Szerző Téma: Celica  (Megtekintve 602588 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Re: Celica
« Válasz #495 Dátum: 2009.07.31 11:14:51 »
Előszöris nagyonköszia hozzászólást!:)Nosigen már az első érved megfondolandó,szemlélgetvén a piacot nekemis szemetszúrtak az aránytalan árak.Talán nem is feltétlen drágább vasak,viszont abszolút nem is olcsóbbak,és valóban hiányozhatnak is bizonyos kényelmi,biztonsági extrák egy 2ezreshez képest.Valóban irreális és felfoghatatlan...:D
A továbbiakban beszéltél bizonyos extrákról,amiket fontosnak is tartok meg nemis:)Az elektromos ablak jó dolog,nem árt ha van.Megintcsak arra támaszkodva,amit a használtautó piacon tapasztaltam azt állapítottam meg,hogy az "érdemes vele foglalkozni" kategóriában már azért van elektromos ablak,esetenként tetőablak.A klíma valóban nem jellemző,ezzel nem is lenne gondom,ha pl. kiküszöbölték volna ezt a hiányosságot azzal,hogy szériatartozék a tetőablak.Így most az van,hogy kiválasztasz egy vasat,ami jó,és vagy van napfénytető vagy nincs:S:(Ezt a kérdést már feldolgoztam magamban.Ami viszont tényleg fájó pont számomra az az ABS hiánya...:(Valahol valamikor azt olvastam,hogy az ABS 93-tól vált szériatartozékká,már csak kéne találni egy 93-as darabot,ami ahogy elnézem egyszerűen nincs a piacon...hmmmPróbáltam egyébként keresgélniilyen konkrét leírást,hogy most mi széria mi extra,hogy vannak ezek a dolgok,de nem találtam semmi használhatót:(
Mindent összevetve megértem az álláspontod,érzemis,hogy jót akarsz,viszont nem győztél meg.Az esetemben nem arról van szó,hoy mennék mint a golyó és nyomnám ha kell ha nem,egyszerűen csak beleszerettem:)Nem a sebesség vonz,inkább a megjelenés,hisz meseszép:)Celicában ugyan még nem ültem:(viszont kb ugyanazt a pörgést produkálhatja,mint haverom mx3asa,és arról biztosan kijelenthetem,hogy nekem elég lenne.És ha "kinövöm" mégmindig ottáll a lehetőség...:)

Köszönök mindent,természetesen ha van még valami szívesen fogadom:)


Ez az ABS dologban nem értek egyett. nekem is van ABS-em és nekem 88as, bár igaz GT4-em van ! Valamint nem 93 tól vállt széria felszerelésért, hanem csak az 1,6osokba nem raktak a 2 literesbe eddig mindegyikben találkoztam! Nem meggyőzni akartalak érvelni, nem az a szándékom hogy meggyőzzelek, ha meggyőzni akarnálak akkor inkább egy GT4-re beszélnélek rá mivel az a csúcs az az álom kategória:):P
ez egy 90es darabb ABS ott fityeg benne : http://www.hasznaltauto.hu/3108599_toyota_celica_1990
Ebben is benne van csak a srác nem írta ki : http://www.hasznaltauto.hu/3156182_toyota_celica_1990
Ebben már immobiliser is van : http://www.hasznaltauto.hu/2706688_toyota_celica_1990
Ebben van immobiliser de elég kényelmetlen ülések vannak benne és 1,6-os : http://www.hasznaltauto.hu/3152743_toyota_celica_1991
Ebben klíma is van meg minden, bár a hátsó szárny miatt kicsit csúnyácska, de azt tudjuk pótolni : http://www.hasznaltauto.hu/3117368_toyota_celica_1990
Ez írja hogy állítható kormány, de mindegyikben állítható : http://www.hasznaltauto.hu/3131184_toyota_celica_1993

Ez csak pár felhozatal, Azt tudom neked mondani hogyha 1,6-ost veszel abban sajnos alaktrészekben nem tudok segíteni :( Ha 2 literest akkor abból mindig van alaktrész a polcra félretéve, mert angliából hordunk be GT4-eseket bontásra:)

Ismétlem nem meggyőzni érvelni akarok, valamint alkatrész szempontból is érvelek:) Ám sikeres autó választást, utó irat elektromos antenna 2 literes verzióban van csak:(
gy Toyota sosem hagy cserben...

pole position

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #496 Dátum: 2009.08.15 02:37:01 »
Szervusztok!

Meg tudnátok mondani, hogy a T23-as Celica-ra milyen felni való? 5x100-as? :helpsmilie:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Celica
« Válasz #497 Dátum: 2009.08.16 09:28:56 »
Elvileg igen, 5x100-as, 54-es középpel.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

pole position

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #498 Dátum: 2009.08.16 16:25:02 »
Elvileg igen, 5x100-as, 54-es középpel.
OK. Köszönöm szépen.

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Re: Celica
« Válasz #499 Dátum: 2009.08.25 02:11:07 »
Sziasztok!

Büszkén bejelentem és ezúton köszönöm sokmindenkinek aki a lelket tartotta ebben a forumban is bennem, és máshol is valamint a sok ismerősnek akik sokat segítettek, na de mit is akarok bejelenteni ? Ja igen elkészült a 300+Le-és ST165-öm:) a mai nap tettem bele kőkemény 5km-ert zöldkártya hiányában, már nem sokat kell rá költeni, egy futóműbeállítás a nagyfékek fékbetétei és kész is:P

Az első km-er után meg kellett állnom, szerelni már rögtön:P Ugyanis gondolta volna a franc hogy már 1600 tól pozitívban van a turbóm és 2500 környékén lelőtte az intercoolert a helyéről:) Köszönhetően annak hogy összerakáskor elfelejtettem a bilincset meghúzni, szóval igen megy a kicsike, és nemsokára lesznek képek valamint új videók, csak hagy takarítsam már ki rendesen:)

Ha valaki tuningolni akar sok kitartás kell hozzá nekem a napokban fogyott el az üzemanyag ellátás miatt és csak 2db réz tömítés felcserélésének köszönhetően nem ment 1 hónapig a ketyere!!! Oda kell figyelni ám nagyon hogy mi és hova is kerül valójában!!

Szóval hamarosan újra itt termedek képekkel videókkal, szép jó estét illetve hajnalt a korai kelőknek!!

 :innocent: :innocent: :sorcerer: :sorcerer:
gy Toyota sosem hagy cserben...

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12152
Re: Celica
« Válasz #500 Dátum: 2009.08.25 06:25:54 »
remek! várjuk!  :clap:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Celica
« Válasz #501 Dátum: 2009.08.26 05:50:04 »
Wanted by tutinet..  :D

Ha jól tudom, van fehérvári illetőségű tagunk.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Celica
« Válasz #502 Dátum: 2009.08.26 05:50:55 »
Szepikém, én is gratulálok, azért nem lehetett semmi a művelet!
Várom én is a fotókat, vidilinkeket! :clap:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

leszilaci

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #503 Dátum: 2009.08.31 14:52:06 »
mert nekem tetszik :cool2:



Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Celica
« Válasz #504 Dátum: 2009.08.31 15:38:10 »
Valóban szép, igényes kerítés. Talán a benti utat érdemes lenne viacolorral burkolni.

LionTR

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 150
    • http://www.abbys.hu
Re: Celica
« Válasz #505 Dátum: 2009.08.31 18:23:58 »
^ :DD

Jó képek :)

leszilaci

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #506 Dátum: 2009.09.01 13:47:24 »
Valóban szép, igényes kerítés. Talán a benti utat érdemes lenne viacolorral burkolni.
eddig futotta  a szomszédnak... tovább nem jutott. ja, igen, van még egy garázsszerű képződmény is a méteres gazban.
és igen, más kerítésével ékeskedem :winkiss:

leszilaci

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #507 Dátum: 2009.09.01 14:21:03 »
... Talán a benti utat érdemes lenne viacolorral burkolni.
csak Neked...
viakoloron. ráadásul olyan, mintha részeg lennél...kettőt látsz :szemez:


TSR200

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re: Celica
« Válasz #508 Dátum: 2009.09.04 12:25:52 »
... Ráadásul a jobb oldali Sz. Attiláé :P

 Ezek szerint Te vagy a kollégája akivel kora reggel mentetek kocsit nézni? Mesélt nekem valamilyen kötelező biztosításról, ha te ugyan az a személy vagy akkor e-mailben szeretném felvenni veled a kapcsolatot! Remélem a nem túl távoli jövőben Celica tulaj leszek és próbálok tájékozódni.

Üdv!

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Re: Celica
« Válasz #509 Dátum: 2009.09.04 15:09:25 »
Hali srácok túl korán örültem, kezdődik minden előről:(

Ha valaki tud CT20b turbóhoz felújító készletet kérem jelezze felém nagyon S.O.S. mert kettétört a tengelyem:( Valamint 3S-GTE vizpumpát ha tud valaki 12 ezertől olcsóbban azt is jeleze számomra!!
gy Toyota sosem hagy cserben...