Szerző Téma: Celica  (Megtekintve 600857 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #735 Dátum: 2010.01.17 21:42:47 »
 :yes: :yes: :yes: jól mondja a cartárs!! :D
épp ez az...a friss fényezés az mindig gyanús..... :D
inkább legyen ütött kopott,meg lásd mi a hibája,és akkor tudod mire számíts.....!!

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #736 Dátum: 2010.01.17 21:43:06 »
Szóval én is azt mondom, hogy inkább legyen mattabb, esetleg apróbb sérülés a kasztnin, szarabb felni, és emiatt olcsóbb viszont motorikusan műszakilag, váltó, futómű rendeben legyen, és ne szarrá tört, öszetákolt, aztán szépen fényesre lefestett, a belét meg véres cafatokban maga után húzó... Szóval olyan legyen, hogy tudj vele nyugodtan közlekedni, aztán később is ráérsz, ha lesz pénzed festést elintézni, csinosítgani.

Szívemből beszéltél... ezt mondom én is...

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #737 Dátum: 2010.01.17 21:44:10 »
vazze Cimbi....de másodpercpontosan értettünk egyet!! :D

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #738 Dátum: 2010.01.17 21:45:40 »
vazze Cimbi....de másodpercpontosan értettünk egyet!! :D

jaja :D

leszilaci

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #739 Dátum: 2010.01.17 22:18:20 »
ehhez érdemes lenne papírt venni!! :D
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/celica/toyota_celica_turbo_4wd-3547255
ez nagyon kapós lett...már nincsen ilyen hirdetés

...a váz+nyúlványok legyenek egyben legalább,meg ne lógjon rajt minden össze-vissza,meg ne legyen 5kg kitt az autón!!
....ez van
...
ne add fel,és ne kapkodj nehogy beleugorj valami sza.rba.....mondjuk ne is várd el hogy új autó állapotú legyen!! :D
:whistling:
aztán, ha ezek ellenére megveszed, mégis tudod szeretni :wub:
meg kell valahol alkudni saját magaddal :ph34r:

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #740 Dátum: 2010.01.17 22:36:03 »
jaja nekem is van egy Barátom aki ilyet vett,mégis imádja!! :D  :flowers:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
         

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #742 Dátum: 2010.01.20 18:28:43 »
idézek: "Az izmosabb darabok jó része ma már túl van élete delelőjén, a piacon olyan eséllyel találunk belőle megkímélt példányt, mint Belgrád főterén horvát mezbe öltözött, élő futballszurkolót."
épp ezt írtam valamelyik nap,úgy a celica-ra általánosságban.....(csak valahogy úgy,mint kuplerájban szűzlányt....vagy valami ilyesmi)
De egyébként tényleg ahogy írta a cikk is, csak sportos autót csináltak a celiből,sportautó helyett!! (kár érte)

belzebubul

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #744 Dátum: 2010.01.21 18:49:25 »
Ránézésre nem rossz!! :D

hnova

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 208
  • élőszövet a fémvázban
Re: Celica
« Válasz #745 Dátum: 2010.01.22 13:25:57 »
idézek: "Az izmosabb darabok jó része ma már túl van élete delelőjén, a piacon olyan eséllyel találunk belőle megkímélt példányt, mint Belgrád főterén horvát mezbe öltözött, élő futballszurkolót."
épp ezt írtam valamelyik nap,úgy a celica-ra általánosságban.....(csak valahogy úgy,mint kuplerájban szűzlányt....vagy valami ilyesmi)
De egyébként tényleg ahogy írta a cikk is, csak sportos autót csináltak a celiből,sportautó helyett!! (kár érte)
nekem az az elméletem hogy az itthoni 192pacist eleve nem is árulják, azt a rengeteg USA roncsot meg nem kéne beengedni az országba, tisztára lejáratják a márkát.. láttam hirdetésben egyet 1,2M ért regadóval, állítólag hibátlanul muhhhaha  :lol: ha levonjuk azt a 5kilót (?) marad egy motor ára. az az autó biztos egy kincs  :szemez:

a cikk elég korrekt, de a hozzászólókat le kéne nyomni kollektívan, mert a sok búza fiatos teleköpködi
taaaaaavasz vááááááá  :tt1:

belzebubul

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re: Celica
« Válasz #746 Dátum: 2010.01.22 22:12:11 »
Holnap Budaörs...:DMostmár tényleg jóvolna lezárni ezt a dolgot...

doggiehun

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re: Celica
« Válasz #747 Dátum: 2010.01.23 19:47:45 »
Sziasztok Cartársak!

Új vagyok a fórumon és szükségem lenne egy kis segítségre!
A kedvesemnek a vasát ezen a télen felújítattam (karosszéria fényezés új moci stb).
Viszont a donor egy jobbkormányos japán belpiacos volt amiben sok minden nem egyezett.(klíma+szellőzés, abs, motoros ülés stb)
Ki lenne aki ebben spiller és tudna akár alkatrészben akár szerelésben segíteni
1. abs csövek teljesen új kellene mert a régiben nem volt a donor meg jobbkezes
2. klímacsövek ismét kellenek mert a régiben nyista a donor meg jobbkezes.
3. ülés tök tuti a jobbkezesben de a bizti öv rossz oldalon van ki oldja meg szerintetek hogy beszerelhető legyen balra és még működjön is!
egyenlőre ennyi a kérése az asszonynak de szerintem ahogy a nőket ismerem lesz még kívánság!

Köszi előre is!

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #748 Dátum: 2010.01.23 22:25:38 »
Üdv. Neked.... :D
Háát ezekkel a jobb kormányos vasakkal mindig csak a gond van.....
Ülés...próbáld meg a kárpitot átépíteni a balos ülésvázára....szerintem simán megoldható,csak kicsit macerás mutatvány...a kezedet 100% hogy megvágod párszor a kárpit fogó fülekkel!! :D
Klíma és egyéb csövek..... ha újonan akarod venni,akkor lehet többe kerülne mintha vennél egy balkorm. donort!!

belzebubul

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re: Celica
« Válasz #749 Dátum: 2010.01.24 15:18:55 »
Téma lezárva... :D