Szerző Téma: Celica  (Megtekintve 600760 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pzs

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #675 Dátum: 2010.01.04 22:20:32 »
Srácok nagy bejelentenivalóm van...Úgynézki szerdán megyek Soltvadkertre háztűznézőbe... :D

csekitát
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/celica/toyota_celica-3293865

Az nem jelent semmit, hogy autoszerelo tulajtol szarmazik. Az is sablon szovegnek hangzik, hogy epitkezes miatt elado. Ha ram hallgatsz kersz egy idopontot a kiskorosi M+F-tol szerdara es atnezeted (10 km...  :whistling:) Ha nincs takargatni valoja akkor nem fogja ellenezni. Hivd fel holnap es mond, hogy szeretned atnezetni. Ha ovakodik tole akkor megsporoltal egy felesleges utazast... Sztem ennyit meger. Ha koranak megfelelo allapotban van es megveszed akkor buktal par ezer forintot, viszont nyugodt szivvel viszed haza. Ha kiderul, hogy 1000 sebbol verzik az auto akkor megsporoltal par 100ezret.... ;)

belzebubul

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re: Celica
« Válasz #676 Dátum: 2010.01.07 23:28:25 »
Igen szkaresz,érzek némi igazságot abban amit mondtál,hát teszek egy próbát...Úgyismár rég kirándultam:DIlletve közös sikernek elkönyvelhetitek aztis,hogy bevállalom a 2ezres celicát.Illetve bevállalnám,ha kiderülne róla,hogy érdemes elhozni:)Egyébként azthiszem mégmindig nem zárkózom el az sti-től,csak innentől ezdve tágabb körben keresem azt amelyikről úgyérzem megérné...:)Éshamár ittjárunk,ha ez a fehér csoda valamiért kibukik,akkor azthiszem:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/celica/toyota_celica_sti_1.6-3403937
Nade ezen egyenlőre káris gondolkozni:D
Jaigen és kösziszépen a felajánlást,hogy segítenél a vételben,igazán nagyraértékelem:)
pzs,köszi a tippet nem beszélsz hülyeséget,lehet bukni a bulin nemkeveset,nemárt körültekintőnek lenni:)Ezesetben azthiszem nem az lesz a program,hogy elviszem szervizbe a kocsit.De persze ez nem azt jelenti,hogy a tulaj véleményét fogom kikérni a kocsiról.Úgynézki l tud jönni a szerelőm,én maximálisan megbízom abban,hogy feltudja mérni a kocsi állapotát és nem hozat el velem sz*rt...Át fogja nézni a kocsi minden porcikáját,megnézi a kompressziót és ha mindenigaz a rétegvastagságot is műszerrel...Az egytlen dolog ami miatt érdemesnek érezném,hogy szervizbe vigyük a kocsit az egy légzsák diagnosztika...Azthiszem sajnos bennvan a pakliban az is,hgy nem működik,és ha ez esetleg kiderülne,akkor talán ezis alku tárgya lehet...Viszont fogalmam sincs mennyiért nézik meg illetve mennyiért lehetne helyrehozatni...Egyáltaán érdemes-e vele foglalkozni?

Nosigen,jól vettétek le a dolgot,nemsikerült összehozni a szerdai kirándulást:DA gond ottvolt,hogy délután időre vissza kellett volna érjünk,viszont ehhez nem volta annyira adottak a körülmények...Sajnos most keresztbetett az időjárás...:(Viszont ami késik nem múlik,igyekszem mihamarabb bepótolni,egész konkrétan vasárnapra tervezem.Azthiszem attól nemnagyon kell tartanom,hogy addig elviszik az orrom elől..Bízombenn legalábbis:D

belzebubul

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re: Celica
« Válasz #677 Dátum: 2010.01.07 23:33:27 »
Jaigen egy kis mellékes apróság...3 hete 240ezer volt a kocsiban most 200néhány...Akkormost hogyisleszez?:D

pzs

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #678 Dátum: 2010.01.07 23:55:21 »
7-10ezer forint kozott mozog egy teljeskoru atvisgalas. Decemberben voltam Naluk szervizen. Nem csalodtam bennuk. Meg Bp-rol is megerte lemenni...
Egy ilyen autonal azert ugye nem szamitasz arra, hogy korbe gyari fenyezesu lesz?
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.08 09:48:12 írta kleingy »

belzebubul

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re: Celica
« Válasz #679 Dátum: 2010.01.08 08:16:14 »
Ja nem arra azért nem, de azért azt sem szeretném, hogy körbe legyen kalapálva a drágaságom... Volt pl olyan,amit megnézettem szervizben,a tetőn és a balelső sárvédő elemen kívül mindenhol 0,4 és 1 egész mm közti értékeket mutatott. Az ilyeneket azért sztem senki sem hozná el szívesen :D Nem árthat utánanézni...
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.08 09:48:39 írta kleingy »

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #680 Dátum: 2010.01.08 13:30:29 »
nekem is volt olyan autóm amin 500mikron volt,de azon a flip-flop fényezés,miatt....ugye alatta volt a gyári metál+lakk,azt arra ment az alapozó,az aláfújószín ,a szín,+több réteg lakk!! szóval nem kell parázni a vastag rétegen,ha egyenletesen van rajt....bár az 1000mikron az már gyanúsan kittes!! főként ha foltokban van nagy eltérés!! hidd el a 2.0 nem fog sokkal többet enni mint az 1.6 és nagyságrendekkel többet mutat motorikusan....
A másik dolog a légzsák diagnosztika..... annyira nem drága egy bontott légzsák+elektronika,hogy érdemes legyen egy vizsgálatot csináltatni....szerintem a celibe egy légzsák bontottan olyan 10-15e lehet!!

belzebubul

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re: Celica
« Válasz #681 Dátum: 2010.01.13 22:54:35 »

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Celica
« Válasz #682 Dátum: 2010.01.14 08:36:09 »
Celica-ba kell a 2,0 motor, szépen néz ki a belinkelt darab, de én nm vennék sportautót alapmotorral. - fogyasztásban se lesz jelentős különbség, és ha nem akarsz száguldozni, azzal is lehet nyugisan menni. - a sportos forma miatt minden Suzuki be fog próbálkozni, az 1,6 motorral meg nemnagyon tudsz meglépni azoktól!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

leszilaci

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #683 Dátum: 2010.01.14 09:35:09 »
celica-ba azért jó a 2.0 3sge motor, m ha egyesben kihúzatod 2000 fordulatig, akkor (a kettes fokozatot kihagyva) lehet hármast kapcsolni. és még így sem maradsz le a pesti forgalom ritmusától...sőt ::)

egyébként ma reggel sem akart elindulni az autó...úgy kellett bebikázni egy pug307-tel...szégyengyalázat :naspang: nomeg kínos is.
remélem el tudom ma vinni szerelőhöz, és megállapítják a hiba pontos okát.

fogyasztás nem lesz rossz (hála szkareszhez tett eco-módos látogatásnak  :D ) negyed és fél között mutat a benzinszintmérő 580km után.
remélem 7l/100km alatt maradunk :clap:

még egy infó: 170km/h-nál is ugyanakkora szélzaj van, mint 130-nál :) (valószínű a keret nélküli ajtó miatt)

leszilaci

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #684 Dátum: 2010.01.14 22:47:26 »
csak mert úgy :wub:



tutinet

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #685 Dátum: 2010.01.14 23:12:31 »
Ezek nem T23-es Celica alufelnik???? :D :D

belzebubul

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re: Celica
« Válasz #686 Dátum: 2010.01.15 00:39:13 »
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/celica/toyota_celica_gti_2.0-3542527
Ezt ma dobták fel,lehet előbb ezt fogom meglesni a fehér helyett...Mitgondoltok?

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #687 Dátum: 2010.01.15 01:08:55 »
Hölgy tulaj az etetésnek van.... az ára az viszont nem rossz....
rétegmérővel ess neki..... :flowers:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Celica
« Válasz #688 Dátum: 2010.01.15 09:21:00 »
Nem ismerem ezt az autót, de Érd-Törökbálint viszonylatban mindig látok egy gyönyörű, fekete Celicát. Csak és kizárólag egy szőke lány vezeti.  :szemez:
         

leszilaci

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #689 Dátum: 2010.01.15 10:17:04 »
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/celica/toyota_celica_gti_2.0-3542527
Ezt ma dobták fel,lehet előbb ezt fogom meglesni a fehér helyett...Mitgondoltok?
mintha ez norautós felni lenne.