Szerző Téma: Celica  (Megtekintve 599977 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

ToX3r

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re: Celica
« Válasz #1290 Dátum: 2011.05.27 14:33:33 »
Az enyimet is ő fújta...illetve 1-1 elemet rajta :)
Ma dumáltam vele, azt mondta, hogy T23-at fényez :)


Jól mondta. Remélem is.. :D Csak jó híreket kaptam róla. Meg egyébként is felettébb normális emberke. Most néztem utána matrica rendszámnak. Nem sok esélyem van rá. De azért lehet, hogy megpróbálok intézkedni :D :)  Tök jó lenne, ha sikerülne, mert cefet bután néz ki rajta a lemezrendszám műanyag tartóval. Ráadásul kicsit ék alakú a lökös is. :D

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: Celica
« Válasz #1291 Dátum: 2011.05.27 18:13:09 »
Az én másik lökösömön is jó dzsuva lenne a lemezrendszám, vagy a nagy matrica rendszám.
Józsi vagyok :-)

Namek

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
  • '95 Celica 2.0 GT
Re: Celica
« Válasz #1292 Dátum: 2011.05.28 05:34:43 »
Ha esetleg szeretnétek egyedi dizájnt, ez gyerekkori haverom oldala...az enyémre már megvan az ötletem, a pénzt most keresem rá,de baromi türelmetlen vagyok...amúgy nem vészes árban dolgozik szerintem, de ha érdekel valakit szivesen beszélek vele, csak egy telefon...

www.nemethdesign.eu

esetleg

www.fuzestunning.hu

Seat Leon Viper az egyik kedvenc vasam...

Namek

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
  • '95 Celica 2.0 GT
Re: Celica
« Válasz #1293 Dátum: 2011.05.28 13:56:30 »
Nekem szerencsém volt, matricás rendszámmal vettem eleve... :sorcerer:
Na úgy néz ki motorom rendben van. Motorolaj, fékolaj, kerékagycsapács csere és már meg is küldöm az autobahnon. Borzasztóan kíváncsi vagyok mit megy.  :devil:
Tudnátok segíteni merre találok otthon japán felni forgalmazót ? Mondjuk következő körben ültetőrugót, műanyag silenteket és új kipufugórendszert kap. Mikorra lesz olyan állapotban , mint amilyennek elképzeltem ?! Ehh sok eurót kell keresnem addig... :(

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: Celica
« Válasz #1294 Dátum: 2011.05.28 14:00:39 »
Hehe...én is matricával vettem  :flowers:
Nekem is rendbe van a motor, kerékcsapágy is, mér a km/h is. Múltkor én mentem vele 210-et 5400-5500-as fordulaton, igaz az enyim eggyel öregebb :)
Felni kérdésben gőzöm sincs. Nekem az ültetés megvan, kipurendszer meg lassacskán átalakul.
Jól látom, hogy pesti vagy? :)
Józsi vagyok :-)

Namek

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
  • '95 Celica 2.0 GT
Re: Celica
« Válasz #1295 Dátum: 2011.05.28 16:50:58 »
Hehe...én is matricával vettem  :flowers:
Nekem is rendbe van a motor, kerékcsapágy is, mér a km/h is. Múltkor én mentem vele 210-et 5400-5500-as fordulaton, igaz az enyim eggyel öregebb :)
Felni kérdésben gőzöm sincs. Nekem az ültetés megvan, kipurendszer meg lassacskán átalakul.
Jól látom, hogy pesti vagy? :)

Most éppen Frankfurt mellett vagyok. Itt dolgozom egy hete. "Kicsikém" meg leraktam Drezdában ,mert sógor autószerelő. Gazdaságosan vele nézetem át, bár egyből sokkot kapott. Nem éppen egy "német" állapotban van jelenleg, dehát viszonylag olcsón jutottam hozzá és úgyis egy vagyont készülök rákölteni. Nekem is ültetve volt, de szerintem elgyengült benne a rugó. Bár lehet tévedek. Így visszakapta a gyárit, ami miatt hintázik rendesen. TRD ültetést vadászok most hozzá, vagyis minél több TRD alkatrészt szeretnék belerakni. Kipufogót is szeretném minél előbb cserélni, mert csak vég van rajta, ami nekem túl hangos.

ToX3r

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re: Celica
« Válasz #1296 Dátum: 2011.05.28 20:40:26 »
Megnézem a honlapot, én is agyalok kis csinosításon, bár egyelőre örülök, ha túlesik a ráncfelvarráson.. :D A futóművel én is kezdek bajban lenni, mert mintha már nem lenne az a ***a 10 forintos felismerő érzés, mint először. Magyar Utak...

Mit dolgozol Frankfurtban? Nem akarok indiszkrét lenni, de mennyit tudsz keresni? Én Bécsben dolgozom, de jó lenne valami jobban fizető állás. 1200 ojoró a nettóm. Megfejelném párszázzal szívesen.
 Felniben sajna nem tudok segíteni. Viszont ha valaki tudna a t23-asomra hátsó szárnyak, az jól jönne.

Namek

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
  • '95 Celica 2.0 GT
Re: Celica
« Válasz #1297 Dátum: 2011.05.28 21:01:46 »
Megnézem a honlapot, én is agyalok kis csinosításon, bár egyelőre örülök, ha túlesik a ráncfelvarráson.. :D A futóművel én is kezdek bajban lenni, mert mintha már nem lenne az a ***a 10 forintos felismerő érzés, mint először. Magyar Utak...

Mit dolgozol Frankfurtban? Nem akarok indiszkrét lenni, de mennyit tudsz keresni? Én Bécsben dolgozom, de jó lenne valami jobban fizető állás. 1200 ojoró a nettóm. Megfejelném párszázzal szívesen.
 Felniben sajna nem tudok segíteni. Viszont ha valaki tudna a t23-asomra hátsó szárnyak, az jól jönne.

Roncsolásmentes anyagvizsgálok. Olajfinomítókban, erőművekben vizsgálom heggesztéseket. Izotóppal, röntgennel, egyébb eljárásokkal...Nem épp egészséges, de sajna csak ehhez értek. Viszont öröm az ürömben, nem egy elterjedt munka. Szinte bárhol találok munkát. Görögből jöttem nemrég haza, de ott gáz volt a helyzet. Fizetés karcsú volt és sok volt a kiadásom. Itt fizetik a szállást is és jobban is keresek majd elméletileg. Hamarosan kiderül. Jó lenne , mert fejben már elköltöttem a gépre vagy egy millát.  :D
Fékek újak, hátsó teleszkópot kaptam hozzá, elsők sem régiek. Viszont hallottam valami beleér kanyarodásnál. Gyors visszarakattam gyári rugókat, ültetés helyett. Alámásztam erre rájöttem, a kerékjárat és alváz védő műanyagból hiányzott egy valag csavar. Az csiszolt bele. Lehet költöttem fölösen egy "kis" pénzt. Ezért megnézetném valakivel ültető rugóimat is, hátha még jók lennének valamire. Amatőr vagyok nagyon, de lelkes :D:D:D Mivel beleszerettem ebbe a gépbe!

ToX3r

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re: Celica
« Válasz #1298 Dátum: 2011.05.29 03:16:33 »
Megnézem a honlapot, én is agyalok kis csinosításon, bár egyelőre örülök, ha túlesik a ráncfelvarráson.. :D A futóművel én is kezdek bajban lenni, mert mintha már nem lenne az a ***a 10 forintos felismerő érzés, mint először. Magyar Utak...

Mit dolgozol Frankfurtban? Nem akarok indiszkrét lenni, de mennyit tudsz keresni? Én Bécsben dolgozom, de jó lenne valami jobban fizető állás. 1200 ojoró a nettóm. Megfejelném párszázzal szívesen.
 Felniben sajna nem tudok segíteni. Viszont ha valaki tudna a t23-asomra hátsó szárnyak, az jól jönne.

Roncsolásmentes anyagvizsgálok. Olajfinomítókban, erőművekben vizsgálom heggesztéseket. Izotóppal, röntgennel, egyébb eljárásokkal...Nem épp egészséges, de sajna csak ehhez értek. Viszont öröm az ürömben, nem egy elterjedt munka. Szinte bárhol találok munkát. Görögből jöttem nemrég haza, de ott gáz volt a helyzet. Fizetés karcsú volt és sok volt a kiadásom. Itt fizetik a szállást is és jobban is keresek majd elméletileg. Hamarosan kiderül. Jó lenne , mert fejben már elköltöttem a gépre vagy egy millát.  :D
Fékek újak, hátsó teleszkópot kaptam hozzá, elsők sem régiek. Viszont hallottam valami beleér kanyarodásnál. Gyors visszarakattam gyári rugókat, ültetés helyett. Alámásztam erre rájöttem, a kerékjárat és alváz védő műanyagból hiányzott egy valag csavar. Az csiszolt bele. Lehet költöttem fölösen egy "kis" pénzt. Ezért megnézetném valakivel ültető rugóimat is, hátha még jók lennének valamire. Amatőr vagyok nagyon, de lelkes :D:D:D Mivel beleszerettem ebbe a gépbe!


Az nem olyan rossz szakma.. Egyszer én is jelentkeztem a TÜV-nél Bécsben, csak akkor még nem vettek fel. 4 éve volt.
A celitől én sem tudok megválni! Imádom piszkosul :) És tele vagyok tapasztalattal vele kapcsolatban.

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 522
Re: Celica
« Válasz #1299 Dátum: 2011.05.29 19:26:47 »
Nekem kész van a lakatolás, volt vele munka, de egy hét alatt kész lett szerencsére :) Hátsó szárnyat keressél a www.racing-bazar.hu -n.
Just drive for fun

Namek

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
  • '95 Celica 2.0 GT
Re: Celica
« Válasz #1300 Dátum: 2011.05.31 16:45:46 »
Nekem kész van a lakatolás, volt vele munka, de egy hét alatt kész lett szerencsére :) Hátsó szárnyat keressél a www.racing-bazar.hu -n.

Ehh, bárcsak már énis ott járnék! Ott már nézelödtem ;) Nekem a szárny szinte az utsó a listán... Chip elörébb van.  :devil:

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: Celica
« Válasz #1301 Dátum: 2011.05.31 16:55:09 »
Toyotánál nem hiszem, hogy menni fog a chiptuning...ha mégis, akkor kérnék 1-2 infót...
Józsi vagyok :-)

Namek

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
  • '95 Celica 2.0 GT
Re: Celica
« Válasz #1302 Dátum: 2011.05.31 16:59:27 »
Akkor marad a turbó?  :D Utánnanézek, amint lesz rendes netem...

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: Celica
« Válasz #1303 Dátum: 2011.05.31 18:43:40 »
Turbót kár rátenni, mert drága lesz...mármint az építgetése...olcsóbb a motorcsere :)
Chiptuning tudomásom szerint Toyotánál piggyback ECU-t, vagy StandAlone ECU-t jelent... :) Ez meg 150.000 környékétől 7 számjegyű összegig, ha jól tudom :)
Józsi vagyok :-)

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 522
Re: Celica
« Válasz #1304 Dátum: 2011.05.31 21:13:36 »
Szerintem elöször csinálj egy faxa futómüvet fékekkel, azis tud élvezetes lenni :) Én legalábbis azzal kezdem. A mocihoz csak akkor nyúlok mikor lesz más autó mellette. de akkor 3S-GTE 4wd hajtással :D Valahogy befaragom :D
« Utoljára szerkesztve: 2011.05.31 21:15:49 írta Zó »
Just drive for fun