Szerző Téma: Celica  (Megtekintve 595596 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

CaptainChaos

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 33
  • Mr.
Re: Celica
« Válasz #1125 Dátum: 2010.11.22 07:31:35 »
Sziasztok!

St182 -re valaki rakatott fel sport kipufogót?Ha igen mik voltak a tapasztalatok?
Érdemes Ebayről rendelni Blueflame vagy Mongoose rendszert ?
Youtubon hallgattam ezeket,de élőben nyilván más,így ne tartsátok magatokba,ha valaki ilyesmivel rendelkezik.
Mert,ha jól láttam ezek cat-back rendszerek ergo csak katalizátor utáni,és szállítással mindennel annyiba kerülne mint itthon a janodob rendszer a leömlőtől katalizátorostul
 

Passzolok, jó neked h. ilyenekre van pénzed... :D .
Szebb jövőt

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 522
Re: Celica
« Válasz #1126 Dátum: 2010.11.22 15:35:26 »
Hát ha sokat mész vele autópályán nem ajánlom, mert idegesítö és szétmegy töle a fejed.
Just drive for fun

Andrew

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re: Celica
« Válasz #1127 Dátum: 2010.11.22 18:02:49 »
Sziasztok!

St182 -re valaki rakatott fel sport kipufogót?Ha igen mik voltak a tapasztalatok?
Érdemes Ebayről rendelni Blueflame vagy Mongoose rendszert ?
Youtubon hallgattam ezeket,de élőben nyilván más,így ne tartsátok magatokba,ha valaki ilyesmivel rendelkezik.
Mert,ha jól láttam ezek cat-back rendszerek ergo csak katalizátor utáni,és szállítással mindennel annyiba kerülne mint itthon a janodob rendszer a leömlőtől katalizátorostul
 

Passzolok, jó neked h. ilyenekre van pénzed... :D .


Ha így lenne akkor st165 v. st185 lenne :D:D és nem egy szívót faragnék ahol minden egyes kis aprócska lóerőért küzdeni kell :) persze lehetne 3sgte motor és miegymás ,de azt papírozza le akinek van erre ideje és pénze :)

Celica GTi 2.0 ST182 (Oil Catch Tank ;K&N ;54 mm exhaust )

CaptainChaos

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 33
  • Mr.
Re: Celica
« Válasz #1128 Dátum: 2010.11.23 07:15:46 »
Ja, ez igaz. De azt tankolni is kell... És ha naponta használod, úgy elég sokba kerülne... Szerintem jó az 1.6 is.  persze én is jobban érezném magam 160 vagy 207 lóval a seggem alatt, de haladni ezzel is lehet... És ugyanolyan ***aszép! :D
Még mindig keresek bontott 1.6os celicát. 5th gen-t. 89-94-ig gyártottat... vki segítsen, már nagyon idegesít ez a ***amagas alapjárat.
« Utoljára szerkesztve: 2010.11.23 08:12:13 írta kleingy »
Szebb jövőt

LionTR

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 150
    • http://www.abbys.hu
Re: Celica
« Válasz #1129 Dátum: 2010.11.23 09:48:54 »
Ja, ez igaz. De azt tankolni is kell... És ha naponta használod, úgy elég sokba kerülne... Szerintem jó az 1.6 is.  persze én is jobban érezném magam 160 vagy 207 lóval a seggem alatt, de haladni ezzel is lehet... És ugyanolyan ***aszép! :D
Még mindig keresek bontott 1.6os celicát. 5th gen-t. 89-94-ig gyártottat... vki segítsen, már nagyon idegesít ez a ***amagas alapjárat.

Amit ajánlottam azt megkerested?

CaptainChaos

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 33
  • Mr.
Re: Celica
« Válasz #1130 Dátum: 2010.11.23 11:40:57 »
Ja, ez igaz. De azt tankolni is kell... És ha naponta használod, úgy elég sokba kerülne... Szerintem jó az 1.6 is.  persze én is jobban érezném magam 160 vagy 207 lóval a seggem alatt, de haladni ezzel is lehet... És ugyanolyan ***aszép! :D
Még mindig keresek bontott 1.6os celicát. 5th gen-t. 89-94-ig gyártottat... vki segítsen, már nagyon idegesít ez a ***amagas alapjárat.

Amit ajánlottam azt megkerested?


Kerestem, de nem találtam meg.  Ha ki lehet pucolni ezt a bizonyos szelepet, ahogy mondtad (talán alapjárati motor), akkor miért nem mondta ezt 2 szerelő is itt fehérváron?
Kihez vigyem itt fváron, aki tényleg ért is hozzá, és nem csak cserélni tud mint a hülyék a márkaszervízben...  Fehérvári japánautósok, segítsetek...
Szebb jövőt

LionTR

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 150
    • http://www.abbys.hu
Re: Celica
« Válasz #1131 Dátum: 2010.11.24 10:12:08 »
Kerestem, de nem találtam meg.  Ha ki lehet pucolni ezt a bizonyos szelepet, ahogy mondtad (talán alapjárati motor), akkor miért nem mondta ezt 2 szerelő is itt fehérváron?
Kihez vigyem itt fváron, aki tényleg ért is hozzá, és nem csak cserélni tud mint a hülyék a márkaszervízben...  Fehérvári japánautósok, segítsetek...

Nem feltétlen ez a baja, csak első lépés, hogy kipucolod. Ha nem segít akkor csere.
Ezt a hozzászólást mondtam:

"Találkoztam ma egy úriemberrel, aki hozott be ausztriából egy 1.6 -os 5. -gen Celit.
A bukólámpa és az első díszcsík miatt tette mindezt, a többi fölösleges.
Ha valakit érdekel megadta az elérhetőségét. Az autó jól működik, forgalmija is van, csak osztrák. Keressétek bátran : wertyuikukaccitromailponthu"


Ha ez nem jön be, és nem találsz bontott 1.6-os Celit, nézhetsz Corollát, Carinát is, elvileg ugyanaz a 4A-FE motor van bennük.

CaptainChaos

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 33
  • Mr.
Re: Celica
« Válasz #1132 Dátum: 2010.11.24 10:16:55 »
Kerestem, de nem találtam meg.  Ha ki lehet pucolni ezt a bizonyos szelepet, ahogy mondtad (talán alapjárati motor), akkor miért nem mondta ezt 2 szerelő is itt fehérváron?
Kihez vigyem itt fváron, aki tényleg ért is hozzá, és nem csak cserélni tud mint a hülyék a márkaszervízben...  Fehérvári japánautósok, segítsetek...

Nem feltétlen ez a baja, csak első lépés, hogy kipucolod. Ha nem segít akkor csere.
Ezt a hozzászólást mondtam:

"Találkoztam ma egy úriemberrel, aki hozott be ausztriából egy 1.6 -os 5. -gen Celit.
A bukólámpa és az első díszcsík miatt tette mindezt, a többi fölösleges.
Ha valakit érdekel megadta az elérhetőségét. Az autó jól működik, forgalmija is van, csak osztrák. Keressétek bátran : wertyuikukaccitromailponthu"


Ha ez nem jön be, és nem találsz bontott 1.6-os Celit, nézhetsz Corollát, Carinát is, elvileg ugyanaz a 4A-FE motor van bennük.


Tegnap voltam SZERELŐNÉL az autóval, lehúzta az alapjárati motorról a csokit és reagált (változott a ford. szám) szóval nem teljesen halott. Meglátjuk...
Szebb jövőt

LionTR

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 150
    • http://www.abbys.hu
Re: Celica
« Válasz #1133 Dátum: 2010.11.24 16:34:14 »
Mikor lehúzta mennyi volt az alapjárat?

Andrew

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re: Celica
« Válasz #1134 Dátum: 2010.11.24 20:38:55 »
Kerestem, de nem találtam meg.  Ha ki lehet pucolni ezt a bizonyos szelepet, ahogy mondtad (talán alapjárati motor), akkor miért nem mondta ezt 2 szerelő is itt fehérváron?
Kihez vigyem itt fváron, aki tényleg ért is hozzá, és nem csak cserélni tud mint a hülyék a márkaszervízben...  Fehérvári japánautósok, segítsetek...

Nem feltétlen ez a baja, csak első lépés, hogy kipucolod. Ha nem segít akkor csere.
Ezt a hozzászólást mondtam:

"Találkoztam ma egy úriemberrel, aki hozott be ausztriából egy 1.6 -os 5. -gen Celit.
A bukólámpa és az első díszcsík miatt tette mindezt, a többi fölösleges.
Ha valakit érdekel megadta az elérhetőségét. Az autó jól működik, forgalmija is van, csak osztrák. Keressétek bátran : wertyuikukaccitromailponthu"


Ha ez nem jön be, és nem találsz bontott 1.6-os Celit, nézhetsz Corollát, Carinát is, elvileg ugyanaz a 4A-FE motor van bennük.


Tegnap voltam SZERELŐNÉL az autóval, lehúzta az alapjárati motorról a csokit és reagált (változott a ford. szám) szóval nem teljesen halott. Meglátjuk...

Érden ami nincs messze Fehérvártól van egy szerviz ők is megtudják nézni a szekered www.injektor.hu ha nagyon nem boldogulnál vagy Bp Tatai úti szerviz
Celica GTi 2.0 ST182 (Oil Catch Tank ;K&N ;54 mm exhaust )

CaptainChaos

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 33
  • Mr.
Re: Celica
« Válasz #1135 Dátum: 2010.11.25 07:49:13 »
Mikor lehúzta mennyi volt az alapjárat?


Amikor lehúzta, az alapjárat leesett 2000-ről 1500-ra egy pillanatra, aztán felugrott majdnem 3000-re (2700-2800). Aztán visszatette, és beállt 2000-re megint.
Szebb jövőt

lasi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8541
Re: Celica
« Válasz #1136 Dátum: 2010.11.27 17:17:11 »
mindig csak a móka :D
Corolla AE86GT 20V (1984) Corolla AE86GT 16V (1985),Lexus IS 250 Mark Levinson (2008)Eladva
Corolla 1.4 D4D   (2005)Eladva!  2.0 D4d RAV4  (2005)Eladva, 2.2D4d Rav4 (2007) ,2.4D Hilux (1994)Eladva, 2.4D Hiace (1999)Eladva, 2.5 D4d Hilux (2009) 2.4 TD Hilux (2000)

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 522
Re: Celica
« Válasz #1137 Dátum: 2010.11.27 17:49:05 »
Jó hogy  :D
Just drive for fun

CaptainChaos

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 33
  • Mr.
Re: Celica
« Válasz #1138 Dátum: 2010.11.29 18:39:34 »
HEHE, Megcsinálta a SZERELŐ! 8000-ért rendberakta az autó alapjárati problémáját. Legalább ez érti a dolgát, nem úgy mint a többi.
Szebb jövőt

LionTR

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 150
    • http://www.abbys.hu
Re: Celica
« Válasz #1139 Dátum: 2010.11.30 08:56:19 »
És mi volt végülis?