03:39 »
Motort akkor nem érdemes piszkálni? Mivel tudnék pár lovat kicsikarni belőle? Ötletek? Lassan úgy érzem egyszerűbb lenne st205-re cserélni... Hajtás, motor csere mibe fájhat? Nagy saccra...
Enyimé klimás, de az is szervízre vár...huh már, így is szállnak az ezresek...

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: Celica
« Válasz #1323 Dátum: 2011.06.02 19:06:42 »
Motor csere az állapot függő szerintem  :flowers: Na meg, hogy melyik 3SGTE mocit tennéd bele az 5 féléből...
Na meg, hogy mit akarsz belőle kihozni, viszont szerintem csak FWD, azaz elsőkerekes autót tudsz a későbbiekben használni, bár ebbe nem vagyok biztos.
Meg nem ártana hozzá futómű, fék, gumi :)
Pár lóerőt hozhat egy normális direktszűrő, sportkipufogó, esetleg komplett rendszer, de ne várjál sokat...
Józsi vagyok :-)

Namek

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
  • '95 Celica 2.0 GT
Re: Celica
« Válasz #1324 Dátum: 2011.06.02 20:14:49 »
Valakinek nincs esetleg egy ismerőse aki lemezeléssel foglalkozik Budapest környékén? Valami savállóból szeretném megoldani a középső konzolom. (Mivel törött...és amugy is át szeretném alakítani.) Big thanks előre is :)

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 522
Re: Celica
« Válasz #1325 Dátum: 2011.06.02 23:00:07 »
Az én 3S-GE mocimban elvileg egykét dolgot hogyha kicserélünk újabb 3S-ge mociból akkor elvileg jó pár lovat ki lehet belöle csikarni. A tiedböl nem hiszem mivel a tiedben a legújabb 3S-ge moci van. Lehet szórakozni azzal hogy kiiktatod az EGR szelepet például. könnyített lendkerék stb. A te Celica-dhoz nagyon sok tuning alkatrészt gyártanak, azokkal tudsz nyerni lóeröt és súlyt. Ebay-en nézegess. Egyébként ha azt akarod hogy jobban menjen, a súlycsökkentés a legolcsóbb és talán a legjobb megoldás, teszem azt fel például egy kibelezett csomagtér ajtó mint ami Lizard-nak van a Yarison. Üveg helyett plexi, nagyon sok súlyt csökkenthetsz vele. de én a helyedbe elöször a futómüvel foglalkoznék meg a fékekkel ahogy Jojo is írta. Egyelöre a motort ne piszkáld, csomó más dologgal el tudsz érni jobb teljesítményt. szívórendszer, kipufogórendszer, kuplung, lendkerék, olajhütö ha esetleg nincs, váltóval is lehet játszani( rövidebb sebességek, de ezzel kisebb lesz a végsebesség viszont jobb lesz a gyorsulás)
Véleményem szerint a motorhoz ne nagyon nyúljál mert az a legdrágább és a legkockázatosabb.

Énis szeretnék 4wd-t a celica alá, de csak úgy nem oldható meg mivel a kardántengelynek és a difinek nincs hely, hiába kívülröl ugyanaz a kaszni. Én nem tervezem eladni ezt a celica-t max mellé venni valami kis autót, de ezt megszeretném csinálni játszós autónak :) fúrás faragás vágással alá fér a 4wd :D
A tiednél se lehet szerintem csak úgy bepakolni a 4wd-t :(
Ebben amúgy a legjobban egy ember tud segíteni Pesten akit ismerek. Ha érdekel az elérhetösége küldj egy pm-et :)
Just drive for fun

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: Celica
« Válasz #1326 Dátum: 2011.06.02 23:32:49 »
Ricsiről beszélünk? :P :clap:
Józsi vagyok :-)

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 522
Re: Celica
« Válasz #1327 Dátum: 2011.06.03 00:21:07 »
Ügyes voltál! Kapsz most egy kettest !  :clap: :clap:
Igen egyébként róla :D
Just drive for fun

Namek

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
  • '95 Celica 2.0 GT
Re: Celica
« Válasz #1328 Dátum: 2011.06.03 00:48:32 »
Köszönöm szépen az infót! Na nem véletlen regisztráltam ide!!! Sajnos én nagyon amatőr vagyok hozzá, de annál lelkesebb! :D Kasztnizáshoz festéshez megvannak a haverok. Másra nem is biznám. Mondottam volt, ha valaki festetni szeretne szóljon, akciósan megoldjuk.
Új féktárcsák, fékpofák vannak az enyémben. Első teleszkóp nemrég lehetett cserélve, hátsót én cseréltem. Ültetrugóm van hozzá, de azt meg akarom nézetni valakivel, mert felső sűrübb sor kissé egyenesbe kopott a kerek helyett. Mint mondtam nem értek hozzá.
Most németben van a gép sógoromnál, én is ott voltam tegnapig, csak hirtelen elfogyott a meló. :( Kerékagycsapágy és ház csere most van folyamatban...
Tehát elméletben fék, futómű rendben lesz egy héten belül...Telefonra várok és hozom is haza, AZONNAL!!! Kattogok nélküle, rosszabb mint a drog :D Hajtottam az autobahnon és nem az enyémmel...a szivem szakadt meg, de ami késik nem múlik!
Külsőnek is nekiesnék akkor, mert motort egyenlőre nem piszkálnám.
Kasztni :
www.fuzestuning.hu
(innen gyüttem :D )
Festést csakis gyerekkori haveromra biznám, bár már elkapta és túlgondolta az ötletem, hja ilyenek a művészek, nekem anyagáron megoldja...Thanks érte!
facebookon rákereshettek: nemethdesign...(weboldala fejlesztés alatt sajnos), ismerősei között engem is megtaláltok :) Nem semmi a srác, érte bármikor garanciát vállalok...Nektek meg kedvezményt ;) Fotózzátok körbe a gépet, adjatok egy alap ötletet, én meg rajzoltatok vele valamit. Ez semmibe nem kerül, ha meg tetszik...
Köszönöm a sok segitséget!!! Ha tudom viszonzom!

LionTR

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 150
    • http://www.abbys.hu
Re: Celica
« Válasz #1329 Dátum: 2011.06.03 14:24:20 »
Ebben amúgy a legjobban egy ember tud segíteni Pesten akit ismerek. Ha érdekel az elérhetösége küldj egy pm-et :)

Nem hiszem, hogy a Ricsi elvállalna ilyet.

Namek

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
  • '95 Celica 2.0 GT
Re: Celica
« Válasz #1330 Dátum: 2011.06.03 19:50:30 »

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 522
Re: Celica
« Válasz #1331 Dátum: 2011.06.05 00:21:35 »
Ebben amúgy a legjobban egy ember tud segíteni Pesten akit ismerek. Ha érdekel az elérhetösége küldj egy pm-et :)

Nem hiszem, hogy a Ricsi elvállalna ilyet.
Nem arra gondoltam hogy a 4wd-t megcsinálja. Arra gondoltam hogy töle kaphat tippeket arra hogy mit kezdjen tuning gyanánt :)
Just drive for fun

Namek

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
  • '95 Celica 2.0 GT
Re: Celica
« Válasz #1332 Dátum: 2011.06.05 07:50:22 »
Ebben amúgy a legjobban egy ember tud segíteni Pesten akit ismerek. Ha érdekel az elérhetösége küldj egy pm-et :)

Nem hiszem, hogy a Ricsi elvállalna ilyet.
Nem arra gondoltam hogy a 4wd-t megcsinálja. Arra gondoltam hogy töle kaphat tippeket arra hogy mit kezdjen tuning gyanánt :)

Természetesen egy hozzáértő szakemberrel nagyon szivesen átnézetném! Kiváncsi vagyok a véleményére, ötleteire!

LionTR

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 150
    • http://www.abbys.hu
Re: Celica
« Válasz #1333 Dátum: 2011.06.07 11:39:05 »
Ebben amúgy a legjobban egy ember tud segíteni Pesten akit ismerek. Ha érdekel az elérhetösége küldj egy pm-et :)

Nem hiszem, hogy a Ricsi elvállalna ilyet.
Nem arra gondoltam hogy a 4wd-t megcsinálja. Arra gondoltam hogy töle kaphat tippeket arra hogy mit kezdjen tuning gyanánt :)

Ja értem :)

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 522
Re: Celica
« Válasz #1334 Dátum: 2011.06.07 14:42:23 »
Szóval aki kihagyta a WTCC-t az bánhatja, ugye Lion? :)
Just drive for fun