Szerző Téma: Celica  (Megtekintve 600328 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #870 Dátum: 2010.03.17 16:17:37 »
Srácok..ha nem baj ide is beírom hátha....pojekt váltás miatt eladó, 1983-as 1.6ST celica,kikasznizva,lealapozva,igény szerint fényezve is,szép belsővel,jó motorral-váltóval,90%-os gumikkal!! ár megegy. szerint....de gombokért nem,nem kenyérre kell,hanem nem nagyon fog elférni sajnos!!
Én magamnak kezdtem el megcsinálni,aki ismer az tudja,csak most jön helyette másik autó ami szívem vágya már rég óta!!

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #871 Dátum: 2010.03.18 12:22:11 »
Eladóak lettek a 17"Toora felnik. 5x100. Szerkezetileg elég jók. Nem karcos. A peremen kisebb sópöttyök. 60e sztem korrekt a 4ért! SOS



[a csatolmányt egy admin törölte]

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #872 Dátum: 2010.03.18 13:07:46 »
Najó legyen az ár irányár :)

scottyST182

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re: Celica
« Válasz #873 Dátum: 2010.03.19 23:25:54 »
motorháztető szerintem egy 20-as,lökös szintén 15-20e,szélvédő 15,a fűtésszab. gomb 1-2e Ft!!

A turbós mocitető 20-ért? na annyiért én is azonnal vinném  :yes: de gyanús, hogy több az, a múltkor kérdeztem egy srácot, aztmondta 50ropi... a Carlos lökösre meg 80-at, ha jól emlékszem, és akkor még ugye rájönne a festés, ami megint nem 2 forint... de amúgy barátibb áron engem is érdekel turbós tető és lökös, de persze nem mindenáron
Celi 92' 2.0 GT-i 16v

belzebubul

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re: Celica
« Válasz #874 Dátum: 2010.03.20 06:44:41 »
motorháztető szerintem egy 20-as,lökös szintén 15-20e,szélvédő 15,a fűtésszab. gomb 1-2e Ft!!

A turbós mocitető 20-ért? na annyiért én is azonnal vinném  :yes: de gyanús, hogy több az, a múltkor kérdeztem egy srácot, aztmondta 50ropi... a Carlos lökösre meg 80-at, ha jól emlékszem, és akkor még ugye rájönne a festés, ami megint nem 2 forint... de amúgy barátibb áron engem is érdekel turbós tető és lökös, de persze nem mindenáron

Szerintem énis vele beszéltem az indexfórumon reklámozta,ugyanezeket az árakat mondta.Kissé mondjuk elrugaszkodottnal érzem,dehát nemtom,megkéne kérdezni valami bontót:)Nagyot dobna a megjelenésen :)

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #875 Dátum: 2010.03.20 07:54:05 »
Kérni sok mindent lehet sok mindenért.....de nem biztos hogy megadják...akkor meg árulgassa csak még egy darabig....nekem ez a meglátásom!! :flowers: :1eye:

belzebubul

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re: Celica
« Válasz #876 Dátum: 2010.03.20 09:08:57 »
Kérni sok mindent lehet sok mindenért.....de nem biztos hogy megadják...akkor meg árulgassa csak még egy darabig....nekem ez a meglátásom!! :flowers: :1eye:

Ugybizony :yes:

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #877 Dátum: 2010.03.20 16:36:37 »
Ha festés kell,ha megveszed azt vállalom nagyon korrekt áron,normális minőségben...jah és olcsón dupont és standox festékekhez hozzá tudok jutni....általában azokkal is melózom,ha nincs valami más kívánság!! Ha érdekel keress meg majd!! :D :whistling:

belzebubul

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re: Celica
« Válasz #878 Dátum: 2010.03.20 19:13:43 »
Ha festés kell,ha megveszed azt vállalom nagyon korrekt áron,normális minőségben...jah és olcsón dupont és standox festékekhez hozzá tudok jutni....általában azokkal is melózom,ha nincs valami más kívánság!! Ha érdekel keress meg majd!! :D :whistling:

Nekem van egy olyan merész gondolatom,hogy átlesz festve az egész kocsi,a csavar a történetben az,hogy magam szeretném csinálni:DEbben esetleg segíthetsz,ha van rám némikis időd,nemártana előtte meghallgatni valakit,aki tényleg értis hozzá:)Persze semmigond,ha nemmegy:) ;)
Naés ezért keresem a cuccot,hogy hamár csinálom,akkor úgytényleg csinálom:)Ez még legalább 2 hónap.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Celica
« Válasz #879 Dátum: 2010.03.20 19:16:03 »
Csináltál valaha hasonlót? A fényező nem véletlenül szakma.  ;)
         

belzebubul

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re: Celica
« Válasz #880 Dátum: 2010.03.20 19:46:10 »
Csináltál valaha hasonlót? A fényező nem véletlenül szakma.  ;)

Attólfügg mitveszünk hasonlónak:)Természetesen még sosenem fényeztem autót,Úgyhogy már épp ittazideje elkezdeni:DNem tűnik egyébként olyan észvesztően bonyolult dolognak,de erről majd többet tudok mondani,hamár többet tudok a szakmáról:DRáérek akkor átértékelni a dolgot,hogy tényleg szeretném-e:)De szerintem olyanszinten megtudnám csinálni,ahogy a szomszéd faluban megcsinálják 80ezerért:DAki úgyáll neki,hogy mindent,ami útbanvan fog és leragaszt aztannyi azmég az én szememen is kontár,pedig én csak egy egyszerű asztalos vagyok:D

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Celica
« Válasz #881 Dátum: 2010.03.20 19:48:30 »
Hát vagány hozzáállás, az fix :D (apum fényező, csak azért akadékoskodom, mert én is azt hittem régebben, hogy ez a munka légyfing ;) ). Aztán mikor egy csiszolás eltarthat 3-4 napig is, akkor átgondolja az ember, hogy akarja-e.  :devil:
         

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #882 Dátum: 2010.03.20 20:43:50 »
 [rohog] [rohog]...már nehari.... de én 12év után is némelyik melónak gyomorideggel állok neki nehogy elb-am..... egy olyan festékkel ami 147eFt literáron van,nem gyerekjáték fújni....plusz elég ha az aládolgozást el"szab"od valahol...azt kuka x mennyiségű festék.....
na de Te tudod...ha kell infó szívesen segítek......én általában úgy szeretek fújni,ha idehozza az ember,itt velem szétszedi,vagy szétszedeti...nehogy az legyen hogy valamit eltörök stb...utána pedig elemenként csinálom meg.....ha én szedem szét az plusz lé....
Normális munkát csak így lehet csinálni...így nem fog visszavedleni a festék ott ahol ragasztva volt!! Persze csinálunk úgy is hogy leragasztjuk ha valaki úgy kéri,de akkor nincs gari rá!!
Ha pirosra szeretnéd,az extra színnek számít,így annak a liter ára az minimum 15eFt+a lakk...esetedben a celire 3,5l kell színből...Te tudod hogy van-e felesleges léd kidobni....
Helyedben én megpróbálkoznék kisebb felületű tárgy, pl fűnyiró,motorkerékpár stb fújásával....az csak pár dl-es tétel....
A másik amit a fejünkbe vertek anno.... "éleket-széleket"...ezeket is kell fújni,oda pl csak úgy nem csapódik festék...pedig sokan azt hiszik...

Na de mindegy...oldalakat írhatnék mennyit szívtam,sőőőt a mai napig szívok bizonyos dolgokkal,pedig imádom csinálni.....
De igazad van egyszer el kell kezdeni....de előtte azért sok szakirodalmat olvass át...ezt komolyan mondom!!! :flowers: :yes:
egy pl: http://www.autofeny.hu/technika.html

belzebubul

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re: Celica
« Válasz #883 Dátum: 2010.03.21 13:25:15 »
[rohog] [rohog]...már nehari.... de én 12év után is némelyik melónak gyomorideggel állok neki nehogy elb-am..... egy olyan festékkel ami 147eFt literáron van,nem gyerekjáték fújni....plusz elég ha az aládolgozást el"szab"od valahol...azt kuka x mennyiségű festék.....
na de Te tudod...ha kell infó szívesen segítek......én általában úgy szeretek fújni,ha idehozza az ember,itt velem szétszedi,vagy szétszedeti...nehogy az legyen hogy valamit eltörök stb...utána pedig elemenként csinálom meg.....ha én szedem szét az plusz lé....
Normális munkát csak így lehet csinálni...így nem fog visszavedleni a festék ott ahol ragasztva volt!! Persze csinálunk úgy is hogy leragasztjuk ha valaki úgy kéri,de akkor nincs gari rá!!
Ha pirosra szeretnéd,az extra színnek számít,így annak a liter ára az minimum 15eFt+a lakk...esetedben a celire 3,5l kell színből...Te tudod hogy van-e felesleges léd kidobni....
Helyedben én megpróbálkoznék kisebb felületű tárgy, pl fűnyiró,motorkerékpár stb fújásával....az csak pár dl-es tétel....
A másik amit a fejünkbe vertek anno.... "éleket-széleket"...ezeket is kell fújni,oda pl csak úgy nem csapódik festék...pedig sokan azt hiszik...

Na de mindegy...oldalakat írhatnék mennyit szívtam,sőőőt a mai napig szívok bizonyos dolgokkal,pedig imádom csinálni.....
De igazad van egyszer el kell kezdeni....de előtte azért sok szakirodalmat olvass át...ezt komolyan mondom!!! :flowers: :yes:
egy pl: http://www.autofeny.hu/technika.html

Nagyonköszi,olvasgatok,tanulgatok,de biztosan lesz még szükségem tanácsra:)Időm van bőven felkészülni:)

scottyST182

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re: Celica
« Válasz #884 Dátum: 2010.03.21 20:44:18 »
[rohog] [rohog]...már nehari.... de én 12év után is némelyik melónak gyomorideggel állok neki nehogy elb-am..... egy olyan festékkel ami 147eFt literáron van,nem gyerekjáték fújni....plusz elég ha az aládolgozást el"szab"od valahol...azt kuka x mennyiségű festék.....
na de Te tudod...ha kell infó szívesen segítek......én általában úgy szeretek fújni,ha idehozza az ember,itt velem szétszedi,vagy szétszedeti...nehogy az legyen hogy valamit eltörök stb...utána pedig elemenként csinálom meg.....ha én szedem szét az plusz lé....
Normális munkát csak így lehet csinálni...így nem fog visszavedleni a festék ott ahol ragasztva volt!! Persze csinálunk úgy is hogy leragasztjuk ha valaki úgy kéri,de akkor nincs gari rá!!
Ha pirosra szeretnéd,az extra színnek számít,így annak a liter ára az minimum 15eFt+a lakk...esetedben a celire 3,5l kell színből...Te tudod hogy van-e felesleges léd kidobni....
Helyedben én megpróbálkoznék kisebb felületű tárgy, pl fűnyiró,motorkerékpár stb fújásával....az csak pár dl-es tétel....
A másik amit a fejünkbe vertek anno.... "éleket-széleket"...ezeket is kell fújni,oda pl csak úgy nem csapódik festék...pedig sokan azt hiszik...

Na de mindegy...oldalakat írhatnék mennyit szívtam,sőőőt a mai napig szívok bizonyos dolgokkal,pedig imádom csinálni.....
De igazad van egyszer el kell kezdeni....de előtte azért sok szakirodalmat olvass át...ezt komolyan mondom!!! :flowers: :yes:
egy pl: http://www.autofeny.hu/technika.html

Én is ismerek valakit, aki már régóta foglalkozik autókkal, nem autófényező a szakmája, de már jópár kocsit lefestett. Ő is azt mondja, nem gyerekjáték, néha elrontja. Ha tényleg normálisra  szeretné az ember, akkor profival kell csináltatni...
Celi 92' 2.0 GT-i 16v