Szerző Téma: Celica  (Megtekintve 595768 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

leszilaci

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #660 Dátum: 2009.12.30 12:05:41 »
a hisztisebb csajt elküldte,a kevésbé hisztis maradt!!
ez így nagyon sarkított kijelentés, és túl sok összetevője van ahhoz,h ezt kívülről bárki is meg tudja/merje ítélni.

minden kapcsolatban vannak-voltak-lesznek hullámvölgyek, amiket kezelni kell...mindezt a másiknak (maximálisan) megadott tisztelet mellett!

szóval, az, h egy nyílvános fórumon "lehisztizzünk" valakit, úgy, h soha nem beszéltünk vele egy szót sem (akár élőben, akár bármilyen más formában), az nem szép, és felettébb bántó dolog.
nomeg úgy érzem,h ez két emberre tartozik, és nem egy nyílvános fórumba való, pláne nem a celica topikba :flowers:

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #661 Dátum: 2009.12.30 13:02:50 »
Nőkre értettem általában cimbi,az én csajomból indultam ki....hogy nem bírja értékelni az öreg autókat!! ("ééééééted" Te hogy hogy értem...de így visszaolvasva tényleg hül.yén jön le.....) :D  :flowers: tényleg sarkítottam a hisztissel....azaz elfelejtettem idézőjelbe tenni!!  :surrender:
« Utoljára szerkesztve: 2009.12.30 13:15:59 írta szkaresz »

hnova

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 208
  • élőszövet a fémvázban
Re: Celica
« Válasz #662 Dátum: 2009.12.30 21:57:50 »


celica indult az 5-10 perces aksitöltés után...
akkor ez itt a reklám helye:
buzukis komám mostanában elég sokat pihenteti az "autóját"  :tt2: és most szembesült a 10napig tartó márkás aksik problémájával. rábeszéltem hogy vegyen boscht, és kiderült hogy most "csak" valami 17rugó, én még 25-27 körül vettem, de rohadtul jó, ajánlom mindenkinek. Nekem S4 van benne, és Celi pöccre indul másfél-kéthavi állás után is. ennél tovább nem próbáltam. többi autómban exide, banner, varta mind leszerepelt...a gyári toyós volt még szuper, de az valami 40rugó
« Utoljára szerkesztve: 2009.12.30 22:01:00 írta hnova »
taaaaaavasz vááááááá  :tt1:

musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: Celica
« Válasz #663 Dátum: 2009.12.30 22:01:21 »
többi autómban exide, banner, varta mind leszerepelt...a gyári toyós volt még szuper, de az valami 40rugó
Nekem még Bannerel sem volt gondom. :hmmmm:
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV

hnova

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 208
  • élőszövet a fémvázban
Re: Celica
« Válasz #664 Dátum: 2009.12.30 22:09:48 »
többi autómban exide, banner, varta mind leszerepelt...a gyári toyós volt még szuper, de az valami 40rugó
Nekem még Bannerel sem volt gondom. :hmmmm:
anyám corsájában az van, lemerül max 2hét állás alatt, hiába sarupucolás, balatoni töltőtúra. méregettem, de nem folyik el az amper se. nem tudok vele mit kezdeni hiába garis. céges autókban dettó, ott vartát kapunk mindíg -silver aszem, leltárba is rakják mert kollegák előszeretettel cserélték perionra  :clap: , én mégsem csípem. 2év után döglődik, cellazárlatos... ez a bossssos cucc indítóáramban nyom nagyot, talán azt lehetne összehasonlítgatni  :?:
taaaaaavasz vááááááá  :tt1:

pzs

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #665 Dátum: 2009.12.31 07:53:00 »


celica indult az 5-10 perces aksitöltés után...
akkor ez itt a reklám helye:
buzukis komám mostanában elég sokat pihenteti az "autóját"  :tt2: és most szembesült a 10napig tartó márkás aksik problémájával. rábeszéltem hogy vegyen boscht, és kiderült hogy most "csak" valami 17rugó, én még 25-27 körül vettem, de rohadtul jó, ajánlom mindenkinek. Nekem S4 van benne, és Celi pöccre indul másfél-kéthavi állás után is. ennél tovább nem próbáltam. többi autómban exide, banner, varta mind leszerepelt...a gyári toyós volt még szuper, de az valami 40rugó


Ha jol emlekszem az Optifit sem dragabb... Kevesebb mint egy eve van benn a gyari Panasonic helyett, de azota nem volt vele egyszer sem problema. Remelem 2-3 ev mulva is ugyanerrol tudok beszamolni...  ::)

hnova

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 208
  • élőszövet a fémvázban
Re: Celica
« Válasz #666 Dátum: 2009.12.31 08:46:26 »
Ha jol emlekszem az Optifit sem dragabb... Kevesebb mint egy eve van benn a gyari Panasonic helyett, de azota nem volt vele egyszer sem problema. Remelem 2-3 ev mulva is ugyanerrol tudok beszamolni...  ::)

én is az optifitre gondoltam, nem az volt a gyári aksi :?: én 6évesen vettem a celit, és nem láttam a régi munkalapjain aksicserét. csak azért cseréltem le én is mert már "csak" 2-3hetet bírt ki állással.
taaaaaavasz vááááááá  :tt1:

pzs

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #667 Dátum: 2009.12.31 10:32:58 »
Ha jol emlekszem az Optifit sem dragabb... Kevesebb mint egy eve van benn a gyari Panasonic helyett, de azota nem volt vele egyszer sem problema. Remelem 2-3 ev mulva is ugyanerrol tudok beszamolni...  ::)

én is az optifitre gondoltam, nem az volt a gyári aksi :?: én 6évesen vettem a celit, és nem láttam a régi munkalapjain aksicserét. csak azért cseréltem le én is mert már "csak" 2-3hetet bírt ki állással.

Munkalapjan? Miert kellene ahhoz munkalap? Nem sokat konyitok hozza, de 5 perc alatt sajat kezuleg kicsereltem.
Nem vagyok benne biztos, hogy a Panasonic volt a gyari. Csak feltetelezem, mert szinten hasznaltan vettem az autot (facelift TS Yaris) es gondolom nem az elozo tulaj koltott egy vagyont Panasonic akksira...  :whistling:
Csodalkoztam is, hogy csak ennyit birt a gyari mert az auto 2005 marciusban lett forgalombahelyezve. Aztan kiderult, hogy 2003 decemberben gyartottak, ugyhogy alapbol allhatott tobb mint egy evet vmi raktarban, hajon, kikotoben... Raadasul mielott vettem azelott eleg hosszu ideig hirdette a kereskedo, valszeg ott is allt bo 1 evet. Gondolom ez sem tett jot neki. Kis rasegitessel lett elinditva mar akkor is amikor kiprobaltuk (februarban volt rajta vagy 15 cm ho es latszott, hogy reg nem nyultak hozza). A kereskedo feltoltotte es jonak tunt. 1 honap utan vegleg feladta... :(

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12150
Re: Celica
« Válasz #668 Dátum: 2009.12.31 11:58:13 »
mennyi most az 55Ah ás optofit?
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

hnova

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 208
  • élőszövet a fémvázban
Re: Celica
« Válasz #669 Dátum: 2009.12.31 16:17:17 »
Munkalapjan? Miert kellene ahhoz munkalap? Nem sokat konyitok hozza, de 5 perc alatt sajat kezuleg kicsereltem.
női tulajé volt, szerencsére mindent kétféle mayernál és a sakuránál csináltatott, ott pedig korrekt módon 0km kora óta kinyomtattak minden előzményt nekem  :sorcerer:
"kalaptartó zörög"
"hamutartó kiakadt" meg ilyenek, tök jó.
aksit egyébként kinéztem neten hol a legóccsóbb, és ingyen beszerelték kulimásszal meg minden, így a régi aksival se kellett bajlódnom. szakinak meg odatoltam 5kilót és még örült is mert nem nézte ki belőlem.  :wacko: így mulat egy magyar úr  :)
taaaaaavasz vááááááá  :tt1:

leszilaci

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #670 Dátum: 2010.01.01 17:57:12 »
Nőkre értettem általában cimbi,....hogy nem bírja értékelni az öreg autókat!! ...
:flowers:  :ser:

leszilaci

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #671 Dátum: 2010.01.01 18:03:38 »
akkor ez itt a reklám helye:
bosch van benne.
mégpedig nem is öreg darab,m még az árcédula is rajta van, miszerint 22.000-ért vette az előző tulaj. ettől függetlenül lehet,h az aksi xar.

vagy mással lehet a bibi.
most a fejegység előlapját leszedtem, állt 2 napot, és indult.

egy nyugalmi állapotban felvett áramot kellene mérni, meg a generátor töltését(bár a műszerfalon van külön analóg töltésjelző, és ott korrektnek tűnik a fesz.), és kiderül,h mi lesz a hunyó.

az is lehet,h nincsen rendesen kikötve a riasztó, másra nem tudok gondolni. :ph34r:

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #672 Dátum: 2010.01.01 19:00:04 »
én a celiből kib.-tam a riasztót úgy ahogy volt.....elegem volt hogy szivatott,hetente megette az akksit!!
egyébként most így eszembe jutott,hogy az ajtódnál a lápakapcsoló bacakodik,az is maradhat úgy,hogy eszik minimális áramot,lehet néha csak felvillan a lámpa amit észre se veszel.....a camry ajtókapcs.-ja ua. mint a Te celidbe,van egy valag jóm,ha lejössz kicseréljük azt meglátod majd!! :D
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.01 19:02:39 írta szkaresz »

belzebubul

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re: Celica
« Válasz #673 Dátum: 2010.01.04 22:00:56 »
Srácok nagy bejelentenivalóm van...Úgynézki szerdán megyek Soltvadkertre háztűznézőbe... :D

csekitát
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/celica/toyota_celica-3293865

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #674 Dátum: 2010.01.04 22:10:54 »
és meghallgatásra találtak az égiek...:D látom azééééééééé hallgattál rám!! :D thanks!! :D
sok sikert!! :D