Szerző Téma: Celica  (Megtekintve 595507 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

belzebubul

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re: Celica
« Válasz #720 Dátum: 2010.01.17 16:46:25 »
Jólvan ***a megérkeztem... :no:
Mitgondoltok akkormost hovatovább?Nincssok ötletem:(
melyiket nézted?? és mi volt a gond??

Többször és komolyan volt törve,leginkább ennyi...Ezzel a hozzáállással /800 000/sosem fog elkészülni az a tető a műhelyre:)Megnézegette a szerelőm aztán már azt is feleslegesnek tartotta hogy beüljön és kipróbálja...Naénazért mentem egy kört,ez egy páratlan élmény:)
Nemtom kicsit kétségbeestem,tényleg ez tűnt a legígéretesebbnek,arról nemis beszélve,hogy mennyire tetszett...:(A mesterem szerint 350000,igazából nekisem álltunk alkudozni,kiszálltam és megköszöntük a lehetőséget...Ésennyi,megint kirádultunk egyet...

belzebubul

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re: Celica
« Válasz #721 Dátum: 2010.01.17 16:48:24 »
Jaés ehhez is kapásból 2 garnitúra új gumi...
Ezvolt egyébként:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/celica/toyota_celica-3293865

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #722 Dátum: 2010.01.17 16:54:16 »
garantáltan sérülésmentes sportautót hogy találj ,arra akkora az esély mintha 18 év feletti szűzlányt keresnél!! :D (tutti hogy van,de azt otthon tartják eldugva) :D
ha csak lemez és héj sérült addig nincs gond,a váz+nyúlványok legyenek egyben legalább,meg ne lógjon rajt minden össze-vissza,meg ne legyen 5kg kitt az autón!!
egyébként hirdetés alapján tényleg ez tűnt a legígéretesebbnek....ez van...ne add fel,és ne kapkodj nehogy beleugorj valami sza.rba.....mondjuk ne is várd el hogy új autó állapotú legyen!! :D
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.17 17:12:43 írta kleingy »

belzebubul

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re: Celica
« Válasz #723 Dátum: 2010.01.17 17:05:02 »
Végülis egybenvolt a váz...Meg lett az heggesztve :D
Így mostmár hogy tudom mit kell nézni az is látszik a képeken, hogy a baloldali lámpát nem bírták úgy visszarakni,hogy az tényleg a helyén legyen. Így már nektek is fel fog tűnni:)
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.17 17:13:10 írta kleingy »

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #724 Dátum: 2010.01.17 17:19:44 »
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/celica/toyota_celica_gti_2.0-3498836
Ő pl szép..de rohadt drága!! azért mégis csak egy közel 20 éves...igaz AUTÓ!! :D

belzebubul

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re: Celica
« Válasz #725 Dátum: 2010.01.17 17:26:23 »
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/celica/toyota_celica_gti_2.0-3498836
Ő pl szép..de rohadt drága!! azért mégis csak egy közel 20 éves...igaz AUTÓ!! :D

Jó remélem csak viccnek szántad:D
Magára a kocsira úgy 600at szánnék...Nagyon bízom benne,hogy annyiért jobbat is kaphatnék,mint ez a fehér "csoda".mostmárcsak idézőjelben emlegetem:(

scottyST182

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re: Celica
« Válasz #726 Dátum: 2010.01.17 17:39:23 »
Jólvan ***a megérkeztem... :no:
Mitgondoltok akkormost hovatovább?Nincssok ötletem:(
melyiket nézted?? és mi volt a gond??

Többször és komolyan volt törve,leginkább ennyi...Ezzel a hozzáállással /800 000/sosem fog elkészülni az a tető a műhelyre:)Megnézegette a szerelőm aztán már azt is feleslegesnek tartotta hogy beüljön és kipróbálja...Naénazért mentem egy kört,ez egy páratlan élmény:)
Nemtom kicsit kétségbeestem,tényleg ez tűnt a legígéretesebbnek,arról nemis beszélve,hogy mennyire tetszett...:(A mesterem szerint 350000,igazából nekisem álltunk alkudozni,kiszálltam és megköszöntük a lehetőséget...Ésennyi,megint kirádultunk egyet...

Azt a Soltvadkerti fehéret én is megnéztem, amúgy ránézésre tényleg pofás, de mi is elég hamar otthagytuk, amikor tüzetesebben átnéztük. Na meg ezek a nagy dumák, hogy miért adja el, nem is az övé, csak nála van, az évjárat sem stimmelt, mert megnéztem a biztonsági övben 92-es volt írva, papíron meg 90-es... Valahogy ezek körül a Celicák körül elég sok a kavarás, nem könnyű tisztán, trükközésmentes autót kifogni, vagy legalábbis olcsón nem...
Celi 92' 2.0 GT-i 16v

belzebubul

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re: Celica
« Válasz #727 Dátum: 2010.01.17 17:56:31 »
Na ha egy nappal korábban jössz... :lol:

Mikor vetted a vasat?Naés hányat néztél meg előtte?Nekem ez volt a 3. próbám...:(Igen sajnos olcsón tényleg nemkönnyű kifogni,nade miis számít olcsónak?Én úgyérzem 600ezerrel annyira nem vagyok fukar.Sőt... :D Ez az autó tényleg közel 20 éves,csodák pedig nincsenek... :)

Te mennyiért  vetted?Még most is úgyérzed megérte?Vn esetleg valami a mostani kínálatban amiről azt tudod mondani hogy mindenképp kerüljem el? :D
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.17 18:12:08 írta kleingy »

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Celica
« Válasz #728 Dátum: 2010.01.17 18:03:03 »
Szerintem 600e-ért nem fogsz találni olyan sportkocsit ami minden szempontból jó állapotban van...
Amit 600-ért megveszel arra kb. még ugyanannyit rá kell költeni ha hibátlan autót szeretnél. Ha meg nincs rá ennyi pénzed akkor vagy nem veszel semmit vagy kompromisszumot kell kötnöd.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #729 Dátum: 2010.01.17 18:13:10 »
 :yes: :yes: :yes:
ezt írtam....törésmentes hibátlan sportautó....mint szűzlányt keresnél kuplerájban....
De a hirdetések is ilyenek..... mindegyik "tökéletes,megkíméltnőitulajos" ...
Tudomásul kell venni...ezek sportautók,talpalták őket,nagy eséllyel zúzták is mindet...csak nem mindegy hogy mennyire....
tényleg ne új autót keress ennyi pénzért...
kicsit off
én is felhívtam ma egy LS-t....a pasi elkezdte mondani hogy kicsit fényezés gondos....mondom neki az nem érdekel mert megoldom,végül is nem új autó,ha gyári fényezésen van húzás,vagy kavics az nem érdekel.......erre....de itt ott reped a kitt stb...na ok akkor asszem ne is beszélgessünk tovább!! :D
ha már a kitt ki van repedve az már tényleg gáz....az akkor nem vékonyan van csak flekkelve egy két horpi miatt!!  :1eye:

belzebubul

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re: Celica
« Válasz #730 Dátum: 2010.01.17 18:25:25 »
:yes: :yes: :yes:
ezt írtam....törésmentes hibátlan sportautó....mint szűzlányt keresnél kuplerájban....
De a hirdetések is ilyenek..... mindegyik "tökéletes,megkíméltnőitulajos" ...
Tudomásul kell venni...ezek sportautók,talpalták őket,nagy eséllyel zúzták is mindet...csak nem mindegy hogy mennyire....
tényleg ne új autót keress ennyi pénzért...
kicsit off
én is felhívtam ma egy LS-t....a pasi elkezdte mondani hogy kicsit fényezés gondos....mondom neki az nem érdekel mert megoldom,végül is nem új autó,ha gyári fényezésen van húzás,vagy kavics az nem érdekel.......erre....de itt ott reped a kitt stb...na ok akkor asszem ne is beszélgessünk tovább!! :D
ha már a kitt ki van repedve az már tényleg gáz....az akkor nem vékonyan van csak flekkelve egy két horpi miatt!!  :1eye:

Egy pillanatra sem fordult meg a fejemben,hogy mostakkor lesz hibátlan újszerű kocsim,ennyire azért nem ejtettek a fejemre:)De amit én eddig láttam azt mindet túlzásnak éreztem...Nyílván vannak kompromisszumok amikkel kiegyeznék,deazért inkább nemhozok el bármiáron mindenféle sz*rt,bármennyire is fáj mikor ottkell hagynom:)Ha annyira hibátlan kocsit szeretnék tutinem a Celivel kezdenék:D
Naigen a kittrepedés is ***adolog.Pesten amit először néztem annak a motorház közepén volt egy laza 10 centis repedés:DMutatósvolt a mattulások meg a festékfolyások mellett:DAzt a kocsit a tetejére még nem sikerült állítaniuk,de azonkívül...:D

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #731 Dátum: 2010.01.17 18:42:42 »
Én elgondolkodnék azon is a te esetedben, hogy megvenném a legolcsóbb még elfogadható darabot és a maradék pénzből meg kipofoznám ami nem tetszik rajta. Lehet hogy képen kicsit kevésbé szépek, de ha nincsenek megtörve és még szétkínozva sem, percek alatt szebbé lehet varázsolni őket....
Az olcsóbbak közül pl itt vannak ezek:

Kicsit boyracer tuningos, de legalább könnyen visszaalakítható:
piros

Ez egész kúltúráltnak tűnik:
kék

Ez már az újabb de szerintem egy polír meg felni és máris lesz olyan mint a többi milliókért...
piros

Szóval megfontolnám hogy inkább egy olcsóbb és a maradékból meg rendberakod, mint valami drágább ahol a karambolos javítási költségeket is rajtad akarják megkeresni...

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #732 Dátum: 2010.01.17 18:52:25 »
a kéket nézték már...szét van hullva az alja...ez a megkíméltnőitulajos!! :D
a négykörlámpás piroson viszont elgondolkodnék miért ilyen olcsó....lehet csak el akarja adni,de kicsit melegnek tűnik...de egy megnézést megérne!! :D
a boyracer-es piros meg tutti kockára volt törve...ráadásul csak 1.6!!

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #733 Dátum: 2010.01.17 18:57:42 »
Nemtom a boyraceresen nem látok nagyon dúrva törést, vagyis olyat nem ami kizárná hogy megnézzem 400ért, meg ha még alkudsz talán 350ért. És akkor még marad pénz is visszaállítani kevésbé boyraceresre. De a kereklámpás meg szerintem méginkább érdemes lenne....

scottyST182

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re: Celica
« Válasz #734 Dátum: 2010.01.17 21:38:14 »
Na ha egy nappal korábban jössz... :lol:

Mikor vetted a vasat?Naés hányat néztél meg előtte?Nekem ez volt a 3. próbám...:(Igen sajnos olcsón tényleg nemkönnyű kifogni,nade miis számít olcsónak?Én úgyérzem 600ezerrel annyira nem vagyok fukar.Sőt... :D Ez az autó tényleg közel 20 éves,csodák pedig nincsenek... :)

Te mennyiért  vetted?Még most is úgyérzed megérte?Vn esetleg valami a mostani kínálatban amiről azt tudod mondani hogy mindenképp kerüljem el? :D

Az lehet, hogy közel 20 éves, de egy sportautó(vagy inkább sportos), szóval nem egy szutyuki kategória, jobban tartja az árát mint az átlag, arról nem is beszélve, hogy a gazdák általában eléggé beleszeretnek a drágaszágukba, és emiatt nagyon fájó szívvel válnak meg tőle- vagy sok pénzért, ha rendben van, gondozták- vagy ha leamortizálták, és nem akarnak(vagy nem tudnak-mert ugye válság van) költeni rá, akkor olcsóbban elpasszolják...
Nos én hármat néztem meg, és elég olcsón vettem meg, vannak is bajai, de eleve úgy terveztem, hogy majd ahogy lesz kessem, úgy teszem rendbe. Volt már néhány régebbi 80-as évekbeli japó verdám(mitshu, nissan, mazda) ezzel is csak elleszek, de ez legalább tényleg egy szép autó, amit az emberek megnéznek.  :D
Szóval én is azt mondom, hogy inkább legyen mattabb, esetleg apróbb sérülés a kasztnin, szarabb felni, és emiatt olcsóbb viszont motorikusan műszakilag, váltó, futómű rendeben legyen, és ne szarrá tört, öszetákolt, aztán szépen fényesre lefestett, a belét meg véres cafatokban maga után húzó... Szóval olyan legyen, hogy tudj vele nyugodtan közlekedni, aztán később is ráérsz, ha lesz pénzed festést elintézni, csinosítgani.
Celi 92' 2.0 GT-i 16v